Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
20.01.2019 - Sapporo (Japonia) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Clemens Aigner Austria 144.0 138.0 292.7
2 Robin Pedersen Norwegia 139.0 134.5 260.1
3 Martin Hamann Niemcy 136.0 132.0 255.3
4 Ziga Jelar Słowenia 134.5 122.0 247.2
5 Severin Freund Niemcy 129.5 126.0 244.6
6 Keiichi Sato Japonia 133.0 127.0 244.0
7 Clemens Leitner Austria 133.0 125.5 241.1
8 Pius Paschke Niemcy 128.0 125.0 234.6
9 Yumu Harada Japonia 134.0 121.5 233.2
10 Felix Hoffmann Niemcy 135.0 118.0 232.1
11 Rok Justin Słowenia 127.0 122.5 231.1
12 Andreas Wank Niemcy 127.0 125.0 230.9
13 Moritz Baer Niemcy 131.5 117.0 228.2
14 Kenshiro Ito Japonia 127.0 123.5 228.1
15 Thomas Hofer Austria 128.0 119.5 227.9
16 Nejc Dezman Słowenia 127.5 125.0 227.5
17 Andreas Granerud Buskum Norwegia 129.0 123.5 225.8
18 Joakim Aune Norwegia 127.5 123.5 225.4
19 Hiroaki Watanabe Japonia 129.0 120.5 224.9
20 Ulrich Wohlgenannt Austria 128.5 121.0 220.3
21 Tomofumi Naito Japonia 125.0 120.5 219.2
22 Tomas Vancura Czechy 129.0 119.0 218.7
23 Taku Takeuchi Japonia 117.0 122.0 217.5
24 Andraz Pograjc Słowenia 125.5 122.5 215.1
25 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 118.5 117.0 212.9
26 Lukas Hlava Czechy 127.0 113.0 212.1
27 Kento Sakuyama Japonia 127.5 116.5 211.1
28 Bor Pavlovcic Słowenia 123.0 115.5 205.7
29 Maximilian Steiner Austria 135.0 105.0 198.1
30 Matthew Soukup Kanada 120.0 108.5 186.2
31 Reruhi Shimizu Japonia 121.5   103.3
32 Casey Larson USA 120.5   101.3
33 Oscar P. Westerheim Norwegia 121.0   100.5
34 Masamitsu Ito Japonia 120.5   99.7
35 Richard Haukedal Norwegia 120.5   99.5
36 Florian Altenburger Austria 116.0   98.7
37 Heung Chul Choi Korea Pd. 110.0   93.9
38 Seou Choi Korea Pd. 116.0   93.5
39 Eetu Merilainen Finlandia 103.5   62.9
40 Andrew Urlaub USA 101.5   59.6
41 Decker Dean USA 91.0   41.3
42 Nigel Lauchlan Kanada 86.0   35.5

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich