Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
11.01.2004 - Liberec (Czechy) K-120

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 139.0 147.2
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 136.0 145.3
3 Andreas Küttel Szwajcaria 134.0 143.2
4 Thomas Morgenstern Austria 133.5 142.8
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 132.5 139.5
6 Andreas Goldberger Austria 133.0 135.4
7 Morten Solem Norwegia 130.0 135.0
8 Peter Zonta Słowenia 130.0 132.5
9 Martin Höllwarth Austria 128.0 132.4
10 Matti Hautamäki Finlandia 129.0 132.2
11 Jörg Ritzerfeld Niemcy 127.5 129.0
12 Alexander Herr Niemcy 127.5 128.0
13 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 126.2
14 Nicolas Dessum Francja 126.0 125.3
15 Roar Ljoekelsoey Norwegia 124.0 123.7
16 Johan Erikson Szwecja 122.5 118.0
17 Rok Benkovic Słowenia 122.0 117.6
18 Andreas Kofler Austria 121.0 117.3
19 Lars Bystoel Norwegia 121.0 115.8
20 Jan Matura Czechy 118.5 111.8
21 Christian Nagiller Austria 118.0 110.4
22 Wolfgang Loitzl Austria 117.0 110.1
23 Wojciech Skupień Polska 117.5 109.5
24 Emmanuel Chedal Francja 117.0 108.6
25 Jakub Janda Czechy 118.0 108.4
26 Anders Bardal Norwegia 117.0 108.1
27 Jernej Damjan Słowenia 117.5 108.0
28 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 116.5 107.7
29 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 116.0 105.8
30 Mateusz Rutkowski Polska 116.0 105.3
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 115.0 103.5
32 Florian Liegl Austria 114.0 101.7
33 Stefan Pieper Niemcy 113.0 100.4
34 Assan Takhtakhunov Kazachstan 114.0 99.2
35 Antonin Hajek Czechy 112.0 98.1
36 Jure Bogataj Słowenia 111.5 97.2
37 Wojciech Tajner Polska 111.0 94.8
38 Tami Kiuru Finlandia 110.0 93.5
39 Jan Mazoch Czechy 108.0 90.9
40 Radik Zhaparov Kazachstan 108.0 89.9
41 Bine Zupan Słowenia 107.5 88.5
42 Simon Ammann Szwajcaria 108.5 87.7
43 Ferdinand Bader Niemcy 106.5 86.7
44 Jens Salumäe Estonia 105.0 84.0
45 Michal Dolezal Czechy 102.0 78.6
46 Damjan Fras Słowenia 102.0 78.1
47 Jaan Juris Estonia 100.5 75.9
48 Isak Grimholm Szwecja 101.0 75.3
49 Jiri Parma jr. Czechy 100.0 73.5
50 Lukas Hlava Czechy 97.0 68.6
51 Borek Sedlak Czechy 93.5 61.3

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich