Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2004, Oslo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1316  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1306 -10
3 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 825 -491
4 Sigurd Pettersen Norwegia 787 -529
5 Martin Höllwarth Austria 731 -585
6 Thomas Morgenstern Austria 696 -620
7 Matti Hautamäki Finlandia 673 -643
8 Noriaki Kasai Japonia 631 -685
9 Georg Späth Niemcy 557 -759
10 Peter Zonta Słowenia 545 -771
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 526 -790
12 Adam Małysz Polska 525 -791
13 Simon Ammann Szwajcaria 511 -805
14 Michael Uhrmann Niemcy 501 -815
15 Veli-Matti Lindström Finlandia 476 -840
16 Tami Kiuru Finlandia 411 -905
17 Rok Benkovic Słowenia 343 -973
18 Andreas Goldberger Austria 299 -1017
19 Akseli Kokkonen Finlandia 280 -1036
20 Martin Schmitt Niemcy 276 -1040
21 Lars Bystoel Norwegia 263 -1053
  Andreas Kofler Austria 263 -1053
23 Andreas Küttel Szwajcaria 258 -1058
24 Sven Hannawald Niemcy 253 -1063
25 Akira Higashi Japonia 250 -1066
26 Alexander Herr Niemcy 241 -1075
27 Maximilian Mechler Niemcy 209 -1107
28 Wolfgang Loitzl Austria 206 -1110
29 Andreas Widhölzl Austria 192 -1124
30 Morten Solem Norwegia 172 -1144
31 Hideharu Miyahira Japonia 167 -1149
32 Anders Bardal Norwegia 162 -1154
33 Henning Stensrud Norwegia 161 -1155
34 Stephan Hocke Niemcy 115 -1201
35 Emmanuel Chedal Francja 100 -1216
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1223
37 Daiki Ito Japonia 91 -1225
38 Johan Erikson Szwecja 86 -1230
39 Jakub Janda Czechy 78 -1238
40 Jussi Hautamäki Finlandia 71 -1245
  Florian Liegl Austria 71 -1245
  Kazuyoshi Funaki Japonia 71 -1245
43 Hiroki Yamada Japonia 68 -1248
44 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1251
45 Primoz Peterka Słowenia 64 -1252
46 Robert Kranjec Słowenia 58 -1258
47 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1263
48 Nicolas Dessum Francja 49 -1267
49 Christian Nagiller Austria 44 -1272
50 Janne Happonen Finlandia 39 -1277
51 Jan Matura Czechy 32 -1284
52 Marcin Bachleda Polska 27 -1289
53 Clint Jones USA 25 -1291
54 Wojciech Skupień Polska 24 -1292
55 Jernej Damjan Słowenia 22 -1294
  Alexey Silaev Rosja 22 -1294
57 Balthasar Schneider Austria 20 -1296
58 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1299
59 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1300
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -1300
61 Teppei Takano Japonia 14 -1302
  Dimitry Ipatov Rosja 14 -1302
63 Stefan Pieper Niemcy 13 -1303
  Denis Kornilov Rosja 13 -1303
65 Damjan Fras Słowenia 11 -1305
66 Jens Salumäe Estonia 10 -1306
67 Wojciech Tajner Polska 9 -1307
  Ferdinand Bader Niemcy 9 -1307
  Martin Mesik Słowacja 9 -1307
70 Assan Takhtakhunov Kazachstan 6 -1310
  Harri Olli Finlandia 6 -1310
72 Pekka Salminen Finlandia 5 -1311
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1311
74 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1313
  Jan Mazoch Czechy 3 -1313
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1313
77 Roland Mueller Austria 2 -1314
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1314
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5007  
2 Finlandia Finlandia 4042 -965
3 Austria Austria 2983 -2024
4 Niemcy Niemcy 2777 -2230
5 Japonia Japonia 1842 -3165
6 Słowenia Słowenia 1393 -3614
7 Szwajcaria Szwajcaria 769 -4238
8 Polska Polska 702 -4305
9 Francja Francja 249 -4758
10 Szwecja Szwecja 136 -4871
11 Rosja Rosja 115 -4892
12 Czechy Czechy 113 -4894
13 USA USA 25 -4982
14 Estonia Estonia 10 -4997
15 Kazachstan Kazachstan 9 -4998
  Słowacja Słowacja 9 -4998
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -5004
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -5005

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich