Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2018/2019
Period 3
08.12.2018 13:00 Lillehammer Norwegia HS-140
09.12.2018 11:00 Lillehammer Norwegia HS-140
15.12.2018 10:05 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2018 09:00 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2018 17:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2018 13:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2019 12:00 Klingenthal Niemcy HS-140
06.01.2019 14:30 Klingenthal Niemcy HS-140
Period 5
12.01.2019 17:10 Bischofshofen Austria HS-142
12.01.2019 14:45 Bischofshofen Austria HS-142
18.01.2019 05:30 Sapporo Japonia HS-137 za Erzurum
19.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
20.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
26.01.2019 15:00 Planica Słowenia HS-138
27.01.2019 12:15 Planica Słowenia HS-138
Period 6
01.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
02.02.2019   Erzurum Turcja HS-109 odwołane
09.02.2019 21:00 Iron Mountain USA HS-133
09.02.2019 17:45 Iron Mountain USA HS-133 za Erzurum
10.02.2019 17:30 Iron Mountain USA HS-133
15.02.2019 09:45 Oberstdorf Niemcy HS-140
16.02.2019 18:30 Oberstdorf Niemcy HS-140
23.02.2019 17:30 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2019 13:30 Brotterode Niemcy HS-117
02.03.2019 13:00 Rena Norwegia HS-139
03.03.2019 10:15 Rena Norwegia HS-139
Period 7
16.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
17.03.2019 12:00 Zakopane Polska HS-140
23.03.2019 16:00 Czajkowski Rosja HS-102
24.03.2019 07:30 Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 977  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 895 -82
3 Marius Lindvik Norwegia 863 -114
4 Robin Pedersen Norwegia 754 -223
5 Pius Paschke Niemcy 744 -233
6 Felix Hoffmann Niemcy 713 -264
7 Martin Hamann Niemcy 658 -319
8 Moritz Baer Niemcy 624 -353
9 Ulrich Wohlgenannt Austria 618 -359
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 593 -384
11 Markus Schiffner Austria 586 -391
12 Rok Justin Słowenia 570 -407
13 Zak Mogel Słowenia 568 -409
14 Thomas Hofer Austria 427 -550
15 Andrzej Stękała Polska 394 -583
16 Bor Pavlovcic Słowenia 387 -590
17 Jaka Hvala Słowenia 384 -593
18 Tilen Bartol Słowenia 372 -605
19 Stefan Huber Austria 357 -620
20 Andreas Wank Niemcy 351 -626
21 Paweł W±sek Polska 345 -632
22 Ziga Jelar Słowenia 340 -637
23 Nejc Dezman Słowenia 302 -675
24 Thomas Aasen Markeng Norwegia 293 -684
25 Andraz Pograjc Słowenia 280 -697
26 Joakim Aune Norwegia 274 -703
27 Fredrik Villumstad Norwegia 264 -713
28 Justin Lisso Niemcy 231 -746
29 Severin Freund Niemcy 211 -766
30 Keiichi Sato Japonia 206 -771
31 Maximilian Steiner Austria 197 -780
32 Filip Sakala Czechy 194 -783
33 Shohei Tochimoto Japonia 189 -788
34 Tomas Vancura Czechy 170 -807
35 Clemens Leitner Austria 161 -816
36 Jonathan Learoyd Francja 152 -825
37 Yuken Iwasa Japonia 149 -828
  Artti Aigro Estonia 149 -828
39 Kenshiro Ito Japonia 145 -832
40 Taku Takeuchi Japonia 144 -833
41 Maciej Kot Polska 142 -835
  Luca Roth Niemcy 142 -835
43 Constantin Schmid Niemcy 135 -842
44 Jurij Tepes Słowenia 129 -848
45 Klemens Murańka Polska 128 -849
46 Anze Lanisek Słowenia 125 -852
47 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120 -857
48 Mikhail Nazarov Rosja 119 -858
49 Lukas Hlava Czechy 118 -859
50 Andreas Schuler Szwajcaria 110 -867
51 Sandro Hauswirth Szwajcaria 101 -876
52 Maximilian Lienher Austria 100 -877
  Philipp Aschenwald Austria 100 -877
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 99 -878
55 Luca Egloff Szwajcaria 97 -880
56 Przemysław Kantyka Polska 96 -881
57 Robert Kranjec Słowenia 92 -885
58 Sondre Ringen Norwegia 83 -894
59 Kilian Maerkl Niemcy 82 -895
  Cestmir Kozisek Czechy 82 -895
61 Philipp Raimund Niemcy 81 -896
62 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -898
63 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -902
64 Dominik Peter Szwajcaria 73 -904
65 Viktor Polasek Czechy 72 -905
66 Cene Prevc Słowenia 69 -908
67 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 65 -912
68 Andreas Alamommo Finlandia 63 -914
69 Gregor Deschwanden Szwajcaria 62 -915
70 Florian Altenburger Austria 56 -921
71 Gabriel Karlen Szwajcaria 52 -925
72 Anze Semenic Słowenia 51 -926
73 Ilmir Hazetdinov Rosja 49 -928
  Anders Fannemel Norwegia 49 -928
  Manuel Fettner Austria 49 -928
76 Andreas Kofler Austria 47 -930
77 Kevin Bickner USA 45 -932
78 Mika Schwann Austria 44 -933
79 Simon Ammann Szwajcaria 40 -937
80 Vojtech Stursa Czechy 38 -939
81 Oscar P. Westerheim Norwegia 37 -940
  Yumu Harada Japonia 37 -940
83 David Haagen Austria 36 -941
84 Mikhail Maksimochkin Rosja 35 -942
  Casey Larson USA 35 -942
86 Jan Hoerl Austria 25 -952
  Adrian Sell Niemcy 25 -952
88 Alex Insam Włochy 24 -953
89 Kevin Maltsev Estonia 23 -954
90 Tomaz Naglic Słowenia 22 -955
  Mikhail Purtov Rosja 22 -955
  Kento Sakuyama Japonia 22 -955
93 Tomasz Pilch Polska 20 -957
94 Tomofumi Naito Japonia 19 -958
95 Anders Haare Norwegia 17 -960
96 Aleksandr Bazhenov Rosja 16 -961
  Danil Sadreev Rosja 16 -961
98 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -962
99 Aljaz Osterc Słowenia 12 -965
  Matthew Soukup Kanada 12 -965
101 Andrew Urlaub USA 11 -966
102 Arttu Pohjola Finlandia 10 -967
103 Cedrik Weigel Niemcy 8 -969
  Kacper Juroszek Polska 8 -969
105 Federico Cecon Włochy 6 -971
  Matevz Samec Słowenia 6 -971
  Jernej Presecnik Słowenia 6 -971
  Richard Haukedal Norwegia 6 -971
109 Heung Chul Choi Korea Pd. 5 -972
  Decker Dean USA 5 -972
111 Ernest Prislic Słowenia 4 -973
  Julian Wienerroither Austria 4 -973
113 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 3 -974
114 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -975
115 Elias Tollinger Austria 1 -976
  Juho Ojala Finlandia 1 -976
  Christian Roeste Solberg Norwegia 1 -976
  Maksim Sergeev Rosja 1 -976
  Minato Mabuchi Japonia 1 -976
  Lovro Kos Słowenia 1 -976
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4005  
2 Austria Austria 3864 -141
3 Słowenia Słowenia 3720 -285
4 Norwegia Norwegia 3356 -649
5 Polska Polska 2028 -1977
6 Japonia Japonia 927 -3078
7 Czechy Czechy 674 -3331
8 Szwajcaria Szwajcaria 535 -3470
9 Rosja Rosja 323 -3682
10 Estonia Estonia 172 -3833
11 Francja Francja 152 -3853
12 Finlandia Finlandia 149 -3856
13 Kanada Kanada 111 -3894
14 USA USA 96 -3909
15 Włochy Włochy 30 -3975
16 Korea Pd. Korea Pd. 5 -4000
17 Turcja Turcja 3 -4002
Wyniki konkursów
08.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
09.12.2018 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
16.12.2018 Ruka Finlandia HS-140
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
27.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
28.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
06.01.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
12.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
18.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
19.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
20.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
26.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
27.01.2019 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Martin Hamann (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
09.02.2019 Iron Mountain USA HS-120
Zwycięzca: Thomas Aasen Markeng (Norwegia)
10.02.2019 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
15.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
16.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
23.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
24.02.2019 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
02.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
03.03.2019 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
16.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
17.03.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
23.03.2019 Czajkowski Rosja HS-102
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
24.03.2019 Czajkowski Rosja HS-140
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich