Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 07.02.2004, Oberstdorf K-185
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1020  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 836 -184
3 Sigurd Pettersen Norwegia 718 -302
4 Martin Höllwarth Austria 687 -333
5 Thomas Morgenstern Austria 535 -485
6 Matti Hautamäki Finlandia 520 -500
7 Adam Małysz Polska 513 -507
8 Peter Zonta Słowenia 476 -544
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 450 -570
10 Veli-Matti Lindström Finlandia 434 -586
11 Noriaki Kasai Japonia 432 -588
12 Michael Uhrmann Niemcy 424 -596
13 Georg Späth Niemcy 332 -688
14 Andreas Goldberger Austria 271 -749
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 269 -751
16 Sven Hannawald Niemcy 253 -767
17 Tami Kiuru Finlandia 239 -781
18 Akseli Kokkonen Finlandia 234 -786
19 Andreas Kofler Austria 231 -789
20 Martin Schmitt Niemcy 215 -805
21 Andreas Küttel Szwajcaria 214 -806
22 Lars Bystoel Norwegia 202 -818
23 Maximilian Mechler Niemcy 195 -825
24 Simon Ammann Szwajcaria 194 -826
25 Andreas Widhölzl Austria 192 -828
26 Rok Benkovic Słowenia 190 -830
27 Morten Solem Norwegia 149 -871
28 Anders Bardal Norwegia 118 -902
29 Akira Higashi Japonia 103 -917
30 Alexander Herr Niemcy 98 -922
31 Henning Stensrud Norwegia 95 -925
32 Wolfgang Loitzl Austria 93 -927
33 Stephan Hocke Niemcy 91 -929
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -940
35 Daiki Ito Japonia 71 -949
36 Hiroki Yamada Japonia 68 -952
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -952
38 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -955
39 Hideharu Miyahira Japonia 60 -960
40 Emmanuel Chedal Francja 57 -963
41 Johan Erikson Szwecja 55 -965
42 Jörg Ritzerfeld Niemcy 52 -968
43 Florian Liegl Austria 51 -969
44 Jakub Janda Czechy 50 -970
45 Nicolas Dessum Francja 49 -971
46 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -972
47 Christian Nagiller Austria 44 -976
48 Robert Kranjec Słowenia 43 -977
49 Primoz Peterka Słowenia 32 -988
  Jan Matura Czechy 32 -988
51 Marcin Bachleda Polska 27 -993
52 Clint Jones USA 25 -995
53 Alexey Silaev Rosja 22 -998
54 Wojciech Skupień Polska 20 -1000
  Balthasar Schneider Austria 20 -1000
56 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1003
57 Stefan Thurnbichler Austria 16 -1004
  Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1004
59 Jernej Damjan Słowenia 15 -1005
60 Teppei Takano Japonia 14 -1006
61 Stefan Pieper Niemcy 13 -1007
  Denis Kornilov Rosja 13 -1007
63 Damjan Fras Słowenia 11 -1009
64 Jens Salumäe Estonia 10 -1010
65 Dimitry Ipatov Rosja 9 -1011
  Wojciech Tajner Polska 9 -1011
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1011
68 Harri Olli Finlandia 6 -1014
69 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1015
  Pekka Salminen Finlandia 5 -1015
71 Martin Mesik Słowacja 4 -1016
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1016
73 Jan Mazoch Czechy 3 -1017
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1017
75 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1018
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2842  
2 Finlandia Finlandia 2571 -271
3 Austria Austria 2220 -622
4 Niemcy Niemcy 1682 -1160
5 Japonia Japonia 816 -2026
6 Słowenia Słowenia 767 -2075
7 Polska Polska 586 -2256
8 Szwajcaria Szwajcaria 408 -2434
9 Francja Francja 106 -2736
10 Czechy Czechy 85 -2757
11 Rosja Rosja 60 -2782
12 Szwecja Szwecja 55 -2787
13 USA USA 25 -2817
14 Estonia Estonia 10 -2832
15 Kazachstan Kazachstan 7 -2835
16 Słowacja Słowacja 4 -2838
17 Korea Pd. Korea Pd. 2 -2840

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich