Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
10.01.2004 - Liberec (Czechy) K-120

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 127.0 128.6
2 Thomas Morgenstern Austria 126.0 127.3
3 Martin Höllwarth Austria 122.5 121.5
4 Simon Ammann Szwajcaria 126.5 121.2
5 Andreas Küttel Szwajcaria 123.5 120.8
6 Andreas Goldberger Austria 122.0 116.6
7 Alexander Herr Niemcy 125.5 116.4
8 Peter Zonta Słowenia 121.0 115.8
9 Jakub Janda Czechy 119.5 114.6
10 Rok Benkovic Słowenia 120.0 114.0
11 Wolfgang Loitzl Austria 119.0 113.7
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117.5 110.5
13 Lars Bystoel Norwegia 119.0 109.2
14 Michael Uhrmann Niemcy 117.0 107.6
15 Tami Kiuru Finlandia 119.0 106.2
16 Morten Solem Norwegia 115.5 105.9
17 Andreas Kofler Austria 113.0 99.9
18 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 110.0 95.5
19 Jan Matura Czechy 109.5 94.6
20 Nicolas Dessum Francja 110.0 93.5
21 Stefan Pieper Niemcy 109.5 92.6
22 Ferdinand Bader Niemcy 107.5 91.5
23 Reinhard Schwarzenberger Austria 108.0 90.4
24 Wojciech Tajner Polska 108.0 88.9
25 Christian Nagiller Austria 107.0 87.6
26 Anders Bardal Norwegia 106.5 86.2
27 Assan Takhtakhunov Kazachstan 106.0 85.2
28 Radik Zhaparov Kazachstan 104.0 81.7
29 Damjan Fras Słowenia 101.5 77.2
30 Veli-Matti Lindström Finlandia 102.5 76.5
31 Florian Liegl Austria 103.5 76.3
32 Matti Hautamäki Finlandia 102.5 75.5
33 Jure Bogataj Słowenia 99.0 73.7
34 Emmanuel Chedal Francja 100.0 73.5
35 Johan Erikson Szwecja 99.0 72.2
36 Jens Salumäe Estonia 98.0 69.9
37 Mateusz Rutkowski Polska 97.5 69.0
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 99.0 68.7
39 Bine Zupan Słowenia 95.5 66.4
40 Wojciech Skupień Polska 94.0 62.2
41 Jörg Ritzerfeld Niemcy 95.5 61.4
42 Jan Mazoch Czechy 94.5 60.1
43 Jernej Damjan Słowenia 92.0 59.1
44 Michal Dolezal Czechy 90.5 54.4
45 Antonin Hajek Czechy 89.0 52.2
46 Borek Sedlak Czechy 86.0 46.3
47 Isak Grimholm Szwecja 85.0 44.5
48 Jaan Juris Estonia 82.0 35.6
49 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 81.5 33.2
50 Lukas Hlava Czechy 75.0 20.0

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Katja Pozun
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Volodymyr Veredyuk (1993)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich