Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 24.01.2004, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 880  
2 Sigurd Pettersen Norwegia 657 -223
3 Martin Höllwarth Austria 651 -229
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 636 -244
5 Thomas Morgenstern Austria 495 -385
6 Adam Małysz Polska 480 -400
7 Peter Zonta Słowenia 450 -430
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 440 -440
9 Matti Hautamäki Finlandia 439 -441
10 Veli-Matti Lindström Finlandia 416 -464
11 Michael Uhrmann Niemcy 402 -478
12 Noriaki Kasai Japonia 292 -588
13 Georg Späth Niemcy 274 -606
14 Andreas Goldberger Austria 260 -620
15 Sven Hannawald Niemcy 253 -627
16 Tami Kiuru Finlandia 239 -641
17 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 217 -663
18 Andreas Kofler Austria 211 -669
19 Akseli Kokkonen Finlandia 206 -674
20 Lars Bystoel Norwegia 202 -678
21 Andreas Küttel Szwajcaria 185 -695
22 Rok Benkovic Słowenia 176 -704
23 Martin Schmitt Niemcy 162 -718
24 Andreas Widhölzl Austria 160 -720
25 Maximilian Mechler Niemcy 154 -726
26 Simon Ammann Szwajcaria 149 -731
27 Morten Solem Norwegia 134 -746
28 Anders Bardal Norwegia 118 -762
29 Alexander Herr Niemcy 98 -782
30 Wolfgang Loitzl Austria 83 -797
31 Henning Stensrud Norwegia 77 -803
32 Stephan Hocke Niemcy 76 -804
33 Reinhard Schwarzenberger Austria 71 -809
34 Hiroki Yamada Japonia 67 -813
35 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -815
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 64 -816
37 Hideharu Miyahira Japonia 60 -820
38 Akira Higashi Japonia 58 -822
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 50 -830
  Jakub Janda Czechy 50 -830
41 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -832
42 Christian Nagiller Austria 44 -836
  Emmanuel Chedal Francja 44 -836
44 Nicolas Dessum Francja 42 -838
  Daiki Ito Japonia 42 -838
46 Florian Liegl Austria 39 -841
47 Johan Erikson Szwecja 33 -847
48 Primoz Peterka Słowenia 32 -848
  Jan Matura Czechy 32 -848
50 Marcin Bachleda Polska 27 -853
51 Clint Jones USA 25 -855
52 Alexey Silaev Rosja 22 -858
53 Balthasar Schneider Austria 20 -860
  Wojciech Skupień Polska 20 -860
55 Mateusz Rutkowski Polska 17 -863
56 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -864
57 Jernej Damjan Słowenia 15 -865
58 Robert Kranjec Słowenia 14 -866
59 Stefan Pieper Niemcy 13 -867
  Denis Kornilov Rosja 13 -867
61 Damjan Fras Słowenia 11 -869
62 Jens Salumäe Estonia 10 -870
  Stefan Thurnbichler Austria 10 -870
64 Dimitry Ipatov Rosja 9 -871
  Wojciech Tajner Polska 9 -871
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -871
67 Harri Olli Finlandia 6 -874
68 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -875
69 Martin Mesik Słowacja 4 -876
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -876
71 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -877
  Jan Mazoch Czechy 3 -877
73 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -878
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2486  
2 Finlandia Finlandia 2299 -187
3 Austria Austria 2044 -442
4 Niemcy Niemcy 1491 -995
5 Słowenia Słowenia 698 -1788
6 Japonia Japonia 583 -1903
7 Polska Polska 553 -1933
8 Szwajcaria Szwajcaria 334 -2152
9 Francja Francja 86 -2400
10 Czechy Czechy 85 -2401
11 Rosja Rosja 60 -2426
12 Szwecja Szwecja 33 -2453
13 USA USA 25 -2461
14 Estonia Estonia 10 -2476
15 Kazachstan Kazachstan 7 -2479
16 Słowacja Słowacja 4 -2482
17 Korea Pd. Korea Pd. 2 -2484

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich