Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
17.03.2019 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 138.5 134.5 259.6
2 Jaka Hvala Słowenia 129.5 134.0 246.2
3 Zak Mogel Słowenia 131.5 131.5 234.5
4 Martin Hamann Niemcy 132.0 131.5 228.8
5 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.0 128.0 228.3
6 Maciej Kot Polska 124.0 127.0 224.6
7 Joakim Aune Norwegia 127.0 131.0 223.7
8 Rok Justin Słowenia 129.5 126.5 223.4
9 Bor Pavlovcic Słowenia 115.0 130.0 222.2
10 Moritz Baer Niemcy 132.5 128.5 220.5
11 Maximilian Steiner Austria 125.0 134.0 218.0
12 Thomas Hofer Austria 122.5 132.0 217.5
13 Kevin Maltsev Estonia 124.0 128.0 212.7
14 Gabriel Karlen Szwajcaria 119.5 134.5 205.7
15 David Haagen Austria 121.5 132.0 205.1
16 Philipp Raimund Niemcy 124.5 129.5 204.3
17 Andreas Wank Niemcy 131.5 121.5 201.8
18 Stefan Huber Austria 111.5 123.5 199.5
19 Lukas Hlava Czechy 129.5 117.5 199.1
20 Filip Sakala Czechy 134.5 104.5 199.0
21 Felix Hoffmann Niemcy 119.5 120.0 195.6
22 Klemens Murańka Polska 122.0 121.0 188.9
23 Fredrik Villumstad Norwegia 118.0 119.0 184.5
24 Vojtech Stursa Czechy 120.5 119.5 183.1
25 Luca Egloff Szwajcaria 118.5 114.5 181.9
26 Tomaz Naglic Słowenia 126.5 107.0 176.3
27 Kacper Juroszek Polska 121.0 107.0 173.0
28 Andraz Pograjc Słowenia 123.0 113.0 170.5
29 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 120.0 103.0 163.0
30 Juho Ojala Finlandia 117.0 105.5 158.3
31 Andrzej Stękała Polska 116.5   90.2
32 Tomasz Pilch Polska 118.0   89.8
33 Justin Lisso Niemcy 119.5   89.7
34 Luca Roth Niemcy 117.5   88.5
35 Andrew Urlaub USA 116.0   87.9
36 Przemysław Kantyka Polska 116.0   86.3
37 Adam Niżnik Polska 114.5   83.9
38 Federico Cecon Włochy 112.5   82.8
39 Oscar P. Westerheim Norwegia 116.0   82.6
40 Damian Skupień Polska 109.5   81.8
41 Mats Bjerke Myhren Norwegia 112.0   80.5
42 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 111.0   80.1
43 Stefan Rainer Austria 113.0   79.2
44 Ilmir Hazetdinov Rosja 111.5   78.1
45 Elias Vaenskae Finlandia 108.0   77.4
46 Florian Molnar Węgry 110.0   77.3
47 Mikhail Maksimochkin Rosja 110.5   76.8
48 Mathis Contamine Francja 111.5   73.5
49 Richard Haukedal Norwegia 106.0   73.2
50 Markus Schiffner Austria 102.0   72.2
51 Andreas Granerud Buskum Norwegia 111.5   70.8
52 Decker Dean USA 110.0   70.7
53 Mateusz Gruszka Polska 106.0   66.5
54 Janne Korhonen Finlandia 103.5   66.1
55 Blaz Pavlic Słowenia 105.0   65.7
56 Andreas Schuler Szwajcaria 105.0   62.8
57 Yevgen Marusyak Ukraina 98.0   62.3
58 Kacper Stosel Polska 94.0   48.3
59 Greyson Scharffs USA 96.0   47.7
60 Taavi Pappel Estonia 95.0   40.1
61 Markkus Alter Estonia 77.5   12.8
62 Francesco Cecon Włochy DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dziś urodziny obchodzą:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 września 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 września 2019 (piątek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 września 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomości
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomości!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich