Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 29.12.2003, Oberstdorf K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 317  
2 Sigurd Pettersen Norwegia 306 -11
3 Janne Ahonen Finlandia 288 -29
4 Adam Małysz Polska 269 -48
5 Tami Kiuru Finlandia 198 -119
6 Martin Höllwarth Austria 187 -130
7 Sven Hannawald Niemcy 185 -132
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 176 -141
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 159 -158
10 Matti Hautamäki Finlandia 158 -159
11 Noriaki Kasai Japonia 156 -161
12 Michael Uhrmann Niemcy 140 -177
13 Andreas Widhölzl Austria 138 -179
14 Thomas Morgenstern Austria 109 -208
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 107 -210
16 Peter Zonta Słowenia 106 -211
17 Akseli Kokkonen Finlandia 92 -225
18 Maximilian Mechler Niemcy 87 -230
19 Andreas Goldberger Austria 81 -236
  Andreas Kofler Austria 81 -236
21 Georg Späth Niemcy 76 -241
22 Rok Benkovic Słowenia 75 -242
23 Hiroki Yamada Japonia 66 -251
24 Anders Bardal Norwegia 64 -253
25 Martin Schmitt Niemcy 61 -256
26 Stephan Hocke Niemcy 52 -265
27 Jussi Hautamäki Finlandia 45 -272
28 Hideharu Miyahira Japonia 43 -274
29 Henning Stensrud Norwegia 41 -276
30 Kazuyoshi Funaki Japonia 40 -277
  Andreas Küttel Szwajcaria 40 -277
32 Simon Ammann Szwajcaria 36 -281
33 Florian Liegl Austria 30 -287
34 Emmanuel Chedal Francja 29 -288
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 27 -290
36 Alexander Herr Niemcy 23 -294
37 Alexey Silaev Rosja 22 -295
38 Balthasar Schneider Austria 20 -297
  Clint Jones USA 20 -297
40 Marcin Bachleda Polska 18 -299
41 Morten Solem Norwegia 16 -301
42 Jakub Janda Czechy 15 -302
43 Robert Kranjec Słowenia 14 -303
44 Denis Kornilov Rosja 13 -304
45 Dmitriy Vassiliev Rosja 10 -307
  Lars Bystoel Norwegia 10 -307
  Jens Salumäe Estonia 10 -307
48 Jan Matura Czechy 9 -308
  Damjan Fras Słowenia 9 -308
50 Primoz Peterka Słowenia 7 -310
  Christian Nagiller Austria 7 -310
52 Harri Olli Finlandia 6 -311
53 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -312
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 5 -312
55 Martin Mesik Słowacja 4 -313
56 Jan Mazoch Czechy 3 -314
  Stefan Pieper Niemcy 3 -314
58 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -315
59 Dimitry Ipatov Rosja 1 -316
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1025  
2 Finlandia Finlandia 963 -62
3 Austria Austria 680 -345
4 Niemcy Niemcy 632 -393
5 Japonia Japonia 305 -720
6 Polska Polska 287 -738
7 Słowenia Słowenia 211 -814
8 Szwajcaria Szwajcaria 76 -949
9 Rosja Rosja 46 -979
10 Francja Francja 29 -996
11 Czechy Czechy 27 -998
12 USA USA 20 -1005
13 Estonia Estonia 10 -1015
14 Słowacja Słowacja 4 -1021
15 Korea Pd. Korea Pd. 2 -1023

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich