Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2004, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1138  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 946 -192
3 Sigurd Pettersen Norwegia 750 -388
4 Martin Höllwarth Austria 731 -407
5 Thomas Morgenstern Austria 597 -541
6 Matti Hautamäki Finlandia 575 -563
7 Noriaki Kasai Japonia 548 -590
8 Adam Małysz Polska 525 -613
9 Peter Zonta Słowenia 503 -635
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 485 -653
11 Michael Uhrmann Niemcy 468 -670
12 Veli-Matti Lindström Finlandia 434 -704
13 Georg Späth Niemcy 412 -726
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 358 -780
15 Andreas Goldberger Austria 280 -858
16 Simon Ammann Szwajcaria 274 -864
17 Tami Kiuru Finlandia 265 -873
18 Sven Hannawald Niemcy 253 -885
19 Andreas Kofler Austria 243 -895
20 Rok Benkovic Słowenia 235 -903
21 Akseli Kokkonen Finlandia 234 -904
22 Andreas Küttel Szwajcaria 231 -907
23 Lars Bystoel Norwegia 226 -912
24 Martin Schmitt Niemcy 224 -914
25 Maximilian Mechler Niemcy 195 -943
26 Andreas Widhölzl Austria 192 -946
27 Akira Higashi Japonia 177 -961
28 Morten Solem Norwegia 163 -975
29 Wolfgang Loitzl Austria 153 -985
30 Alexander Herr Niemcy 138 -1000
31 Anders Bardal Norwegia 119 -1019
32 Henning Stensrud Norwegia 109 -1029
33 Stephan Hocke Niemcy 106 -1032
34 Hideharu Miyahira Japonia 96 -1042
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1045
36 Emmanuel Chedal Francja 89 -1049
37 Daiki Ito Japonia 79 -1059
38 Johan Erikson Szwecja 72 -1066
39 Florian Liegl Austria 71 -1067
40 Hiroki Yamada Japonia 68 -1070
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1070
42 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1073
43 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -1080
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1085
45 Jakub Janda Czechy 50 -1088
46 Nicolas Dessum Francja 49 -1089
47 Christian Nagiller Austria 44 -1094
48 Robert Kranjec Słowenia 43 -1095
49 Primoz Peterka Słowenia 42 -1096
50 Jan Matura Czechy 32 -1106
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1111
52 Clint Jones USA 25 -1113
53 Wojciech Skupień Polska 24 -1114
54 Jernej Damjan Słowenia 22 -1116
  Alexey Silaev Rosja 22 -1116
56 Balthasar Schneider Austria 20 -1118
57 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1121
58 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1122
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -1122
60 Teppei Takano Japonia 14 -1124
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1124
62 Denis Kornilov Rosja 13 -1125
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1125
64 Damjan Fras Słowenia 11 -1127
65 Jens Salumäe Estonia 10 -1128
66 Martin Mesik Słowacja 9 -1129
  Wojciech Tajner Polska 9 -1129
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1129
69 Harri Olli Finlandia 6 -1132
70 Pekka Salminen Finlandia 5 -1133
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1133
72 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1134
73 Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1135
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1135
  Jan Mazoch Czechy 3 -1135
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1136
  Roland Mueller Austria 2 -1136
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3961  
2 Finlandia Finlandia 3480 -481
3 Austria Austria 2792 -1169
4 Niemcy Niemcy 2421 -1540
5 Japonia Japonia 1600 -2361
6 Słowenia Słowenia 1206 -2755
7 Polska Polska 702 -3259
8 Szwajcaria Szwajcaria 505 -3456
9 Francja Francja 238 -3723
10 Szwecja Szwecja 122 -3839
11 Rosja Rosja 115 -3846
12 Czechy Czechy 85 -3876
13 USA USA 25 -3936
14 Estonia Estonia 10 -3951
15 Słowacja Słowacja 9 -3952
16 Kazachstan Kazachstan 7 -3954
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -3958
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -3959

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich