Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 14.02.2004, Willingen K-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1120  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 896 -224
3 Sigurd Pettersen Norwegia 718 -402
4 Martin Höllwarth Austria 711 -409
5 Matti Hautamäki Finlandia 560 -560
6 Thomas Morgenstern Austria 557 -563
7 Adam Małysz Polska 525 -595
8 Peter Zonta Słowenia 487 -633
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 463 -657
10 Noriaki Kasai Japonia 448 -672
11 Michael Uhrmann Niemcy 442 -678
12 Veli-Matti Lindström Finlandia 434 -686
13 Georg Späth Niemcy 412 -708
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 298 -822
15 Andreas Goldberger Austria 280 -840
16 Tami Kiuru Finlandia 265 -855
17 Sven Hannawald Niemcy 253 -867
18 Akseli Kokkonen Finlandia 234 -886
19 Andreas Kofler Austria 231 -889
20 Martin Schmitt Niemcy 222 -898
21 Andreas Küttel Szwajcaria 220 -900
22 Lars Bystoel Norwegia 202 -918
23 Maximilian Mechler Niemcy 195 -925
24 Simon Ammann Szwajcaria 194 -926
25 Andreas Widhölzl Austria 192 -928
26 Rok Benkovic Słowenia 190 -930
27 Morten Solem Norwegia 149 -971
28 Akira Higashi Japonia 148 -972
29 Wolfgang Loitzl Austria 143 -977
30 Alexander Herr Niemcy 134 -986
31 Anders Bardal Norwegia 118 -1002
32 Stephan Hocke Niemcy 106 -1014
33 Henning Stensrud Norwegia 103 -1017
34 Emmanuel Chedal Francja 89 -1031
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -1040
36 Daiki Ito Japonia 71 -1049
  Florian Liegl Austria 71 -1049
38 Johan Erikson Szwecja 69 -1051
39 Hiroki Yamada Japonia 68 -1052
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1052
41 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1055
42 Hideharu Miyahira Japonia 60 -1060
43 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -1062
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1067
45 Jakub Janda Czechy 50 -1070
46 Nicolas Dessum Francja 49 -1071
47 Christian Nagiller Austria 44 -1076
48 Robert Kranjec Słowenia 43 -1077
49 Primoz Peterka Słowenia 32 -1088
  Jan Matura Czechy 32 -1088
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1093
52 Clint Jones USA 25 -1095
53 Wojciech Skupień Polska 24 -1096
54 Alexey Silaev Rosja 22 -1098
55 Balthasar Schneider Austria 20 -1100
56 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1103
57 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1104
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -1104
59 Jernej Damjan Słowenia 15 -1105
60 Teppei Takano Japonia 14 -1106
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1106
62 Denis Kornilov Rosja 13 -1107
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1107
64 Damjan Fras Słowenia 11 -1109
65 Jens Salumäe Estonia 10 -1110
66 Wojciech Tajner Polska 9 -1111
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1111
68 Harri Olli Finlandia 6 -1114
69 Pekka Salminen Finlandia 5 -1115
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1115
71 Martin Mesik Słowacja 4 -1116
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1116
73 Jan Mazoch Czechy 3 -1117
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1117
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1117
76 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1118
  Roland Mueller Austria 2 -1118
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2952  
2 Finlandia Finlandia 2747 -205
3 Austria Austria 2347 -605
4 Niemcy Niemcy 1839 -1113
5 Japonia Japonia 877 -2075
6 Słowenia Słowenia 778 -2174
7 Polska Polska 602 -2350
8 Szwajcaria Szwajcaria 414 -2538
9 Francja Francja 138 -2814
10 Czechy Czechy 85 -2867
11 Szwecja Szwecja 69 -2883
12 Rosja Rosja 65 -2887
13 USA USA 25 -2927
14 Estonia Estonia 10 -2942
15 Kazachstan Kazachstan 7 -2945
16 Słowacja Słowacja 4 -2948
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -2949
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -2950

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich