Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2004, Lillehammer K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1284  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1206 -78
3 Sigurd Pettersen Norwegia 782 -502
4 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 765 -519
5 Martin Höllwarth Austria 731 -553
6 Thomas Morgenstern Austria 670 -614
7 Matti Hautamäki Finlandia 653 -631
8 Noriaki Kasai Japonia 616 -668
9 Peter Zonta Słowenia 545 -739
10 Adam Małysz Polska 525 -759
11 Georg Späth Niemcy 507 -777
12 Michael Uhrmann Niemcy 495 -789
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 490 -794
14 Veli-Matti Lindström Finlandia 452 -832
15 Simon Ammann Szwajcaria 431 -853
16 Tami Kiuru Finlandia 361 -923
17 Rok Benkovic Słowenia 321 -963
18 Andreas Goldberger Austria 287 -997
19 Akseli Kokkonen Finlandia 280 -1004
20 Martin Schmitt Niemcy 269 -1015
21 Lars Bystoel Norwegia 263 -1021
22 Sven Hannawald Niemcy 253 -1031
23 Akira Higashi Japonia 250 -1034
  Andreas Kofler Austria 250 -1034
25 Andreas Küttel Szwajcaria 242 -1042
26 Alexander Herr Niemcy 241 -1043
27 Maximilian Mechler Niemcy 209 -1075
28 Wolfgang Loitzl Austria 197 -1087
29 Andreas Widhölzl Austria 192 -1092
30 Morten Solem Norwegia 164 -1120
31 Anders Bardal Norwegia 142 -1142
32 Henning Stensrud Norwegia 132 -1152
33 Hideharu Miyahira Japonia 127 -1157
34 Stephan Hocke Niemcy 115 -1169
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1191
36 Emmanuel Chedal Francja 89 -1195
37 Daiki Ito Japonia 87 -1197
38 Johan Erikson Szwecja 86 -1198
39 Florian Liegl Austria 71 -1213
  Jussi Hautamäki Finlandia 71 -1213
41 Jakub Janda Czechy 68 -1216
  Hiroki Yamada Japonia 68 -1216
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1216
44 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1219
45 Primoz Peterka Słowenia 64 -1220
46 Robert Kranjec Słowenia 57 -1227
47 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1231
48 Nicolas Dessum Francja 49 -1235
49 Christian Nagiller Austria 44 -1240
50 Jan Matura Czechy 32 -1252
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1257
52 Clint Jones USA 25 -1259
  Janne Happonen Finlandia 25 -1259
54 Wojciech Skupień Polska 24 -1260
55 Alexey Silaev Rosja 22 -1262
  Jernej Damjan Słowenia 22 -1262
57 Balthasar Schneider Austria 20 -1264
58 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1267
59 Stefan Thurnbichler Austria 16 -1268
  Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1268
61 Teppei Takano Japonia 14 -1270
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1270
63 Denis Kornilov Rosja 13 -1271
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1271
65 Damjan Fras Słowenia 11 -1273
66 Jens Salumäe Estonia 10 -1274
67 Martin Mesik Słowacja 9 -1275
  Wojciech Tajner Polska 9 -1275
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1275
70 Harri Olli Finlandia 6 -1278
71 Pekka Salminen Finlandia 5 -1279
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1279
73 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1280
74 Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1281
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1281
  Jan Mazoch Czechy 3 -1281
77 Roland Mueller Austria 2 -1282
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1282
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4749  
2 Finlandia Finlandia 3902 -847
3 Austria Austria 2923 -1826
4 Niemcy Niemcy 2714 -2035
5 Japonia Japonia 1780 -2969
6 Słowenia Słowenia 1370 -3379
7 Polska Polska 702 -4047
8 Szwajcaria Szwajcaria 673 -4076
9 Francja Francja 238 -4511
10 Szwecja Szwecja 136 -4613
11 Rosja Rosja 115 -4634
12 Czechy Czechy 103 -4646
13 USA USA 25 -4724
14 Estonia Estonia 10 -4739
15 Słowacja Słowacja 9 -4740
16 Kazachstan Kazachstan 7 -4742
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -4746
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -4747

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich