Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2004, Liberec K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 658  
2 Sigurd Pettersen Norwegia 556 -102
3 Martin Höllwarth Austria 446 -212
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 411 -247
5 Peter Zonta Słowenia 395 -263
6 Veli-Matti Lindström Finlandia 364 -294
7 Thomas Morgenstern Austria 357 -301
8 Adam Małysz Polska 298 -360
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 285 -373
10 Michael Uhrmann Niemcy 267 -391
11 Noriaki Kasai Japonia 260 -398
12 Sven Hannawald Niemcy 252 -406
13 Matti Hautamäki Finlandia 234 -424
14 Tami Kiuru Finlandia 230 -428
15 Georg Späth Niemcy 202 -456
  Andreas Goldberger Austria 202 -456
17 Andreas Küttel Szwajcaria 173 -485
18 Andreas Widhölzl Austria 159 -499
19 Maximilian Mechler Niemcy 147 -511
20 Rok Benkovic Słowenia 142 -516
21 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 131 -527
22 Simon Ammann Szwajcaria 124 -534
23 Lars Bystoel Norwegia 118 -540
  Andreas Kofler Austria 118 -540
25 Akseli Kokkonen Finlandia 106 -552
26 Martin Schmitt Niemcy 97 -561
27 Anders Bardal Norwegia 87 -571
28 Alexander Herr Niemcy 83 -575
29 Morten Solem Norwegia 72 -586
30 Hiroki Yamada Japonia 67 -591
31 Wolfgang Loitzl Austria 59 -599
32 Stephan Hocke Niemcy 55 -603
33 Jakub Janda Czechy 50 -608
34 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -610
35 Henning Stensrud Norwegia 45 -613
36 Hideharu Miyahira Japonia 43 -615
37 Reinhard Schwarzenberger Austria 42 -616
38 Kazuyoshi Funaki Japonia 40 -618
39 Florian Liegl Austria 39 -619
40 Emmanuel Chedal Francja 37 -621
41 Jörg Ritzerfeld Niemcy 32 -626
  Jan Matura Czechy 32 -626
43 Nicolas Dessum Francja 29 -629
44 Christian Nagiller Austria 23 -635
45 Alexey Silaev Rosja 22 -636
  Akira Higashi Japonia 22 -636
47 Primoz Peterka Słowenia 21 -637
48 Balthasar Schneider Austria 20 -638
  Clint Jones USA 20 -638
50 Marcin Bachleda Polska 18 -640
51 Dmitriy Vassiliev Rosja 16 -642
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 16 -642
53 Johan Erikson Szwecja 15 -643
54 Robert Kranjec Słowenia 14 -644
55 Stefan Pieper Niemcy 13 -645
  Denis Kornilov Rosja 13 -645
57 Damjan Fras Słowenia 11 -647
58 Jens Salumäe Estonia 10 -648
59 Ferdinand Bader Niemcy 9 -649
  Dimitry Ipatov Rosja 9 -649
61 Wojciech Skupień Polska 8 -650
62 Wojciech Tajner Polska 7 -651
63 Harri Olli Finlandia 6 -652
64 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -653
65 Martin Mesik Słowacja 4 -654
  Jernej Damjan Słowenia 4 -654
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -654
68 Jan Mazoch Czechy 3 -655
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -655
70 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -656
71 Mateusz Rutkowski Polska 1 -657
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1710  
2 Finlandia Finlandia 1662 -48
3 Austria Austria 1465 -245
4 Niemcy Niemcy 1157 -553
5 Słowenia Słowenia 587 -1123
6 Japonia Japonia 432 -1278
7 Polska Polska 332 -1378
8 Szwajcaria Szwajcaria 297 -1413
9 Czechy Czechy 85 -1625
10 Francja Francja 66 -1644
11 Rosja Rosja 60 -1650
12 USA USA 20 -1690
13 Szwecja Szwecja 15 -1695
14 Estonia Estonia 10 -1700
15 Kazachstan Kazachstan 7 -1703
16 Słowacja Słowacja 4 -1706
17 Korea Pd. Korea Pd. 2 -1708

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich