Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 09.02.2019, Iron Mountain HS-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robin Pedersen Norwegia 517  
2 Clemens Aigner Austria 513 -4
3 Martin Hamann Niemcy 463 -54
  Pius Paschke Niemcy 463 -54
5 Andreas Granerud Buskum Norwegia 387 -130
6 Marius Lindvik Norwegia 381 -136
7 Felix Hoffmann Niemcy 373 -144
8 Rok Justin Słowenia 368 -149
9 Aleksander Zniszczoł Polska 358 -159
10 Ziga Jelar Słowenia 340 -177
11 Moritz Baer Niemcy 322 -195
12 Bor Pavlovcic Słowenia 278 -239
13 Ulrich Wohlgenannt Austria 276 -241
14 Thomas Hofer Austria 269 -248
15 Nejc Dezman Słowenia 265 -252
16 Markus Schiffner Austria 256 -261
17 Andreas Wank Niemcy 218 -299
18 Severin Freund Niemcy 211 -306
19 Shohei Tochimoto Japonia 189 -328
20 Andraz Pograjc Słowenia 165 -352
21 Zak Mogel Słowenia 162 -355
22 Tomas Vancura Czechy 156 -361
23 Jaka Hvala Słowenia 150 -367
24 Artti Aigro Estonia 149 -368
25 Thomas Aasen Markeng Norwegia 148 -369
26 Paweł W±sek Polska 146 -371
27 Kenshiro Ito Japonia 145 -372
28 Yuken Iwasa Japonia 143 -374
29 Tilen Bartol Słowenia 140 -377
30 Clemens Leitner Austria 136 -381
31 Constantin Schmid Niemcy 135 -382
32 Jurij Tepes Słowenia 129 -388
33 Jonathan Learoyd Francja 127 -390
34 Joakim Aune Norwegia 125 -392
  Anze Lanisek Słowenia 125 -392
36 Andrzej Stękała Polska 122 -395
37 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120 -397
38 Filip Sakala Czechy 115 -402
39 Andreas Schuler Szwajcaria 101 -416
40 Philipp Aschenwald Austria 100 -417
41 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 99 -418
42 Robert Kranjec Słowenia 92 -425
43 Taku Takeuchi Japonia 89 -428
44 Luca Roth Niemcy 86 -431
45 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -435
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -435
47 Klemens Murańka Polska 80 -437
48 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -438
49 Maximilian Steiner Austria 77 -440
50 Justin Lisso Niemcy 75 -442
  Eetu Nousiainen Finlandia 75 -442
52 Sondre Ringen Norwegia 73 -444
53 Maximilian Lienher Austria 63 -454
  Andreas Alamommo Finlandia 63 -454
55 Stefan Huber Austria 58 -459
56 Cestmir Kozisek Czechy 56 -461
  Florian Altenburger Austria 56 -461
  Keiichi Sato Japonia 56 -461
59 Gregor Deschwanden Szwajcaria 55 -462
60 Anze Semenic Słowenia 51 -466
61 Manuel Fettner Austria 49 -468
62 Andreas Kofler Austria 47 -470
63 Dominik Peter Szwajcaria 46 -471
64 Lukas Hlava Czechy 45 -472
  Kevin Bickner USA 45 -472
  Philipp Raimund Niemcy 45 -472
67 Luca Egloff Szwajcaria 41 -476
68 Simon Ammann Szwajcaria 40 -477
69 Yumu Harada Japonia 37 -480
70 Cene Prevc Słowenia 36 -481
71 Mika Schwann Austria 29 -488
72 Mikhail Nazarov Rosja 27 -490
73 Jan Hoerl Austria 25 -492
74 Alex Insam Włochy 24 -493
75 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -494
76 Kento Sakuyama Japonia 22 -495
77 Casey Larson USA 20 -497
78 Tomofumi Naito Japonia 19 -498
79 Anders Haare Norwegia 17 -500
80 Gabriel Karlen Szwajcaria 16 -501
81 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -502
82 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -503
83 Przemysław Kantyka Polska 13 -504
84 Matthew Soukup Kanada 12 -505
85 Vojtech Stursa Czechy 11 -506
86 Arttu Pohjola Finlandia 10 -507
87 Cedrik Weigel Niemcy 8 -509
88 Matevz Samec Słowenia 6 -511
  David Haagen Austria 6 -511
  Adrian Sell Niemcy 6 -511
91 Ernest Prislic Słowenia 4 -513
  Richard Haukedal Norwegia 4 -513
  Tomasz Pilch Polska 4 -513
  Heung Chul Choi Korea Pd. 4 -513
  Julian Wienerroither Austria 4 -513
96 Andrew Urlaub USA 2 -515
  Tomaz Naglic Słowenia 2 -515
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 2 -515
99 Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -516
  Elias Tollinger Austria 1 -516
  Christian Roeste Solberg Norwegia 1 -516
  Maksim Sergeev Rosja 1 -516
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2487  
2 Słowenia Słowenia 2313 -174
3 Austria Austria 2044 -443
4 Norwegia Norwegia 1789 -698
5 Polska Polska 723 -1764
6 Japonia Japonia 715 -1772
7 Czechy Czechy 383 -2104
8 Szwajcaria Szwajcaria 381 -2106
9 Estonia Estonia 149 -2338
10 Finlandia Finlandia 148 -2339
11 Francja Francja 127 -2360
12 Kanada Kanada 111 -2376
13 USA USA 67 -2420
14 Rosja Rosja 52 -2435
15 Włochy Włochy 24 -2463
16 Korea Pd. Korea Pd. 4 -2483

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich