Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
14.02.2004 - Willingen (Niemcy) K-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 132.5 133.5 242.8
2 Georg Späth Niemcy 126.5 132.5 231.2
3 Roar Ljoekelsoey Norwegia 126.0 132.5 230.8
4 Wolfgang Loitzl Austria 129.5 129.0 228.8
5 Akira Higashi Japonia 125.5 131.5 226.1
6 Matti Hautamäki Finlandia 126.5 129.5 225.3
7 Alexander Herr Niemcy 127.5 129.0 222.7
8 Emmanuel Chedal Francja 126.0 129.5 221.9
9 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 129.0 126.0 221.5
10 Tami Kiuru Finlandia 123.5 131.0 221.1
11 Martin Höllwarth Austria 126.0 126.5 219.5
12 Thomas Morgenstern Austria 127.5 125.5 216.9
13 Florian Liegl Austria 128.0 125.0 216.4
14 Michael Uhrmann Niemcy 126.5 126.0 215.0
15 Noriaki Kasai Japonia 125.5 125.0 213.4
16 Stephan Hocke Niemcy 122.0 128.5 211.4
17 Johan Erikson Szwecja 128.0 123.5 208.2
18 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122.0 126.0 207.4
19 Adam Małysz Polska 118.5 128.5 206.1
20 Peter Zonta Słowenia 121.5 125.0 205.7
21 Jussi Hautamäki Finlandia 121.0 125.5 204.2
22 Andreas Goldberger Austria 121.5 122.0 198.8
23 Henning Stensrud Norwegia 120.5 124.5 198.5
24 Martin Schmitt Niemcy 118.0 127.0 198.0
25 Andreas Küttel Szwajcaria 120.5 123.5 196.2
26 Dimitry Ipatov Rosja 119.5 123.0 195.0
27 Wojciech Skupień Polska 120.0 120.0 188.0
28 Maksim Anisimov Białoru¶ 119.0 119.5 186.8
29 Roland Mueller Austria 121.5 117.0 186.3
30 Jörg Ritzerfeld Niemcy 121.0 115.5 184.2
31 Akseli Kokkonen Finlandia 118.5   90.8
  Morten Solem Norwegia 118.5   90.8
33 Simon Ammann Szwajcaria 117.0   89.6
34 Lars Bystoel Norwegia 117.5   89.5
35 Andreas Kofler Austria 117.0   89.1
36 Sven Hannawald Niemcy 115.0   85.5
37 Rok Benkovic Słowenia 113.5   80.3
38 Primoz Peterka Słowenia 111.0   78.3
39 Jan Matura Czechy 110.0   76.0
40 Hideharu Miyahira Japonia 110.5   75.9
41 Veli-Matti Lindström Finlandia 110.5   75.4
42 Jakub Janda Czechy 111.5   73.7
43 Sigurd Pettersen Norwegia 109.5   73.6
44 Martin Mesik Słowacja 109.0   73.2
45 Andreas Widhölzl Austria 108.5   71.3
46 Anders Bardal Norwegia 108.5   67.8
  Robert Kranjec Słowenia 108.5   67.8
48 Heung Chul Choi Korea Pd. 105.0   65.0
49 Clint Jones USA 106.0   62.8
50 Maximilian Mechler Niemcy 87.5   21.0

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich