Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 27.01.2019, Planica HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 513  
2 Martin Hamann Niemcy 463 -50
3 Robin Pedersen Norwegia 437 -76
4 Andreas Granerud Buskum Norwegia 367 -146
5 Marius Lindvik Norwegia 365 -148
6 Pius Paschke Niemcy 363 -150
7 Rok Justin Słowenia 362 -151
8 Felix Hoffmann Niemcy 355 -158
9 Ziga Jelar Słowenia 340 -173
10 Aleksander Zniszczoł Polska 334 -179
11 Moritz Baer Niemcy 286 -227
12 Bor Pavlovcic Słowenia 278 -235
13 Ulrich Wohlgenannt Austria 264 -249
14 Nejc Dezman Słowenia 261 -252
15 Thomas Hofer Austria 243 -270
16 Markus Schiffner Austria 242 -271
17 Andreas Wank Niemcy 218 -295
18 Severin Freund Niemcy 211 -302
19 Shohei Tochimoto Japonia 189 -324
20 Andraz Pograjc Słowenia 165 -348
21 Tomas Vancura Czechy 156 -357
22 Jaka Hvala Słowenia 150 -363
23 Artti Aigro Estonia 149 -364
24 Paweł W±sek Polska 146 -367
25 Kenshiro Ito Japonia 145 -368
26 Yuken Iwasa Japonia 143 -370
27 Clemens Leitner Austria 136 -377
28 Constantin Schmid Niemcy 135 -378
29 Jurij Tepes Słowenia 129 -384
30 Anze Lanisek Słowenia 125 -388
31 Jonathan Learoyd Francja 122 -391
32 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 120 -393
33 Filip Sakala Czechy 115 -398
34 Zak Mogel Słowenia 112 -401
35 Andreas Schuler Szwajcaria 101 -412
36 Tilen Bartol Słowenia 100 -413
  Philipp Aschenwald Austria 100 -413
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 99 -414
39 Joakim Aune Norwegia 96 -417
40 Robert Kranjec Słowenia 92 -421
41 Andrzej Stękała Polska 90 -423
42 Taku Takeuchi Japonia 89 -424
43 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88 -425
44 Luca Roth Niemcy 86 -427
45 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -431
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -431
47 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -434
48 Maximilian Steiner Austria 77 -436
49 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -438
50 Sondre Ringen Norwegia 73 -440
51 Klemens Murańka Polska 71 -442
52 Justin Lisso Niemcy 68 -445
53 Andreas Alamommo Finlandia 63 -450
54 Cestmir Kozisek Czechy 56 -457
  Florian Altenburger Austria 56 -457
  Keiichi Sato Japonia 56 -457
57 Gregor Deschwanden Szwajcaria 54 -459
58 Anze Semenic Słowenia 51 -462
59 Stefan Huber Austria 50 -463
60 Manuel Fettner Austria 49 -464
61 Andreas Kofler Austria 47 -466
62 Dominik Peter Szwajcaria 46 -467
63 Lukas Hlava Czechy 45 -468
  Kevin Bickner USA 45 -468
  Philipp Raimund Niemcy 45 -468
66 Simon Ammann Szwajcaria 40 -473
67 Yumu Harada Japonia 37 -476
68 Mikhail Nazarov Rosja 27 -486
69 Cene Prevc Słowenia 26 -487
70 Jan Hoerl Austria 25 -488
71 Alex Insam Włochy 24 -489
72 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -490
73 Kento Sakuyama Japonia 22 -491
74 Luca Egloff Szwajcaria 19 -494
  Tomofumi Naito Japonia 19 -494
76 Maximilian Lienher Austria 18 -495
77 Anders Haare Norwegia 17 -496
78 Mika Schwann Austria 16 -497
79 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -498
80 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -499
81 Gabriel Karlen Szwajcaria 13 -500
  Przemysław Kantyka Polska 13 -500
83 Matthew Soukup Kanada 12 -501
84 Arttu Pohjola Finlandia 10 -503
85 Cedrik Weigel Niemcy 8 -505
86 Matevz Samec Słowenia 6 -507
  David Haagen Austria 6 -507
  Adrian Sell Niemcy 6 -507
89 Casey Larson USA 5 -508
90 Ernest Prislic Słowenia 4 -509
  Richard Haukedal Norwegia 4 -509
  Tomasz Pilch Polska 4 -509
  Heung Chul Choi Korea Pd. 4 -509
  Julian Wienerroither Austria 4 -509
95 Andrew Urlaub USA 2 -511
  Tomaz Naglic Słowenia 2 -511
97 Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -512
  Elias Tollinger Austria 1 -512
  Christian Roeste Solberg Norwegia 1 -512
  Maksim Sergeev Rosja 1 -512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2326  
2 Słowenia Słowenia 2203 -123
3 Austria Austria 1926 -400
4 Norwegia Norwegia 1582 -744
5 Japonia Japonia 715 -1611
6 Polska Polska 658 -1668
7 Czechy Czechy 372 -1954
8 Szwajcaria Szwajcaria 355 -1971
9 Estonia Estonia 149 -2177
10 Finlandia Finlandia 148 -2178
11 Francja Francja 122 -2204
12 Kanada Kanada 111 -2215
13 USA USA 52 -2274
  Rosja Rosja 52 -2274
15 Włochy Włochy 24 -2302
16 Korea Pd. Korea Pd. 4 -2322

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich