Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
06.01.2019 - Klingenthal (Niemcy) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tilen Bartol Słowenia 137.5 131.0 233.8
2 Andreas Granerud Buskum Norwegia 132.0 127.5 220.8
3 Pius Paschke Niemcy 125.5 130.5 218.9
  Marius Lindvik Norwegia 129.5 130.0 218.9
5 Shohei Tochimoto Japonia 118.0 130.5 218.0
6 Sandro Hauswirth Szwajcaria 128.0 132.5 217.6
7 Severin Freund Niemcy 131.5 125.5 216.4
8 Kilian Maerkl Niemcy 132.5 125.5 203.3
9 Moritz Baer Niemcy 128.0 117.0 202.9
10 Luca Roth Niemcy 128.0 118.5 202.6
11 Martin Hamann Niemcy 129.0 115.5 200.3
12 Jonathan Learoyd Francja 120.0 126.0 197.9
13 Filip Sakala Czechy 118.0 122.5 194.3
14 Dominik Peter Szwajcaria 121.5 114.0 193.4
15 Florian Altenburger Austria 122.0 113.5 192.5
16 Ziga Jelar Słowenia 119.0 119.0 192.4
17 Gregor Deschwanden Szwajcaria 125.5 117.5 188.8
18 Klemens Murańka Polska 121.0 118.5 186.3
19 Felix Hoffmann Niemcy 120.0 114.0 185.0
20 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 123.0 115.0 184.0
21 Andreas Wank Niemcy 120.0 117.0 183.0
  Rok Justin Słowenia 117.0 117.0 183.0
23 Yuken Iwasa Japonia 129.5 113.5 178.2
24 Mikhail Maksimochkin Rosja 117.0 114.0 178.0
25 Maximilian Lienher Austria 142.0 111.0 177.6
26 Philipp Raimund Niemcy 119.0 117.0 175.9
27 Thomas Aasen Markeng Norwegia 121.0 112.5 175.5
28 Przemysław Kantyka Polska 125.0 107.5 164.7
29 Maximilian Steiner Austria 119.0 102.0 163.4
30 Julian Wienerroither Austria 109.0 110.0 154.1
31 Martti Nomme Estonia 120.5   86.2
32 Kevin Maltsev Estonia 118.5   86.1
33 Luca Egloff Szwajcaria 115.0   85.7
34 Kenshiro Ito Japonia 118.0   84.1
35 Jaka Hvala Słowenia 110.0   83.2
  Tomas Vancura Czechy 114.5   83.2
37 Justin Lisso Niemcy 117.0   80.7
38 Artti Aigro Estonia 120.5   80.1
39 Johannes Schubert Niemcy 119.5   78.5
40 Ulrich Wohlgenannt Austria 107.0   75.9
41 Tomaz Naglic Słowenia 117.0   75.0
42 Andrzej Stękała Polska 111.5   74.5
43 Sondre Ringen Norwegia 110.5   70.7
44 Thomas Lackner Austria 114.5   70.6
45 Matthew Soukup Kanada 111.5   68.2
46 Alessandro Batby Francja 109.5   67.9
47 Zak Mogel Słowenia 115.0   66.3
48 Tomasz Pilch Polska 109.5   62.7
49 Vojtech Stursa Czechy 105.5   61.5
50 Anders Haare Norwegia 103.5   58.0
51 Paweł W±sek Polska 107.5   57.9
52 Paul Brasme Francja 99.0   57.8
53 Stefan Rainer Austria 100.5   57.1
54 Patrick Gasienica USA 111.5   56.6
55 Ilmir Hazetdinov Rosja 97.5   56.1
56 Arttu Pohjola Finlandia 103.0   55.5
57 Kalle Heikkinen Finlandia 96.0   55.2
58 Justin Nietzel Niemcy 110.5   50.3
59 Casey Larson USA 97.5   46.6
60 Nigel Lauchlan Kanada 95.5   38.0
61 Aleksandr Bazhenov Rosja DNS   DNS
62 Greyson Scharffs USA DNS   DNS

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich