Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
24.03.2019 - Czajkowski (Rosja) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 138.0 133.5 274.6
2 Andrzej Stękała Polska 138.5 132.5 269.9
3 Fredrik Villumstad Norwegia 139.5 128.5 263.6
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 133.0 129.0 257.9
5 Andreas Granerud Buskum Norwegia 130.5 136.5 256.7
6 Maximilian Steiner Austria 132.0 133.0 256.2
7 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 132.0 132.0 255.4
8 Viktor Polasek Czechy 135.0 127.0 253.5
9 Andreas Wank Niemcy 133.0 127.5 247.8
10 Justin Lisso Niemcy 130.0 131.5 245.5
11 Moritz Baer Niemcy 129.0 133.0 244.5
12 Klemens Murańka Polska 132.5 125.5 240.9
13 Joakim Aune Norwegia 128.5 127.5 240.1
14 Ilmir Hazetdinov Rosja 129.0 122.5 232.9
15 Thomas Hofer Austria 126.0 130.0 231.7
16 Luca Roth Niemcy 128.0 127.0 228.6
17 Przemysław Kantyka Polska 120.0 130.5 224.4
18 Zak Mogel Słowenia 128.5 127.0 223.5
19 Adrian Sell Niemcy 125.5 126.0 223.1
20 Mikhail Purtov Rosja 120.5 128.0 218.7
21 Oscar P. Westerheim Norwegia 123.0 125.0 218.4
22 David Haagen Austria 124.0 120.5 215.4
23 Vojtech Stursa Czechy 119.5 123.5 205.5
24 Aleksandr Bazhenov Rosja 119.0 124.5 203.1
25 Danil Sadreev Rosja 124.0 114.5 202.5
26 Decker Dean USA 120.5 121.0 202.3
27 Aljaz Osterc Słowenia 119.0 121.0 199.2
28 Andrew Urlaub USA 118.0 121.5 195.1
29 Jernej Presecnik Słowenia 116.5 114.5 185.1
30 Paweł Wąsek Polska 129.5 DSQ 119.3
31 Aleksandr Loginov Rosja 117.0   95.0
32 Egor Usachev Rosja 116.5   94.0
33 Mikhail Maksimochkin Rosja 116.5   93.3
34 Matija Vidic Słowenia 116.0   93.2
35 Patrick Gasienica USA 116.5   92.9
36 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 116.0   92.8
  Stefan Rainer Austria 115.0   92.8
38 Daniel Andrei Cacina Rumunia 113.0   85.0
39 Frans Taehkaevuori Finlandia 111.5   84.4
40 Lovro Kos Słowenia 111.0   82.7
  Vadim Shishkin Rosja 111.5   82.7
42 Hunor Farkas Rumunia 108.5   76.6
43 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 105.0   72.3
44 Andrei Feldorean Rumunia 97.0   57.6
45 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria DSQ   DSQ
46 Kilian Maerkl Niemcy DSQ   DSQ
47 Felix Hoffmann Niemcy 137.5   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Noriaki Kasai
Dziś urodziny obchodzą:
Andrzej Galica (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich