Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
06.03.2004 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 1073.7
2 Finlandia Finlandia 1032.1
3 Japonia Japonia 983.3
4 Niemcy Niemcy 969.3
5 Austria Austria 921.8
6 Słowenia Słowenia 879.1
7 Francja Francja 755.5
8 Szwecja Szwecja 649.8
9 Estonia Estonia 246.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sigurd Pettersen Norwegia 127.0 127.0 273.6
2 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 127.0 124.5 268.6
3 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.0 128.0 268.2
4 Janne Ahonen Finlandia 125.5 122.5 263.8
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 126.5 121.5 263.3
6 Georg Späth Niemcy 122.5 125.0 260.4
7 Matti Hautamäki Finlandia 122.0 123.5 258.8
8 Akseli Kokkonen Finlandia 123.0 120.0 254.8
9 Tami Kiuru Finlandia 120.0 123.5 254.7
10 Noriaki Kasai Japonia 121.0 121.5 252.9
11 Wolfgang Loitzl Austria 120.5 119.5 249.9
12 Daiki Ito Japonia 121.5 119.0 246.8
  Akira Higashi Japonia 120.0 120.5 246.8
14 Martin Schmitt Niemcy 121.0 119.0 246.4
15 Rok Benkovic Słowenia 120.5 119.0 243.5
16 Michael Uhrmann Niemcy 118.0 120.5 241.7
17 Thomas Morgenstern Austria 121.5 116.0 241.4
18 Hideharu Miyahira Japonia 120.5 115.0 236.8
19 Andreas Kofler Austria 118.0 113.5 230.1
20 Peter Zonta Słowenia 117.0 113.5 224.8
21 Alexander Herr Niemcy 115.5 112.5 220.8
22 Johan Erikson Szwecja 111.5 114.0 214.8
23 Primoz Peterka Słowenia 107.5 115.5 210.8
24 Emmanuel Chedal Francja 112.0 113.0 210.4
25 Andreas Widhölzl Austria 110.5 107.0 200.4
26 Robert Kranjec Słowenia 111.5 105.5 200.0
27 Nicolas Dessum Francja 104.5 110.0 191.5
28 David Lazzaroni Francja 108.5 101.0 183.5
29 Remi Santiago Francja 100.5 103.5 170.1
30 Isak Grimholm Szwecja 104.0 98.0 166.0
31 Andreas Aren Szwecja 100.0 99.5 161.0
32 Emil Westberg Szwecja 85.5 86.5 108.0
33 Jens Salumäe Estonia 103.5   88.5
34 Jaan Juris Estonia 102.5   86.2
35 Tambet Pikkor Estonia 77.5   37.7
36 Vahur Tasane Estonia 75.5   34.1

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich