TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 15.02.2004, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1120  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 896 -224
3 Sigurd Pettersen Norwegia 718 -402
4 Martin Höllwarth Austria 711 -409
5 Matti Hautamäki Finlandia 560 -560
6 Thomas Morgenstern Austria 557 -563
7 Adam Małysz Polska 525 -595
8 Peter Zonta Słowenia 487 -633
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 463 -657
10 Noriaki Kasai Japonia 448 -672
11 Michael Uhrmann Niemcy 442 -678
12 Veli-Matti Lindström Finlandia 434 -686
13 Georg Späth Niemcy 412 -708
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 298 -822
15 Andreas Goldberger Austria 280 -840
16 Tami Kiuru Finlandia 265 -855
17 Sven Hannawald Niemcy 253 -867
18 Akseli Kokkonen Finlandia 234 -886
19 Andreas Kofler Austria 231 -889
20 Martin Schmitt Niemcy 222 -898
21 Andreas Küttel Szwajcaria 220 -900
22 Lars Bystoel Norwegia 202 -918
23 Maximilian Mechler Niemcy 195 -925
24 Simon Ammann Szwajcaria 194 -926
25 Andreas Widhölzl Austria 192 -928
26 Rok Benkovic Słowenia 190 -930
27 Morten Solem Norwegia 149 -971
28 Akira Higashi Japonia 148 -972
29 Wolfgang Loitzl Austria 143 -977
30 Alexander Herr Niemcy 134 -986
31 Anders Bardal Norwegia 118 -1002
32 Stephan Hocke Niemcy 106 -1014
33 Henning Stensrud Norwegia 103 -1017
34 Emmanuel Chedal Francja 89 -1031
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -1040
36 Florian Liegl Austria 71 -1049
  Daiki Ito Japonia 71 -1049
38 Johan Erikson Szwecja 69 -1051
39 Hiroki Yamada Japonia 68 -1052
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1052
41 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1055
42 Hideharu Miyahira Japonia 60 -1060
43 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -1062
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1067
45 Jakub Janda Czechy 50 -1070
46 Nicolas Dessum Francja 49 -1071
47 Christian Nagiller Austria 44 -1076
48 Robert Kranjec Słowenia 43 -1077
49 Jan Matura Czechy 32 -1088
  Primoz Peterka Słowenia 32 -1088
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1093
52 Clint Jones USA 25 -1095
53 Wojciech Skupień Polska 24 -1096
54 Alexey Silaev Rosja 22 -1098
55 Balthasar Schneider Austria 20 -1100
56 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1103
57 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1104
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -1104
59 Jernej Damjan Słowenia 15 -1105
60 Teppei Takano Japonia 14 -1106
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1106
62 Denis Kornilov Rosja 13 -1107
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1107
64 Damjan Fras Słowenia 11 -1109
65 Jens Salumäe Estonia 10 -1110
66 Wojciech Tajner Polska 9 -1111
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1111
68 Harri Olli Finlandia 6 -1114
69 Pekka Salminen Finlandia 5 -1115
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1115
71 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1116
  Martin Mesik Słowacja 4 -1116
73 Jan Mazoch Czechy 3 -1117
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1117
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1117
76 Roland Mueller Austria 2 -1118
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1118
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3352  
2 Finlandia Finlandia 3097 -255
3 Austria Austria 2497 -855
4 Niemcy Niemcy 2139 -1213
5 Japonia Japonia 1127 -2225
6 Słowenia Słowenia 978 -2374
7 Polska Polska 702 -2650
8 Szwajcaria Szwajcaria 414 -2938
9 Francja Francja 138 -3214
10 Rosja Rosja 115 -3237
11 Czechy Czechy 85 -3267
12 Szwecja Szwecja 69 -3283
13 USA USA 25 -3327
14 Estonia Estonia 10 -3342
15 Kazachstan Kazachstan 7 -3345
16 Słowacja Słowacja 4 -3348
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -3349
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -3350

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »