Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2019, Planica HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Clemens Aigner Austria 513  
2 Robin Pedersen Norwegia 437 -76
3 Marius Lindvik Norwegia 365 -148
4 Martin Hamann Niemcy 363 -150
5 Felix Hoffmann Niemcy 355 -158
6 Ziga Jelar Słowenia 340 -173
7 Rok Justin Słowenia 336 -177
8 Pius Paschke Niemcy 331 -182
9 Andreas Granerud Buskum Norwegia 307 -206
10 Aleksander Zniszczoł Polska 294 -219
11 Moritz Baer Niemcy 286 -227
12 Ulrich Wohlgenannt Austria 256 -257
13 Nejc Dezman Słowenia 243 -270
14 Markus Schiffner Austria 242 -271
15 Thomas Hofer Austria 219 -294
16 Andreas Wank Niemcy 218 -295
17 Severin Freund Niemcy 211 -302
18 Bor Pavlovcic Słowenia 198 -315
19 Shohei Tochimoto Japonia 189 -324
20 Artti Aigro Estonia 149 -364
21 Paweł W±sek Polska 146 -367
22 Kenshiro Ito Japonia 145 -368
23 Yuken Iwasa Japonia 143 -370
24 Clemens Leitner Austria 136 -377
25 Constantin Schmid Niemcy 135 -378
  Jaka Hvala Słowenia 135 -378
27 Tomas Vancura Czechy 134 -379
28 Anze Lanisek Słowenia 125 -388
29 Jonathan Learoyd Francja 122 -391
30 Andraz Pograjc Słowenia 120 -393
31 Zak Mogel Słowenia 112 -401
32 Filip Sakala Czechy 108 -405
33 Andreas Schuler Szwajcaria 101 -412
34 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 100 -413
  Tilen Bartol Słowenia 100 -413
  Philipp Aschenwald Austria 100 -413
37 Jurij Tepes Słowenia 93 -420
38 Robert Kranjec Słowenia 92 -421
39 Taku Takeuchi Japonia 89 -424
40 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88 -425
41 Luca Roth Niemcy 86 -427
42 Joakim Aune Norwegia 83 -430
43 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -431
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -431
45 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -434
46 Andrzej Stękała Polska 78 -435
47 Maximilian Steiner Austria 75 -438
  Eetu Nousiainen Finlandia 75 -438
49 Sondre Ringen Norwegia 73 -440
50 Klemens Murańka Polska 71 -442
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 70 -443
52 Justin Lisso Niemcy 68 -445
53 Andreas Alamommo Finlandia 63 -450
54 Cestmir Kozisek Czechy 56 -457
  Florian Altenburger Austria 56 -457
  Keiichi Sato Japonia 56 -457
57 Anze Semenic Słowenia 51 -462
58 Manuel Fettner Austria 49 -464
59 Andreas Kofler Austria 47 -466
60 Dominik Peter Szwajcaria 46 -467
61 Kevin Bickner USA 45 -468
  Philipp Raimund Niemcy 45 -468
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 45 -468
64 Simon Ammann Szwajcaria 40 -473
65 Yumu Harada Japonia 37 -476
66 Lukas Hlava Czechy 27 -486
  Mikhail Nazarov Rosja 27 -486
68 Jan Hoerl Austria 25 -488
69 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -490
70 Kento Sakuyama Japonia 22 -491
71 Luca Egloff Szwajcaria 19 -494
  Tomofumi Naito Japonia 19 -494
73 Maximilian Lienher Austria 18 -495
74 Anders Haare Norwegia 17 -496
75 Hiroaki Watanabe Japonia 15 -498
76 Oscar P. Westerheim Norwegia 14 -499
77 Alex Insam Włochy 13 -500
78 Cene Prevc Słowenia 12 -501
  Matthew Soukup Kanada 12 -501
80 Mika Schwann Austria 11 -502
81 Arttu Pohjola Finlandia 10 -503
82 Przemysław Kantyka Polska 9 -504
83 Cedrik Weigel Niemcy 8 -505
84 David Haagen Austria 6 -507
85 Casey Larson USA 5 -508
86 Ernest Prislic Słowenia 4 -509
  Richard Haukedal Norwegia 4 -509
  Tomasz Pilch Polska 4 -509
  Heung Chul Choi Korea Pd. 4 -509
  Julian Wienerroither Austria 4 -509
91 Matevz Samec Słowenia 3 -510
  Gabriel Karlen Szwajcaria 3 -510
93 Andrew Urlaub USA 2 -511
  Tomaz Naglic Słowenia 2 -511
95 Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -512
  Elias Tollinger Austria 1 -512
  Maksim Sergeev Rosja 1 -512
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2188  
2 Słowenia Słowenia 1966 -222
3 Austria Austria 1837 -351
4 Norwegia Norwegia 1488 -700
5 Japonia Japonia 715 -1473
6 Polska Polska 602 -1586
7 Szwajcaria Szwajcaria 336 -1852
8 Czechy Czechy 325 -1863
9 Estonia Estonia 149 -2039
10 Finlandia Finlandia 148 -2040
11 Francja Francja 122 -2066
12 Kanada Kanada 82 -2106
13 USA USA 52 -2136
  Rosja Rosja 52 -2136
15 Włochy Włochy 13 -2175
16 Korea Pd. Korea Pd. 4 -2184

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich