Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
16.12.2018 - Ruka (Finlandia) HS-140

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robin Pedersen Norwegia 137.0 119.6
2 Felix Hoffmann Niemcy 136.0 118.8
3 Martin Hamann Niemcy 142.0 118.7
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 136.5 114.6
5 Anze Semenic Słowenia 137.5 113.1
6 Paweł W±sek Polska 136.0 112.1
7 Artti Aigro Estonia 136.0 111.8
8 Shohei Tochimoto Japonia 147.0 110.3
9 Aleksander Zniszczoł Polska 132.0 106.9
10 Klemens Murańka Polska 136.5 105.8
11 Thomas Aasen Markeng Norwegia 133.0 105.5
12 Eetu Nousiainen Finlandia 129.5 105.2
13 Jan Hoerl Austria 133.0 105.1
14 Sondre Ringen Norwegia 128.5 103.1
15 Robert Kranjec Słowenia 131.0 102.9
16 Jaka Hvala Słowenia 131.0 101.5
17 Nejc Dezman Słowenia 129.0 100.5
18 Andreas Kofler Austria 126.0 99.8
19 Filip Sakala Czechy 130.0 98.1
20 Pius Paschke Niemcy 127.0 96.6
21 Kenshiro Ito Japonia 132.5 95.6
22 Rok Justin Słowenia 124.0 91.0
23 Jurij Tepes Słowenia 130.5 88.5
24 Mikhail Nazarov Rosja 121.0 87.5
25 Andrzej Stękała Polska 119.5 86.0
26 Andreas Wank Niemcy 125.5 85.6
27 David Haagen Austria 127.5 85.3
28 Moritz Baer Niemcy 119.0 85.2
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 115.0 81.6
30 Ilmir Hazetdinov Rosja 127.0 81.0
31 Taku Takeuchi Japonia 127.0 80.2
32 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 116.5 80.1
33 Anders Haare Norwegia 117.5 70.3
34 Justin Lisso Niemcy 115.0 69.3
35 Juho Ojala Finlandia 115.5 69.1
36 Mikhail Maksimochkin Rosja 116.5 66.6
37 Florian Altenburger Austria 110.5 64.1
38 Constantin Schmid Niemcy 109.5 64.0
39 Yuken Iwasa Japonia 116.5 62.7
40 Manuel Poppinger Austria 105.5 58.4
41 Tomasz Pilch Polska 110.0 38.2
42 Andreas Alamommo Finlandia 103.0 36.5
43 Niko Kytosaho Finlandia 93.0 33.5
44 Kalle Heikkinen Finlandia 96.0 32.6
45 Arttu Pohjola Finlandia 94.0 25.0
46 Henri Kavilo Finlandia 90.5 22.8
47 Kevin Maltsev Estonia 95.0 18.2
48 Vojtech Stursa Czechy 87.5 17.1
49 Taavi Pappel Estonia 83.5 10.8
  Elias Vanska Finlandia 87.5 10.8
51 Thomas Hofer Austria DNS DNS
52 Jonne Veteläinen Finlandia DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Dmitry Sporynin
Dzień Dziecka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich