Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.2004, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 720  
2 Sigurd Pettersen Norwegia 609 -111
3 Martin Höllwarth Austria 591 -129
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 500 -220
5 Adam Małysz Polska 458 -262
6 Thomas Morgenstern Austria 436 -284
7 Peter Zonta Słowenia 424 -296
8 Michael Uhrmann Niemcy 382 -338
9 Veli-Matti Lindström Finlandia 369 -351
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 360 -360
11 Matti Hautamäki Finlandia 294 -426
12 Georg Späth Niemcy 274 -446
13 Noriaki Kasai Japonia 260 -460
14 Andreas Goldberger Austria 255 -465
15 Sven Hannawald Niemcy 253 -467
16 Tami Kiuru Finlandia 238 -482
17 Andreas Kofler Austria 199 -521
18 Rok Benkovic Słowenia 176 -544
19 Andreas Küttel Szwajcaria 173 -547
20 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 167 -553
21 Andreas Widhölzl Austria 160 -560
22 Akseli Kokkonen Finlandia 156 -564
23 Maximilian Mechler Niemcy 154 -566
24 Lars Bystoel Norwegia 152 -568
25 Simon Ammann Szwajcaria 124 -596
26 Anders Bardal Norwegia 114 -606
  Martin Schmitt Niemcy 114 -606
28 Morten Solem Norwegia 110 -610
29 Alexander Herr Niemcy 98 -622
30 Stephan Hocke Niemcy 76 -644
31 Hiroki Yamada Japonia 67 -653
  Wolfgang Loitzl Austria 67 -653
33 Reinhard Schwarzenberger Austria 53 -667
34 Jakub Janda Czechy 50 -670
35 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -672
36 Henning Stensrud Norwegia 45 -675
37 Hideharu Miyahira Japonia 43 -677
38 Kazuyoshi Funaki Japonia 40 -680
39 Florian Liegl Austria 39 -681
40 Emmanuel Chedal Francja 37 -683
41 Jan Matura Czechy 32 -688
  Primoz Peterka Słowenia 32 -688
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 32 -688
44 Christian Nagiller Austria 30 -690
45 Nicolas Dessum Francja 29 -691
46 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 25 -695
  Marcin Bachleda Polska 25 -695
48 Akira Higashi Japonia 22 -698
  Alexey Silaev Rosja 22 -698
50 Clint Jones USA 20 -700
  Balthasar Schneider Austria 20 -700
52 Mateusz Rutkowski Polska 17 -703
53 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -704
54 Jernej Damjan Słowenia 15 -705
  Johan Erikson Szwecja 15 -705
56 Robert Kranjec Słowenia 14 -706
57 Denis Kornilov Rosja 13 -707
  Stefan Pieper Niemcy 13 -707
59 Wojciech Skupień Polska 12 -708
60 Damjan Fras Słowenia 11 -709
61 Jens Salumäe Estonia 10 -710
62 Ferdinand Bader Niemcy 9 -711
  Wojciech Tajner Polska 9 -711
  Dimitry Ipatov Rosja 9 -711
65 Harri Olli Finlandia 6 -714
66 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -715
67 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -716
  Martin Mesik Słowacja 4 -716
69 Jan Mazoch Czechy 3 -717
  Radik Zhaparov Kazachstan 3 -717
71 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -718
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2062  
2 Finlandia Finlandia 1856 -206
3 Austria Austria 1850 -212
4 Niemcy Niemcy 1405 -657
5 Słowenia Słowenia 672 -1390
6 Polska Polska 521 -1541
7 Japonia Japonia 432 -1630
8 Szwajcaria Szwajcaria 297 -1765
9 Czechy Czechy 85 -1977
10 Francja Francja 66 -1996
11 Rosja Rosja 60 -2002
12 USA USA 20 -2042
13 Szwecja Szwecja 15 -2047
14 Estonia Estonia 10 -2052
15 Kazachstan Kazachstan 7 -2055
16 Słowacja Słowacja 4 -2058
17 Korea Pd. Korea Pd. 2 -2060

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich