Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 28.11.2003, Kuusamo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Hautamäki Finlandia 100  
2 Adam Małysz Polska 80 -20
3 Veli-Matti Lindström Finlandia 60 -40
4 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 50 -50
5 Sven Hannawald Niemcy 45 -55
6 Andreas Goldberger Austria 40 -60
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 36 -64
8 Peter Zonta Słowenia 32 -68
9 Thomas Morgenstern Austria 29 -71
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 26 -74
11 Hiroki Yamada Japonia 24 -76
12 Noriaki Kasai Japonia 22 -78
13 Clint Jones USA 20 -80
14 Andreas Kofler Austria 18 -82
15 Martin Höllwarth Austria 16 -84
16 Rok Benkovic Słowenia 15 -85
17 Tami Kiuru Finlandia 14 -86
18 Akseli Kokkonen Finlandia 13 -87
19 Jakub Janda Czechy 12 -88
20 Martin Schmitt Niemcy 11 -89
21 Kazuyoshi Funaki Japonia 10 -90
22 Andreas Küttel Szwajcaria 9 -91
23 Janne Ahonen Finlandia 8 -92
24 Robert Kranjec Słowenia 7 -93
25 Harri Olli Finlandia 6 -94
26 Michael Uhrmann Niemcy 5 -95
27 Jussi Hautamäki Finlandia 4 -96
28 Jan Mazoch Czechy 3 -97
29 Henning Stensrud Norwegia 2 -98
30 Andreas Widhölzl Austria 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Finlandia Finlandia 205  
2 Norwegia Norwegia 114 -91
3 Austria Austria 104 -101
4 Polska Polska 80 -125
5 Niemcy Niemcy 61 -144
6 Japonia Japonia 56 -149
7 Słowenia Słowenia 54 -151
8 USA USA 20 -185
9 Czechy Czechy 15 -190
10 Szwajcaria Szwajcaria 9 -196

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich