Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.2019, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 365  
2 Robin Pedersen Norwegia 325 -40
3 Clemens Aigner Austria 313 -52
4 Felix Hoffmann Niemcy 307 -58
5 Rok Justin Słowenia 283 -82
6 Pius Paschke Niemcy 259 -106
7 Ziga Jelar Słowenia 250 -115
8 Aleksander Zniszczoł Polska 249 -116
9 Moritz Baer Niemcy 242 -123
  Markus Schiffner Austria 242 -123
11 Andreas Granerud Buskum Norwegia 207 -158
12 Nejc Dezman Słowenia 194 -171
13 Martin Hamann Niemcy 193 -172
14 Shohei Tochimoto Japonia 189 -176
15 Thomas Hofer Austria 182 -183
16 Ulrich Wohlgenannt Austria 176 -189
17 Andreas Wank Niemcy 167 -198
18 Severin Freund Niemcy 155 -210
19 Artti Aigro Estonia 149 -216
20 Paweł W±sek Polska 146 -219
21 Constantin Schmid Niemcy 135 -230
22 Anze Lanisek Słowenia 125 -240
23 Jonathan Learoyd Francja 122 -243
24 Kenshiro Ito Japonia 115 -250
25 Zak Mogel Słowenia 112 -253
26 Jaka Hvala Słowenia 109 -256
27 Yuken Iwasa Japonia 107 -258
28 Andreas Schuler Szwajcaria 101 -264
29 Tilen Bartol Słowenia 100 -265
  Philipp Aschenwald Austria 100 -265
31 Filip Sakala Czechy 99 -266
32 Robert Kranjec Słowenia 92 -273
33 Thomas Aasen Markeng Norwegia 88 -277
  Bor Pavlovcic Słowenia 88 -277
35 Clemens Leitner Austria 87 -278
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 87 -278
37 Luca Roth Niemcy 86 -279
38 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82 -283
  Kilian Maerkl Niemcy 82 -283
40 Gregor Schlierenzauer Austria 79 -286
41 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -290
42 Sondre Ringen Norwegia 73 -292
43 Klemens Murańka Polska 71 -294
44 Andrzej Stękała Polska 68 -297
  Justin Lisso Niemcy 68 -297
46 Andreas Alamommo Finlandia 63 -302
47 Maximilian Steiner Austria 57 -308
48 Cestmir Kozisek Czechy 56 -309
  Florian Altenburger Austria 56 -309
50 Anze Semenic Słowenia 51 -314
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -315
52 Manuel Fettner Austria 49 -316
53 Andreas Kofler Austria 47 -318
54 Dominik Peter Szwajcaria 46 -319
55 Kevin Bickner USA 45 -320
  Philipp Raimund Niemcy 45 -320
57 Simon Ammann Szwajcaria 40 -325
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 40 -325
59 Jurij Tepes Słowenia 33 -332
60 Andraz Pograjc Słowenia 32 -333
  Joakim Aune Norwegia 32 -333
62 Taku Takeuchi Japonia 31 -334
63 Mikhail Nazarov Rosja 27 -338
64 Jan Hoerl Austria 25 -340
65 Mikhail Maksimochkin Rosja 23 -342
66 Maximilian Lienher Austria 18 -347
67 Anders Haare Norwegia 17 -348
68 Tomas Vancura Czechy 13 -352
69 Mika Schwann Austria 11 -354
70 Oscar P. Westerheim Norwegia 10 -355
  Arttu Pohjola Finlandia 10 -355
72 Matthew Soukup Kanada 9 -356
73 Luca Egloff Szwajcaria 8 -357
74 David Haagen Austria 6 -359
75 Casey Larson USA 5 -360
76 Tomasz Pilch Polska 4 -361
  Heung Chul Choi Korea Pd. 4 -361
  Julian Wienerroither Austria 4 -361
79 Gabriel Karlen Szwajcaria 3 -362
  Richard Haukedal Norwegia 3 -362
  Przemysław Kantyka Polska 3 -362
82 Andrew Urlaub USA 2 -363
83 Ilmir Hazetdinov Rosja 1 -364
  Elias Tollinger Austria 1 -364
  Maksim Sergeev Rosja 1 -364
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1739  
2 Słowenia Słowenia 1469 -270
3 Austria Austria 1453 -286
4 Norwegia Norwegia 1207 -532
5 Polska Polska 541 -1198
6 Japonia Japonia 442 -1297
7 Szwajcaria Szwajcaria 320 -1419
8 Czechy Czechy 168 -1571
9 Estonia Estonia 149 -1590
10 Finlandia Finlandia 148 -1591
11 Francja Francja 122 -1617
12 Kanada Kanada 59 -1680
13 USA USA 52 -1687
  Rosja Rosja 52 -1687
15 Korea Pd. Korea Pd. 4 -1735

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich