Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer HS-98
P¦-k
Klasyfikacja po konkursie: 07.03.2004, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1198  
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 1026 -172
3 Sigurd Pettersen Norwegia 774 -424
4 Martin Höllwarth Austria 731 -467
5 Thomas Morgenstern Austria 619 -579
6 Matti Hautamäki Finlandia 601 -597
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 585 -613
8 Noriaki Kasai Japonia 577 -621
9 Adam Małysz Polska 525 -673
10 Peter Zonta Słowenia 516 -682
11 Michael Uhrmann Niemcy 479 -719
12 Georg Späth Niemcy 457 -741
13 Veli-Matti Lindström Finlandia 439 -759
14 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 408 -790
15 Simon Ammann Szwajcaria 306 -892
16 Tami Kiuru Finlandia 301 -897
17 Andreas Goldberger Austria 280 -918
18 Sven Hannawald Niemcy 253 -945
  Rok Benkovic Słowenia 253 -945
20 Akseli Kokkonen Finlandia 244 -954
21 Andreas Kofler Austria 243 -955
22 Lars Bystoel Norwegia 242 -956
23 Andreas Küttel Szwajcaria 231 -967
24 Martin Schmitt Niemcy 224 -974
25 Maximilian Mechler Niemcy 197 -1001
26 Andreas Widhölzl Austria 192 -1006
  Akira Higashi Japonia 192 -1006
28 Alexander Herr Niemcy 178 -1020
29 Wolfgang Loitzl Austria 165 -1033
30 Morten Solem Norwegia 164 -1034
31 Anders Bardal Norwegia 125 -1073
32 Hideharu Miyahira Japonia 116 -1082
33 Henning Stensrud Norwegia 112 -1086
34 Stephan Hocke Niemcy 106 -1092
35 Reinhard Schwarzenberger Austria 93 -1105
36 Emmanuel Chedal Francja 89 -1109
37 Daiki Ito Japonia 87 -1111
38 Johan Erikson Szwecja 81 -1117
39 Florian Liegl Austria 71 -1127
40 Hiroki Yamada Japonia 68 -1130
  Kazuyoshi Funaki Japonia 68 -1130
42 Jussi Hautamäki Finlandia 65 -1133
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 65 -1133
44 Jakub Janda Czechy 54 -1144
45 Jörg Ritzerfeld Niemcy 53 -1145
46 Nicolas Dessum Francja 49 -1149
47 Christian Nagiller Austria 44 -1154
48 Robert Kranjec Słowenia 43 -1155
49 Primoz Peterka Słowenia 42 -1156
50 Jan Matura Czechy 32 -1166
51 Marcin Bachleda Polska 27 -1171
52 Clint Jones USA 25 -1173
53 Wojciech Skupień Polska 24 -1174
54 Jernej Damjan Słowenia 22 -1176
  Alexey Silaev Rosja 22 -1176
56 Balthasar Schneider Austria 20 -1178
57 Mateusz Rutkowski Polska 17 -1181
58 Dimitry Vassiliev Rosja 16 -1182
  Stefan Thurnbichler Austria 16 -1182
60 Dimitry Ipatov Rosja 14 -1184
  Janne Happonen Finlandia 14 -1184
  Teppei Takano Japonia 14 -1184
63 Denis Kornilov Rosja 13 -1185
  Stefan Pieper Niemcy 13 -1185
65 Damjan Fras Słowenia 11 -1187
66 Jens Salumäe Estonia 10 -1188
67 Ferdinand Bader Niemcy 9 -1189
  Martin Mesik Słowacja 9 -1189
  Wojciech Tajner Polska 9 -1189
70 Harri Olli Finlandia 6 -1192
71 Pekka Salminen Finlandia 5 -1193
  Olav Magne Dönnem Norwegia 5 -1193
73 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -1194
74 Radik Zhaparov Kazachstan 3 -1195
  Jan Mazoch Czechy 3 -1195
  Maksim Anisimov Białoru¶ 3 -1195
77 Chil-Ku Kang Korea Pd. 2 -1196
  Roland Mueller Austria 2 -1196
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4241  
2 Finlandia Finlandia 3638 -603
3 Austria Austria 2826 -1415
4 Niemcy Niemcy 2519 -1722
5 Japonia Japonia 1672 -2569
6 Słowenia Słowenia 1237 -3004
7 Polska Polska 702 -3539
8 Szwajcaria Szwajcaria 537 -3704
9 Francja Francja 238 -4003
10 Szwecja Szwecja 131 -4110
11 Rosja Rosja 115 -4126
12 Czechy Czechy 89 -4152
13 USA USA 25 -4216
14 Estonia Estonia 10 -4231
15 Słowacja Słowacja 9 -4232
16 Kazachstan Kazachstan 7 -4234
17 Białoru¶ Białoru¶ 3 -4238
18 Korea Pd. Korea Pd. 2 -4239

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna
11:00
CoC Vikersund
oficjalny trening
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
12:00
CoC Vikersund
seria próbna
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
13:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich