Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 15.12.2018, Ruka HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marius Lindvik Norwegia 200  
2 Robin Pedersen Norwegia 175 -25
3 Aleksander Zniszczoł Polska 170 -30
4 Constantin Schmid Niemcy 135 -65
5 Felix Hoffmann Niemcy 107 -93
6 Rok Justin Słowenia 91 -109
7 Markus Schiffner Austria 82 -118
8 Robert Kranjec Słowenia 76 -124
9 Thomas Hofer Austria 74 -126
10 Jaka Hvala Słowenia 73 -127
11 Justin Lisso Niemcy 68 -132
12 Moritz Baer Niemcy 58 -142
13 Pius Paschke Niemcy 54 -146
14 Eetu Nousiainen Finlandia 53 -147
15 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 50 -150
  Andrzej Stękała Polska 50 -150
17 Artti Aigro Estonia 48 -152
18 Andreas Wank Niemcy 46 -154
  Yuken Iwasa Japonia 46 -154
20 Kevin Bickner USA 45 -155
21 Paweł W±sek Polska 42 -158
22 Sondre Ringen Norwegia 41 -159
23 Ulrich Wohlgenannt Austria 40 -160
24 Nejc Dezman Słowenia 37 -163
25 Thomas Aasen Markeng Norwegia 34 -166
  Andreas Kofler Austria 34 -166
27 Ziga Jelar Słowenia 25 -175
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 25 -175
29 Andreas Granerud Buskum Norwegia 23 -177
30 Florian Altenburger Austria 22 -178
31 Mikhail Nazarov Rosja 20 -180
32 Klemens Murańka Polska 16 -184
33 Shohei Tochimoto Japonia 15 -185
34 Martin Hamann Niemcy 13 -187
35 Filip Sakala Czechy 12 -188
36 Arttu Pohjola Finlandia 10 -190
37 Mikhail Maksimochkin Rosja 8 -192
38 Jonathan Learoyd Francja 7 -193
39 Cestmir Kozisek Czechy 6 -194
  Anze Semenic Słowenia 6 -194
41 Jan Hoerl Austria 5 -195
  Anders Haare Norwegia 5 -195
43 Kenshiro Ito Japonia 4 -196
44 David Haagen Austria 2 -198
  Taku Takeuchi Japonia 2 -198
46 Maksim Sergeev Rosja 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 503  
2 Niemcy Niemcy 481 -22
3 Słowenia Słowenia 308 -195
4 Polska Polska 278 -225
5 Austria Austria 259 -244
6 Japonia Japonia 67 -436
7 Finlandia Finlandia 63 -440
8 Kanada Kanada 50 -453
9 Estonia Estonia 48 -455
10 USA USA 45 -458
11 Rosja Rosja 29 -474
12 Czechy Czechy 18 -485
13 Francja Francja 7 -496

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich