Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2019, Bischofshofen HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 365  
2 Robin Pedersen Norwegia 275 -90
  Felix Hoffmann Niemcy 275 -90
4 Markus Schiffner Austria 242 -123
5 Rok Justin Słowenia 240 -125
6 Aleksander Zniszczoł Polska 239 -126
7 Moritz Baer Niemcy 212 -153
8 Pius Paschke Niemcy 204 -161
9 Shohei Tochimoto Japonia 189 -176
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 166 -199
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 156 -209
12 Constantin Schmid Niemcy 135 -230
13 Clemens Aigner Austria 133 -232
14 Paweł W±sek Polska 128 -237
15 Ziga Jelar Słowenia 126 -239
16 Anze Lanisek Słowenia 125 -240
17 Thomas Hofer Austria 122 -243
18 Martin Hamann Niemcy 121 -244
19 Artti Aigro Estonia 120 -245
20 Nejc Dezman Słowenia 112 -253
  Zak Mogel Słowenia 112 -253
22 Jaka Hvala Słowenia 109 -256
23 Kenshiro Ito Japonia 102 -263
24 Philipp Aschenwald Austria 100 -265
  Yuken Iwasa Japonia 100 -265
  Tilen Bartol Słowenia 100 -265
27 Filip Sakala Czechy 97 -268
28 Robert Kranjec Słowenia 92 -273
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88 -277
30 Luca Roth Niemcy 86 -279
31 Andreas Schuler Szwajcaria 85 -280
32 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -283
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -283
34 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 76 -289
35 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -290
  Severin Freund Niemcy 75 -290
  Andreas Wank Niemcy 75 -290
38 Sondre Ringen Norwegia 73 -292
39 Jonathan Learoyd Francja 72 -293
40 Justin Lisso Niemcy 68 -297
  Klemens Murańka Polska 68 -297
42 Andrzej Stękała Polska 64 -301
43 Andreas Alamommo Finlandia 63 -302
44 Cestmir Kozisek Czechy 56 -309
45 Anze Semenic Słowenia 51 -314
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -315
  Florian Altenburger Austria 50 -315
48 Manuel Fettner Austria 49 -316
49 Andreas Kofler Austria 47 -318
50 Dominik Peter Szwajcaria 46 -319
51 Kevin Bickner USA 45 -320
  Philipp Raimund Niemcy 45 -320
  Clemens Leitner Austria 45 -320
54 Simon Ammann Szwajcaria 40 -325
55 Gregor Deschwanden Szwajcaria 34 -331
56 Gregor Schlierenzauer Austria 29 -336
57 Mikhail Nazarov Rosja 27 -338
58 Bor Pavlovcic Słowenia 26 -339
59 Maximilian Steiner Austria 25 -340
  Jan Hoerl Austria 25 -340
61 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -342
62 Jurij Tepes Słowenia 20 -345
63 Joakim Aune Norwegia 18 -347
  Maximilian Lienher Austria 18 -347
65 Anders Haare Norwegia 17 -348
66 Andraz Pograjc Słowenia 14 -351
67 Tomas Vancura Czechy 13 -352
68 Arttu Pohjola Finlandia 10 -355
69 Luca Egloff Szwajcaria 8 -357
70 David Haagen Austria 6 -359
71 Tomasz Pilch Polska 4 -361
  Julian Wienerroither Austria 4 -361
73 Przemysław Kantyka Polska 3 -362
  Gabriel Karlen Szwajcaria 3 -362
75 Taku Takeuchi Japonia 2 -363
76 Maksim Sergeev Rosja 1 -364
  Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -364
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1378  
2 Słowenia Słowenia 1127 -251
3 Norwegia Norwegia 1078 -300
4 Austria Austria 1051 -327
5 Polska Polska 506 -872
6 Japonia Japonia 393 -985
7 Szwajcaria Szwajcaria 298 -1080
8 Czechy Czechy 166 -1212
9 Finlandia Finlandia 148 -1230
10 Estonia Estonia 120 -1258
11 Francja Francja 72 -1306
12 Rosja Rosja 52 -1326
13 Kanada Kanada 50 -1328
14 USA USA 45 -1333

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Maja Vtic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich