TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
18.02.1996 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jens Weissflog Niemcy 120.5 131.5 249.6
2 Andreas Widhölzl Austria 123.0 129.0 239.3
3 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 122.0 119.0 236.3
4 Janne Ahonen Finlandia 123.5 116.5 235.1
5 Andreas Goldberger Austria 117.0 123.5 234.9
6 Hiroya Saito Japonia 116.0 126.5 231.7
7 Masahiko Harada Japonia 131.5 110.5 231.1
8 Arne Vorvik Norwegia 119.0 119.0 223.9
9 Adam Małysz Polska 117.5 118.0 223.4
10 Espen Bredesen Norwegia 117.5 109.0 209.2
11 Jani Soininen Finlandia 118.0 109.0 208.1
12 Jyun Shibuya Japonia 115.0 109.0 199.7
13 Kimmo Savolainen Finlandia 109.5 114.0 199.3
14 Frantisek Jez Czechy 109.0 108.0 191.6
15 Reinhard Schwarzenberger Austria 113.0 104.0 187.6
16 Primoz Peterka Słowenia 106.5 109.5 182.3
17 Noriaki Kasai Japonia 100.0 113.0 180.4
18 Nicolas Jean-Prost Francja 99.0 113.0 177.5
19 Jinya Nishikata Japonia 100.5 107.5 169.4
20 Urban Franc Słowenia 118.5 91.0 168.6
21 Matjaz Kladnik Słowenia 104.5 102.0 167.2
22 Ralf Gebstedt Niemcy 110.5 95.0 165.9
23 Simen Brentzen Norwegia 100.5 104.0 161.6
24 Gerd Siegmund Niemcy 105.0 98.0 160.4
25 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 113.0 91.0 158.7
26 Paal Hansen Norwegia 101.0 99.5 150.4
27 Jure Radelj Słowenia 111.5 87.5 148.7
28 Peter Zonta Słowenia 109.0 89.0 146.4
29 Stefan Horngacher Austria 100.0 96.0 145.3
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 102.5 94.0 142.7
31 Tero Koponen Finlandia 106.5 88.0 141.1
32 Jakub Jiroutek Czechy     139.1
33 Robert Meglic Słowenia     128.9
34 Fredrik Johansson Szwecja     117.2
35 Lasse Ottesen Norwegia 103.0 80.0 110.4
36 Vladimir Glyvko Ukraina     74.7
37 Brendan Doran USA     74.6
  Hansjörg Jäkle Niemcy     74.6
39 Nicolas Dessum Francja     73.6
40 Ingemar Mayr Austria     73.4
41 Bruno Reuteler Szwajcaria     73.1
42 Ronny Hornschuh Niemcy     70.9
43 Kent Johanssen Norwegia 96.5   69.2
44 Taylor Hoffman USA     69.1
45 Naoki Yasuzaki Japonia     65.1
46 Kazuyoshi Funaki Japonia     64.8
47 Marian Bielcik Słowacja     60.4
48 Randy Weber USA     59.8
49 Marek GwóĽdĽ Polska     57.0
50 Erik Halvorsen Norwegia 89.0   53.2
51 Johan Rasmussen Szwecja     51.6
52 Kenji Suda Japonia     49.6
53 Roberto Cecon Włochy     49.1
54 Casey Colby USA     47.6
55 Martin Trunz Szwajcaria     42.0
56 Martin Höllwarth Austria     29.7
57 Matthias Wallner Austria     22.0
58 Jere Linehan USA     19.2
59 Wojciech Skupień Polska     13.0
60 Roby Jones USA     12.0
61 Matt Kussinen USA     11.8

« Puchar ¦wiata 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1995/1996

Puchar ¦wiata 1995/1996

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »