Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:45
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1316  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1306 -10
3 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 825 -491
4 Sigurd Pettersen Norwegia 787 -529
5 Martin Höllwarth Austria 731 -585
6 Thomas Morgenstern Austria 696 -620
7 Matti Hautamäki Finlandia 673 -643
8 Noriaki Kasai Japonia 631 -685
9 Georg Späth Niemcy 557 -759
10 Peter Zonta Słowenia 545 -771
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 526 -790
12 Adam Małysz Polska 525 -791
13 Simon Ammann Szwajcaria 511 -805
14 Michael Uhrmann Niemcy 501 -815
15 Veli-Matti Lindström Finlandia 476 -840
16 Tami Kiuru Finlandia 411 -905
17 Rok Benkovic Słowenia 343 -973
18 Andreas Goldberger Austria 299 -1017
19 Akseli Kokkonen Finlandia 280 -1036
20 Martin Schmitt Niemcy 276 -1040
21 Lars Bystoel Norwegia 263 -1053
  Andreas Kofler Austria 263 -1053
23 Andreas Küttel Szwajcaria 258 -1058
24 Sven Hannawald Niemcy 253 -1063
25 Akira Higashi Japonia 250 -1066
26 Alexander Herr Niemcy 241 -1075
27 Maximilian Mechler Niemcy 209 -1107
28 Wolfgang Loitzl Austria 206 -1110
29 Andreas Widhölzl Austria 192 -1124
30 Morten Solem Norwegia 172 -1144
31 Hideharu Miyahira Japonia 167 -1149
32 Anders Bardal Norwegia 162 -1154
33 Henning Stensrud Norwegia 161 -1155
34 Stephan Hocke Niemcy 115 -1201
35 Emmanuel Chedal Francja 100 -1216
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1223
37 Daiki Ito Japonia 91 -1225
38 Johan Erikson Szwecja 86 -1230
39 Jakub Janda Czechy 78 -1238
40 Jussi Hautamäki Finlandia 71 -1245
  Florian Liegl Austria 71 -1245
  Kazuyoshi Funaki Japonia 71 -1245
43 Hiroki Yamada Japonia 68 -1248
44 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1251
45 Primoz Peterka Słowenia 64 -1252
46 Robert Kranjec Słowenia 58 -1258
47 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1263
48 Nicolas Dessum Francja 49 -1267
49 Christian Nagiller Austria 44 -1272
50 Janne Happonen Finlandia 39 -1277
51 Jan Matura Czechy 32 -1284
52 Marcin Bachleda Polska 27 -1289
53 Clint Jones USA 25 -1291
54 Wojciech Skupień Polska 24 -1292
55 Jernej Damjan Słowenia 22 -1294
  Alexey Silaev Rosja 22 -1294
57 Balthasar Schneider Austria 20 -1296
58 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1299
59 Stefan Thurnbichler Austria 16 -1300
  Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1300
61 Dimitry Ipatov Rosja 14 -1302
  Teppei Takano Japonia 14 -1302
63 Stefan Pieper Niemcy 13 -1303
  Denis Kornilov Rosja 13 -1303
65 Damjan Fras Słowenia 11 -1305
66 Jens Salumäe Estonia 10 -1306
67 Wojciech Tajner Polska 9 -1307
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1307
  Martin Mesik Słowacja 9 -1307
70 Assan Takhtakhunov Kazachstan 6 -1310
  Harri Olli Finlandia 6 -1310
72 Pekka Salminen Finlandia 5 -1311
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1311
74 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1313
  Jan Mazoch Czechy 3 -1313
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1313
77 Roland Mueller Austria 2 -1314
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1314
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5007  
2 Finlandia Finlandia 4042 -965
3 Austria Austria 2983 -2024
4 Niemcy Niemcy 2777 -2230
5 Japonia Japonia 1842 -3165
6 Słowenia Słowenia 1393 -3614
7 Szwajcaria Szwajcaria 769 -4238
8 Polska Polska 702 -4305
9 Francja Francja 249 -4758
10 Szwecja Szwecja 136 -4871
11 Rosja Rosja 115 -4892
12 Czechy Czechy 113 -4894
13 USA USA 25 -4982
14 Estonia Estonia 10 -4997
15 Kazachstan Kazachstan 9 -4998
  Słowacja Słowacja 9 -4998
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -5004
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -5005
Wyniki konkursów
28.11.2003 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
30.11.2003 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
06.12.2003 Trondheim Norwegia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
14.12.2003 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
20.12.2003 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
29.12.2003 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
01.01.2004 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
04.01.2004 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
06.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
10.01.2004 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
11.01.2004 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
17.01.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Michael Uhrmann (Niemcy)
18.01.2004 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
23.01.2004 Hakuba Japonia K-120
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
24.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
25.01.2004 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
07.02.2004 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
14.02.2004 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
15.02.2004 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Norwegia
28.02.2004 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
06.03.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Norwegia
07.03.2004 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
10.03.2004 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
12.03.2004 Lillehammer Norwegia K-120
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
14.03.2004 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Stams
seria próbna K
09:45
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich