Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
23.03.2019 - Czajkowski (Rosja) HS-102
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 101.0 101.5 249.8
2 Andrzej Stękała Polska 98.5 99.0 246.1
3 Andreas Granerud Buskum Norwegia 97.0 97.5 239.6
4 Felix Hoffmann Niemcy 98.0 97.0 233.9
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 96.5 94.0 229.1
6 Viktor Polasek Czechy 103.0 94.5 228.9
7 Paweł Wąsek Polska 92.0 97.5 226.1
8 Justin Lisso Niemcy 98.5 92.0 225.4
  Zak Mogel Słowenia 93.5 97.0 225.4
10 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 96.5 97.0 223.9
11 Andreas Wank Niemcy 90.0 98.5 223.8
12 Ilmir Hazetdinov Rosja 92.5 98.0 222.7
13 Maximilian Steiner Austria 95.0 95.0 218.6
14 Moritz Baer Niemcy 93.5 96.0 217.0
15 Luca Roth Niemcy 94.0 93.5 215.2
16 Przemysław Kantyka Polska 91.5 92.0 209.7
17 Klemens Murańka Polska 93.5 93.5 209.0
18 Oscar P. Westerheim Norwegia 90.0 100.0 208.8
19 Mikhail Maksimochkin Rosja 94.5 89.5 205.9
20 Mikhail Purtov Rosja 90.5 93.0 202.6
21 Danil Sadreev Rosja 93.5 89.5 199.4
22 Aleksandr Bazhenov Rosja 94.5 90.5 198.6
23 Aljaz Osterc Słowenia 92.0 89.5 196.4
24 Adrian Sell Niemcy 88.0 91.5 196.1
25 Andrew Urlaub USA 89.5 92.5 195.8
26 David Haagen Austria 90.5 88.5 193.4
27 Jernej Presecnik Słowenia 90.5 89.0 189.5
28 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 91.0 86.5 186.3
29 Thomas Hofer Austria 93.0 DSQ 112.8
30 Lovro Kos Słowenia 89.5 DSQ 94.7
31 Decker Dean USA 89.0   94.4
32 Stefan Rainer Austria 90.0   94.2
33 Patrick Gasienica USA 89.5   92.9
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 86.5   92.9
35 Aleksandr Loginov Rosja 88.5   92.5
36 Egor Usachev Rosja 87.5   90.7
37 Vojtech Stursa Czechy 85.5   90.2
38 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 84.5   82.6
39 Matija Vidic Słowenia 84.0   81.7
40 Vladislav Boyarintsev Rosja 83.0   75.7
41 Andrei Feldorean Rumunia 72.5   54.8
42 Fredrik Villumstad Norwegia DSQ   DSQ
43 Kilian Maerkl Niemcy DSQ   DSQ
44 Hunor Farkas Rumunia DSQ   DSQ
45 Joakim Aune Norwegia DSQ   DSQ
46 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Noriaki Kasai
Dziś urodziny obchodzą:
Andrzej Galica (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich