Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
14.12.2003 - Titisee-Neustadt (Niemcy) K-120

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Tami Kiuru Finlandia 136.0 145.8
2 Andreas Widhölzl Austria 133.5 140.8
3 Janne Ahonen Finlandia 133.0 139.9
4 Anders Bardal Norwegia 133.0 137.4
5 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 133.5 137.3
6 Noriaki Kasai Japonia 126.5 127.7
7 Georg Späth Niemcy 126.0 126.3
8 Andreas Kofler Austria 126.5 126.2
9 Stephan Hocke Niemcy 126.0 125.8
10 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 125.4
11 Henning Stensrud Norwegia 126.5 124.7
12 Adam Małysz Polska 125.0 124.5
13 Sigurd Pettersen Norwegia 125.0 123.0
  Matti Hautamäki Finlandia 125.0 123.0
15 Alexander Herr Niemcy 124.5 122.1
16 Kazuyoshi Funaki Japonia 123.0 120.9
17 Peter Zonta Słowenia 123.0 119.4
18 Andreas Goldberger Austria 121.5 118.2
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 122.0 118.1
20 Martin Höllwarth Austria 120.5 115.9
21 Dimitry Vassiliev Rosja 121.5 115.2
22 Reinhard Schwarzenberger Austria 120.5 114.9
  Jan Matura Czechy 120.5 114.9
  Martin Schmitt Niemcy 120.5 114.9
25 Marcin Bachleda Polska 118.5 111.8
26 Jörg Ritzerfeld Niemcy 119.0 111.2
27 Hiroki Yamada Japonia 118.0 110.9
28 Stefan Pieper Niemcy 119.0 110.2
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 119.0 110.2
30 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 109.4
31 Christian Nagiller Austria 118.0 108.4
32 Veli-Matti Lindström Finlandia 117.5 108.0
33 Primoz Peterka Słowenia 117.0 107.6
34 Emmanuel Chedal Francja 117.5 107.5
35 Akseli Kokkonen Finlandia 117.5 105.6
36 Tomisław Tajner Polska 116.0 104.8
37 Sven Hannawald Niemcy 116.5 104.2
38 Martin Koch Austria 115.5 103.4
39 Clint Jones USA 113.0 99.4
40 Andreas Küttel Szwajcaria 113.5 99.3
41 Nicolas Dessum Francja 112.5 97.5
42 Martin Mesik Słowacja 110.5 93.9
43 Jaan Juris Estonia 110.0 93.0
44 Jens Salumäe Estonia 109.0 90.2
45 Jussi Hautamäki Finlandia 110.0 87.0
46 Alexey Silaev Rosja 108.0 83.4
47 Maximilian Mechler Niemcy 106.5 81.2
48 Florian Liegl Austria 103.5 78.8
49 Seou Choi Korea Pd. 101.0 74.8
50 Johan Erikson Szwecja 99.5 70.6

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich