Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2019, Bischofshofen HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 365  
2 Robin Pedersen Norwegia 275 -90
  Felix Hoffmann Niemcy 275 -90
4 Markus Schiffner Austria 242 -123
5 Rok Justin Słowenia 240 -125
6 Aleksander Zniszczoł Polska 239 -126
7 Moritz Baer Niemcy 212 -153
8 Pius Paschke Niemcy 204 -161
9 Shohei Tochimoto Japonia 189 -176
10 Andreas Granerud Buskum Norwegia 166 -199
11 Ulrich Wohlgenannt Austria 156 -209
12 Constantin Schmid Niemcy 135 -230
13 Clemens Aigner Austria 133 -232
14 Paweł W±sek Polska 128 -237
15 Ziga Jelar Słowenia 126 -239
16 Anze Lanisek Słowenia 125 -240
17 Thomas Hofer Austria 122 -243
18 Martin Hamann Niemcy 121 -244
19 Artti Aigro Estonia 120 -245
20 Nejc Dezman Słowenia 112 -253
  Zak Mogel Słowenia 112 -253
22 Jaka Hvala Słowenia 109 -256
23 Kenshiro Ito Japonia 102 -263
24 Yuken Iwasa Japonia 100 -265
  Tilen Bartol Słowenia 100 -265
  Philipp Aschenwald Austria 100 -265
27 Filip Sakala Czechy 97 -268
28 Robert Kranjec Słowenia 92 -273
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88 -277
30 Luca Roth Niemcy 86 -279
31 Andreas Schuler Szwajcaria 85 -280
32 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -283
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -283
34 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 76 -289
35 Severin Freund Niemcy 75 -290
  Andreas Wank Niemcy 75 -290
  Eetu Nousiainen Finlandia 75 -290
38 Sondre Ringen Norwegia 73 -292
39 Jonathan Learoyd Francja 72 -293
40 Justin Lisso Niemcy 68 -297
  Klemens Murańka Polska 68 -297
42 Andrzej Stękała Polska 64 -301
43 Andreas Alamommo Finlandia 63 -302
44 Cestmir Kozisek Czechy 56 -309
45 Anze Semenic Słowenia 51 -314
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -315
  Florian Altenburger Austria 50 -315
48 Manuel Fettner Austria 49 -316
49 Andreas Kofler Austria 47 -318
50 Dominik Peter Szwajcaria 46 -319
51 Kevin Bickner USA 45 -320
  Philipp Raimund Niemcy 45 -320
  Clemens Leitner Austria 45 -320
54 Simon Ammann Szwajcaria 40 -325
55 Gregor Deschwanden Szwajcaria 34 -331
56 Gregor Schlierenzauer Austria 29 -336
57 Mikhail Nazarov Rosja 27 -338
58 Bor Pavlovcic Słowenia 26 -339
59 Jan Hoerl Austria 25 -340
  Maximilian Steiner Austria 25 -340
61 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -342
62 Jurij Tepes Słowenia 20 -345
63 Maximilian Lienher Austria 18 -347
  Joakim Aune Norwegia 18 -347
65 Anders Haare Norwegia 17 -348
66 Andraz Pograjc Słowenia 14 -351
67 Tomas Vancura Czechy 13 -352
68 Arttu Pohjola Finlandia 10 -355
69 Luca Egloff Szwajcaria 8 -357
70 David Haagen Austria 6 -359
71 Tomasz Pilch Polska 4 -361
  Julian Wienerroither Austria 4 -361
73 Gabriel Karlen Szwajcaria 3 -362
  Przemysław Kantyka Polska 3 -362
75 Taku Takeuchi Japonia 2 -363
76 Maksim Sergeev Rosja 1 -364
  Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -364
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1378  
2 Słowenia Słowenia 1127 -251
3 Norwegia Norwegia 1078 -300
4 Austria Austria 1051 -327
5 Polska Polska 506 -872
6 Japonia Japonia 393 -985
7 Szwajcaria Szwajcaria 298 -1080
8 Czechy Czechy 166 -1212
9 Finlandia Finlandia 148 -1230
10 Estonia Estonia 120 -1258
11 Francja Francja 72 -1306
12 Rosja Rosja 52 -1326
13 Kanada Kanada 50 -1328
14 USA USA 45 -1333

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich