Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 10.03.2004, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1248  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1106 -142
3 Sigurd Pettersen Norwegia 781 -467
4 Martin Höllwarth Austria 731 -517
5 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 685 -563
6 Thomas Morgenstern Austria 648 -600
7 Matti Hautamäki Finlandia 613 -635
8 Noriaki Kasai Japonia 601 -647
9 Peter Zonta Słowenia 536 -712
10 Adam Małysz Polska 525 -723
11 Georg Späth Niemcy 483 -765
12 Michael Uhrmann Niemcy 479 -769
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 440 -808
14 Veli-Matti Lindström Finlandia 439 -809
15 Simon Ammann Szwajcaria 351 -897
16 Tami Kiuru Finlandia 341 -907
17 Rok Benkovic Słowenia 289 -959
18 Andreas Goldberger Austria 282 -966
19 Lars Bystoel Norwegia 257 -991
20 Akseli Kokkonen Finlandia 254 -994
21 Sven Hannawald Niemcy 253 -995
22 Andreas Kofler Austria 248 -1000
23 Martin Schmitt Niemcy 240 -1008
24 Alexander Herr Niemcy 238 -1010
25 Andreas Küttel Szwajcaria 235 -1013
26 Akira Higashi Japonia 205 -1043
27 Maximilian Mechler Niemcy 197 -1051
28 Andreas Widhölzl Austria 192 -1056
29 Wolfgang Loitzl Austria 179 -1069
30 Morten Solem Norwegia 164 -1084
31 Anders Bardal Norwegia 134 -1114
32 Henning Stensrud Norwegia 132 -1116
33 Hideharu Miyahira Japonia 116 -1132
34 Stephan Hocke Niemcy 115 -1133
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1155
36 Emmanuel Chedal Francja 89 -1159
37 Daiki Ito Japonia 87 -1161
38 Johan Erikson Szwecja 82 -1166
39 Florian Liegl Austria 71 -1177
  Jussi Hautamäki Finlandia 71 -1177
41 Hiroki Yamada Japonia 68 -1180
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1180
43 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1183
44 Primoz Peterka Słowenia 64 -1184
45 Jakub Janda Czechy 57 -1191
46 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1195
47 Nicolas Dessum Francja 49 -1199
48 Christian Nagiller Austria 44 -1204
49 Robert Kranjec Słowenia 43 -1205
50 Jan Matura Czechy 32 -1216
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1221
52 Janne Happonen Finlandia 25 -1223
  Clint Jones USA 25 -1223
54 Wojciech Skupień Polska 24 -1224
55 Alexey Silaev Rosja 22 -1226
  Jernej Damjan Słowenia 22 -1226
57 Balthasar Schneider Austria 20 -1228
58 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1231
59 Stefan Thurnbichler Austria 16 -1232
  Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1232
61 Teppei Takano Japonia 14 -1234
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1234
63 Denis Kornilov Rosja 13 -1235
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1235
65 Damjan Fras Słowenia 11 -1237
66 Jens Salumäe Estonia 10 -1238
67 Wojciech Tajner Polska 9 -1239
  Martin Mesik Słowacja 9 -1239
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1239
70 Harri Olli Finlandia 6 -1242
71 Pekka Salminen Finlandia 5 -1243
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1243
73 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1244
74 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1245
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1245
  Jan Mazoch Czechy 3 -1245
77 Roland Mueller Austria 2 -1246
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1246
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4504  
2 Finlandia Finlandia 3767 -737
3 Austria Austria 2876 -1628
4 Niemcy Niemcy 2630 -1874
5 Japonia Japonia 1709 -2795
6 Słowenia Słowenia 1315 -3189
7 Polska Polska 702 -3802
8 Szwajcaria Szwajcaria 586 -3918
9 Francja Francja 238 -4266
10 Szwecja Szwecja 132 -4372
11 Rosja Rosja 115 -4389
12 Czechy Czechy 92 -4412
13 USA USA 25 -4479
14 Estonia Estonia 10 -4494
15 Słowacja Słowacja 9 -4495
16 Kazachstan Kazachstan 7 -4497
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -4501
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -4502

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich