Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
09.12.2018 - Lillehammer (Norwegia) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marius Lindvik Norwegia 137.0 140.0 280.2
2 Constantin Schmid Niemcy 137.5 137.0 275.1
3 Markus Schiffner Austria 125.5 136.0 259.1
4 Aleksander Zniszczoł Polska 139.0 135.5 258.4
5 Kevin Bickner USA 139.5 137.5 256.9
6 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 132.0 134.5 251.4
7 Rok Justin Słowenia 124.5 131.0 251.2
8 Eetu Nousiainen Finlandia 134.5 126.5 249.8
9 Thomas Hofer Austria 134.0 126.0 249.3
10 Andreas Wank Niemcy 124.0 130.5 249.0
  Moritz Baer Niemcy 124.5 133.0 249.0
12 Pius Paschke Niemcy 123.0 131.5 247.8
13 Jaka Hvala Słowenia 129.0 128.0 247.1
14 Felix Hoffmann Niemcy 126.5 130.0 243.1
15 Robert Kranjec Słowenia 136.0 127.5 242.4
16 Robin Pedersen Norwegia 133.0 127.5 242.0
17 Ziga Jelar Słowenia 128.0 127.5 241.2
18 Nejc Dezman Słowenia 124.5 128.5 235.6
19 Shohei Tochimoto Japonia 125.5 125.0 233.5
20 Andreas Kofler Austria 126.0 121.0 231.2
21 Yuken Iwasa Japonia 134.0 124.5 229.7
22 Paweł Wąsek Polska 127.5 120.5 225.8
23 Mikhail Maksimochkin Rosja 124.5 118.5 222.6
24 Jonathan Learoyd Francja 123.0 120.5 222.3
25 Filip Sakala Czechy 125.0 116.5 216.0
26 Jan Hoerl Austria 121.5 116.5 212.6
27 Thomas Aasen Markeng Norwegia 127.0 111.0 212.1
28 Kenshiro Ito Japonia 124.5 113.0 209.8
29 Taku Takeuchi Japonia 122.5 113.0 204.5
30 Maksim Sergeev Rosja 128.0 DSQ 123.6
31 Tomasz Pilch Polska 121.5   111.4
32 Vojtech Stursa Czechy 123.0   110.9
33 Florian Altenburger Austria 124.5   110.4
34 Sebastian Colloredo Włochy 126.0   108.6
35 Mikhail Nazarov Rosja 124.0   108.1
36 Andrzej Stękała Polska 124.5   107.2
37 Sondre Ringen Norwegia 112.0   106.8
38 Cestmir Kozisek Czechy 122.0   104.2
39 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 120.0   102.1
40 Klemens Murańka Polska 127.5   101.9
41 Luca Egloff Szwajcaria 115.0   101.6
42 Joakim Aune Norwegia 120.0   101.5
43 Paul Brasme Francja 119.0   100.0
44 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 127.0   99.3
45 Sandro Hauswirth Szwajcaria 114.5   99.0
  Joachim Hauer Norwegia 117.5   99.0
47 Seou Choi Korea Pd. 117.0   98.4
48 Davide Bresadola Włochy 118.5   96.2
49 Oscar P. Westerheim Norwegia 115.0   95.8
50 Dominik Peter Szwajcaria 115.5   94.1
51 Martti Nomme Estonia 115.5   93.2
52 Alessandro Batby Francja 112.5   92.9
53 Anders Haare Norwegia 115.5   92.4
54 Kevin Maltsev Estonia 111.5   90.5
55 Andreas Granerud Buskum Norwegia 114.5   90.2
56 Elias Vaenskae Finlandia 114.0   90.1
57 Artti Aigro Estonia 111.0   83.7
58 Johannes Schubert Niemcy 108.5   81.7
59 Giovanni Bresadola Włochy 108.5   80.3
60 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 108.0   75.3
61 Andrii Vaskul Ukraina 102.5   68.1
62 Jurij Tepes Słowenia 100.0   66.4
63 Yevgen Marusyak Ukraina 103.0   66.3
64 Christian Roeste Solberg Norwegia 65.0   0.0
65 Kalle Heikkinen Finlandia DSQ   DSQ
66 Ulrich Wohlgenannt Austria DSQ   DSQ
67 Heung Chul Choi Korea Pd. DSQ   DSQ
68 David Haagen Austria DSQ   DSQ
69 Justin Lisso Niemcy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 września 2019 (piątek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 września 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 września 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich