Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
27.12.2018 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Schiffner Austria 137.5 129.5 317.0
2 Rok Justin Słowenia 129.5 130.0 304.0
3 Nejc Dezman Słowenia 132.0 128.0 296.6
4 Kenshiro Ito Japonia 128.5 132.0 295.0
5 Anze Lanisek Słowenia 125.0 133.0 293.8
6 Simon Ammann Szwajcaria 129.0 133.0 293.2
7 Andreas Schuler Szwajcaria 128.0 131.0 293.0
8 Marius Lindvik Norwegia 130.5 127.0 292.2
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 128.5 125.0 290.5
10 Cestmir Kozisek Czechy 123.5 132.5 289.3
11 Sandro Hauswirth Szwajcaria 127.5 121.0 288.4
12 Thomas Hofer Austria 126.0 133.0 287.4
13 Yuken Iwasa Japonia 131.0 128.0 285.3
14 Clemens Aigner Austria 123.5 128.0 285.1
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 130.0 121.0 284.8
16 Shohei Tochimoto Japonia 130.5 127.5 283.2
17 Sondre Ringen Norwegia 126.5 132.0 282.7
18 Manuel Fettner Austria 123.0 127.0 279.8
  Andreas Alamommo Finlandia 121.0 128.0 279.8
20 Jaka Hvala Słowenia 130.5 117.5 278.4
21 Paweł Wąsek Polska 128.0 121.5 277.6
22 Klemens Murańka Polska 129.0 122.0 273.0
23 Filip Sakala Czechy 125.5 123.5 272.6
24 Thomas Aasen Markeng Norwegia 124.5 125.0 272.4
25 Dominik Peter Szwajcaria 124.5 118.0 267.0
26 Andreas Wank Niemcy 128.0 117.0 266.2
27 Tomasz Pilch Polska 118.5 114.5 264.7
28 Gabriel Karlen Szwajcaria 125.5 116.0 262.7
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 125.0 113.5 260.1
30 Luca Egloff Szwajcaria 117.0 110.0 253.8
31 Luca Roth Niemcy 115.5   133.7
32 Philipp Aschenwald Austria 120.5   132.9
33 Anders Haare Norwegia 121.5   132.3
34 Andrzej Stękała Polska 125.5   131.1
35 Sebastian Colloredo Włochy 113.5   130.1
36 Artti Aigro Estonia 122.0   129.7
  Jonathan Learoyd Francja 121.5   129.7
38 Przemysław Kantyka Polska 119.0   128.4
39 Zak Mogel Słowenia 118.5   128.0
40 Gregor Deschwanden Szwajcaria 116.0   126.2
41 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 112.5   120.8
42 Tomas Vancura Czechy 115.0   120.0
43 Pascal Kaelin Szwajcaria 110.5   115.0
44 Ilmir Hazetdinov Rosja 104.5   111.8
45 Maksim Sergeev Rosja 108.0   111.3
46 Fabian Seidl Niemcy 105.5   111.2
47 Dimitry Vassiliev Rosja 104.5   107.5
48 Giovanni Bresadola Włochy 103.0   100.4
49 Paul Brasme Francja 99.0   91.6
50 Max Goller Niemcy 98.0   85.6
51 Davide Bresadola Włochy 92.0   80.5
52 Thomas Roch Dupland Francja 85.5   68.0
53 Sung-Woo Cho Korea Pd. 88.5   60.8
54 Yevgen Marusyak Ukraina 80.0   44.0
55 Adrian Sell Niemcy DSQ   DSQ
56 Robert Kranjec Słowenia DSQ   DSQ
57 Arttu Pohjola Finlandia DSQ   DSQ
58 Andrii Vaskul Ukraina DSQ   DSQ
59 Stefan Rainer Austria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich