Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.2004, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 940  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 736 -204
3 Sigurd Pettersen Norwegia 717 -223
4 Martin Höllwarth Austria 683 -257
5 Thomas Morgenstern Austria 535 -405
6 Adam Małysz Polska 504 -436
7 Matti Hautamäki Finlandia 475 -465
8 Peter Zonta Słowenia 470 -470
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 440 -500
10 Veli-Matti Lindström Finlandia 416 -524
11 Michael Uhrmann Niemcy 402 -538
12 Noriaki Kasai Japonia 372 -568
13 Georg Späth Niemcy 282 -658
14 Andreas Goldberger Austria 263 -677
15 Sven Hannawald Niemcy 253 -687
16 Tami Kiuru Finlandia 239 -701
17 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 233 -707
18 Akseli Kokkonen Finlandia 232 -708
19 Andreas Kofler Austria 211 -729
20 Andreas Küttel Szwajcaria 207 -733
21 Lars Bystoel Norwegia 202 -738
22 Martin Schmitt Niemcy 191 -749
23 Rok Benkovic Słowenia 176 -764
24 Maximilian Mechler Niemcy 169 -771
25 Andreas Widhölzl Austria 160 -780
26 Simon Ammann Szwajcaria 154 -786
27 Morten Solem Norwegia 146 -794
28 Anders Bardal Norwegia 118 -822
29 Akira Higashi Japonia 103 -837
30 Alexander Herr Niemcy 98 -842
31 Henning Stensrud Norwegia 95 -845
32 Wolfgang Loitzl Austria 93 -847
33 Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -860
34 Stephan Hocke Niemcy 76 -864
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -872
  Hiroki Yamada Japonia 68 -872
37 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -875
38 Hideharu Miyahira Japonia 60 -880
39 Daiki Ito Japonia 55 -885
40 Jörg Ritzerfeld Niemcy 52 -888
41 Jakub Janda Czechy 50 -890
42 Nicolas Dessum Francja 49 -891
43 Jussi Hautamäki Finlandia 48 -892
44 Christian Nagiller Austria 44 -896
  Emmanuel Chedal Francja 44 -896
  Johan Erikson Szwecja 44 -896
47 Florian Liegl Austria 39 -901
48 Jan Matura Czechy 32 -908
  Primoz Peterka Słowenia 32 -908
50 Marcin Bachleda Polska 27 -913
51 Clint Jones USA 25 -915
52 Alexey Silaev Rosja 22 -918
53 Balthasar Schneider Austria 20 -920
  Wojciech Skupień Polska 20 -920
55 Mateusz Rutkowski Polska 17 -923
56 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -924
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -924
58 Jernej Damjan Słowenia 15 -925
59 Robert Kranjec Słowenia 14 -926
  Teppei Takano Japonia 14 -926
61 Stefan Pieper Niemcy 13 -927
  Denis Kornilov Rosja 13 -927
63 Damjan Fras Słowenia 11 -929
64 Jens Salumäe Estonia 10 -930
65 Wojciech Tajner Polska 9 -931
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -931
  Dimitry Ipatov Rosja 9 -931
68 Harri Olli Finlandia 6 -934
69 Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -935
70 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -936
  Martin Mesik Słowacja 4 -936
72 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -937
  Jan Mazoch Czechy 3 -937
74 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -938
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2692  
2 Finlandia Finlandia 2421 -271
3 Austria Austria 2144 -548
4 Niemcy Niemcy 1545 -1147
5 Japonia Japonia 740 -1952
6 Słowenia Słowenia 718 -1974
7 Polska Polska 577 -2115
8 Szwajcaria Szwajcaria 361 -2331
9 Francja Francja 93 -2599
10 Czechy Czechy 85 -2607
11 Rosja Rosja 60 -2632
12 Szwecja Szwecja 44 -2648
13 USA USA 25 -2667
14 Estonia Estonia 10 -2682
15 Kazachstan Kazachstan 7 -2685
16 Słowacja Słowacja 4 -2688
17 Korea Pd. Korea Pd. 2 -2690

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich