Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
28.12.2018 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Aschenwald Austria 127.0 135.0 284.4
2 Anze Lanisek Słowenia 123.5 131.5 273.9
3 Markus Schiffner Austria 132.0 130.0 269.2
4 Andreas Alamommo Finlandia 127.5 129.0 265.9
  Shohei Tochimoto Japonia 124.0 131.5 265.9
6 Rok Justin Słowenia 127.5 130.0 264.5
7 Manuel Fettner Austria 125.5 131.0 264.3
8 Zak Mogel Słowenia 125.0 133.5 261.7
9 Andreas Schuler Szwajcaria 123.0 130.0 260.7
10 Yuken Iwasa Japonia 123.5 131.5 260.2
11 Cestmir Kozisek Czechy 119.5 130.5 258.7
12 Andreas Granerud Buskum Norwegia 121.0 131.0 258.3
13 Luca Roth Niemcy 123.5 132.0 257.6
14 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5 128.0 256.0
15 Philipp Raimund Niemcy 137.0 128.5 255.9
16 Clemens Aigner Austria 123.0 129.0 254.9
17 Kenshiro Ito Japonia 122.5 126.0 252.3
18 Marius Lindvik Norwegia 124.5 131.0 250.9
19 Anders Haare Norwegia 120.0 125.5 250.6
20 Thomas Hofer Austria 122.5 125.0 250.5
21 Jaka Hvala Słowenia 124.5 123.0 249.7
22 Thomas Aasen Markeng Norwegia 122.5 127.0 248.7
23 Tomas Vancura Czechy 122.0 123.5 245.1
24 Jonathan Learoyd Francja 120.0 129.5 244.0
25 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 119.5 123.5 243.0
26 Sandro Hauswirth Szwajcaria 121.0 124.0 242.6
27 Klemens Murańka Polska 118.0 126.0 238.9
28 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.0 124.5 238.5
29 Andrzej Stękała Polska 119.0 114.0 215.4
30 Nejc Dezman Słowenia 123.0 DSQ 121.5
31 Stefan Rainer Austria 116.0   118.4
32 Przemysław Kantyka Polska 118.0   117.9
33 Luca Egloff Szwajcaria 116.0   117.7
34 Sondre Ringen Norwegia 117.0   117.3
35 Paweł Wąsek Polska 118.0   117.2
36 Dominik Peter Szwajcaria 116.5   115.9
37 Sebastian Colloredo Włochy 117.5   115.1
38 Robert Kranjec Słowenia 118.5   114.5
39 Ilmir Hazetdinov Rosja 115.0   113.0
40 Tomasz Pilch Polska 113.5   112.6
41 Andreas Wank Niemcy 114.0   111.2
42 Artti Aigro Estonia 114.0   108.9
43 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 123.5   106.7
44 Pascal Kaelin Szwajcaria 112.0   103.5
45 Fabian Seidl Niemcy 114.5   102.9
46 Dimitry Vassiliev Rosja 140.0   100.9
47 Giovanni Bresadola Włochy 110.5   97.9
48 Arttu Pohjola Finlandia 110.0   96.7
49 Adrian Sell Niemcy 112.0   95.0
50 Gabriel Karlen Szwajcaria 107.0   93.2
51 Davide Bresadola Włochy 109.0   89.2
52 Max Goller Niemcy 103.5   85.1
53 Paul Brasme Francja 100.0   82.0
54 Andrii Vaskul Ukraina 107.0   81.6
55 Sung-Woo Cho Korea Pd. 96.5   78.3
56 Yevgen Marusyak Ukraina 97.0   76.4
57 Thomas Roch Dupland Francja 96.0   56.8
58 Simon Ammann Szwajcaria DNS   DNS
59 Maksim Sergeev Rosja DNS   DNS
60 Filip Sakala Czechy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich