Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
20.07.2019, godz. 20:15
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2016/2017
Period 1
02.07.2016 14:00 Villach Austria HS-98
03.07.2016 10:30 Villach Austria HS-98
09.07.2016 11:00 Szczyrk Polska HS-106
10.07.2016 10:00 Szczyrk Polska HS-106
18.08.2016 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
19.08.2016 17:15 Kuopio Finlandia HS-127
03.09.2016 20:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
04.09.2016 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
17.09.2016 18:30 Hinterzarten Niemcy HS-108
18.09.2016 12:00 Hinterzarten Niemcy HS-108
01.10.2016 13:00 Rasnov Rumunia HS-100
02.10.2016 09:30 Rasnov Rumunia HS-100
Period 3
15.12.2016 17:45 Notodden Norwegia HS-100
16.12.2016 15:45 Notodden Norwegia HS-100
Period 5
07.01.2017 11:30 Zakopane Polska HS-134
08.01.2017 10:30 Zakopane Polska HS-134
Period 1
28.01.2017 19:00 Eau Claire USA HS-95 K-90
28.01.2017 02:30 Eau Claire USA HS-95 K-90
Period 3
04.03.2017 02:30 Sapporo Japonia HS-100
05.03.2017 02:00 Sapporo Japonia HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 542  
2 Yuken Iwasa Japonia 529 -13
3 Aljaz Osterc Słowenia 472 -70
4 Stefan Huber Austria 430 -112
5 Davide Bresadola Włochy 365 -177
6 Felix Hoffmann Niemcy 351 -191
7 Dominik Kastelik Polska 349 -193
8 Moritz Baer Niemcy 325 -217
9 Julian Hahn Niemcy 314 -228
10 Maximilian Steiner Austria 289 -253
11 Jan Ziobro Polska 269 -273
12 Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -282
  Alex Insam Włochy 260 -282
14 Pius Paschke Niemcy 257 -285
15 Timi Zajc Słowenia 223 -319
16 Sebastian Colloredo Włochy 221 -321
17 Thomas Lackner Austria 220 -322
18 Eetu Nousiainen Finlandia 215 -327
  Andreas Alamommo Finlandia 215 -327
20 Andraz Modic Słowenia 213 -329
21 Matjaz Pungertar Słowenia 207 -335
22 Thomas Diethart Austria 205 -337
23 Ulrich Wohlgenannt Austria 200 -342
24 Janni Reisenauer Austria 197 -345
25 Dominik Maylaender Niemcy 192 -350
26 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -367
27 Daniel Huber Austria 172 -370
28 Lukas Wagner Niemcy 159 -383
29 Krzysztof Miętus Polska 155 -387
30 Tim Heinrich Niemcy 154 -388
31 Stanisław Biela Polska 152 -390
32 Riki Kurita Japonia 144 -398
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -402
34 Ziga Jelar Słowenia 139 -403
35 Bartosz Czyż Polska 128 -414
36 Sergey Tkachenko Kazachstan 122 -420
37 Ren Nikaido Japonia 119 -423
38 Daniele Varesco Włochy 116 -426
  Anze Lavtizar Słowenia 116 -426
40 Jan Kus Słowenia 114 -428
41 Niko Kytoesaho Finlandia 113 -429
42 Sebastian Rombach Niemcy 110 -432
43 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -433
  Killian Peier Szwajcaria 109 -433
  Rok Tarman Słowenia 109 -433
46 Patrick Kogler Austria 103 -439
47 Krzysztof Leja Polska 102 -440
48 Masamitsu Ito Japonia 97 -445
49 Kenta Takehana Japonia 93 -449
50 David Krapez Słowenia 92 -450
51 Jaka Hvala Słowenia 86 -456
52 Clemens Leitner Austria 85 -457
53 Andrzej Stękała Polska 84 -458
54 Rok Justin Słowenia 81 -461
55 Tomasz Pilch Polska 78 -464
  Fabian Seidl Niemcy 78 -464
57 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -466
  Shinya Komaba Japonia 76 -466
59 Dawid Jarz±bek Polska 75 -467
60 Luca Egloff Szwajcaria 74 -468
61 Tim Fuchs Niemcy 72 -470
62 Takehiro Nagai Japonia 70 -472
  Yuya Yamada Japonia 70 -472
  Przemysław Kantyka Polska 70 -472
65 Simon Greiderer Austria 69 -473
  Bor Pavlovcic Słowenia 69 -473
67 Marius Lindvik Norwegia 65 -477
  Jonathan Siegel Niemcy 65 -477
  Tobias Birchler Szwajcaria 65 -477
70 Cedrik Weigel Niemcy 62 -480
71 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -482
72 Petrick Hammann Niemcy 58 -484
73 Espen Roee Norwegia 56 -486
74 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -488
75 Joshua Maurer Kanada 53 -489
76 Yevgen Marusyak Ukraina 52 -490
77 Elias Vaenskae Finlandia 51 -491
78 Maksim Sergeev Rosja 50 -492
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 50 -492
80 Andreas Schuler Szwajcaria 49 -493
  Casey Larson USA 49 -493
82 Johannes Schubert Niemcy 48 -494
  Henri Kavilo Finlandia 48 -494
84 Kalle Heikkinen Finlandia 47 -495
85 Taro Yamakawa Japonia 43 -499
  Makkusu Koga Japonia 43 -499
87 Nik Fabijan Słowenia 42 -500
  Andrzej Zapotoczny Polska 42 -500
89 Frans Taehkaevuori Finlandia 41 -501
90 Martin Diess Austria 40 -502
91 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -503
  Justin Lisso Niemcy 39 -503
93 Martin Capuder Słowenia 38 -504
  Kosuke Osanai Japonia 38 -504
95 Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -505
  Giovanni Bresadola Włochy 37 -505
  Keiichi Sato Japonia 37 -505
98 Rikuta Watanabe Japonia 36 -506
  Shoichi Anzawa Japonia 36 -506
  Philipp Raimund Niemcy 36 -506
101 Sandro Hauswirth Szwajcaria 35 -507
  Tine Bogataj Słowenia 35 -507
103 Łukasz Rutkowski Polska 34 -508
  Jesper Oedegaard Norwegia 34 -508
105 Janne Korhonen Finlandia 33 -509
106 Constantin Schmid Niemcy 32 -510
107 Tomoya Watanabe Japonia 31 -511
  Roberto Dellasega Włochy 31 -511
109 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -512
110 Miha Kveder Słowenia 29 -513
111 Philipp Haagen Austria 28 -514
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -514
113 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -516
114 Brian Wallace USA 25 -517
115 Adrian Sell Niemcy 24 -518
  Ilya Baskakov Rosja 24 -518
  Alexey Romashov Rosja 24 -518
  Tomoru Mabuchi Japonia 24 -518
119 Thomas Hofer Austria 23 -519
120 Luca Roth Niemcy 22 -520
  Daimatsu Takehana Japonia 22 -520
  Federico Cecon Włochy 22 -520
123 Kaito Nishimori Japonia 21 -521
  Tomofumi Naito Japonia 21 -521
125 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -522
126 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -523
  Lucas Schaffer Austria 19 -523
  Dominik Peter Szwajcaria 19 -523
129 Maximilian Lienher Austria 18 -524
130 Ilya Kratov Kazachstan 17 -525
  Sondre Ringen Norwegia 17 -525
  Łukasz Bukowski Polska 17 -525
  Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -525
134 Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -526
  Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -526
  Artti Aigro Estonia 16 -526
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -526
  Artur Kukuła Polska 16 -526
139 Damian Lasota Czechy 15 -527
  Artem Yudin Rosja 15 -527
  Fredrik Villumstad Norwegia 15 -527
142 Ernest Prislic Słowenia 14 -528
143 Tomokatsu Wada Japonia 13 -529
  Espen Jacobsen Norwegia 13 -529
145 Artem Utev Rosja 11 -531
  AJ Brown USA 11 -531
  Olan Lacroix Szwajcaria 11 -531
  Florian Gugg Austria 11 -531
149 Yuto Kinoshita Japonia 10 -532
  Hunor Farkas Rumunia 10 -532
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -532
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -532
153 Robin Pedersen Norwegia 9 -533
  Artur Sultangulov Rosja 9 -533
  Matija Stemberger Słowenia 9 -533
156 Felix Greber Austria 8 -534
  Mario Mendel Austria 8 -534
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -534
  Ryota Yokokawa Japonia 8 -534
160 Urban Susnik Słowenia 7 -535
  Juha Miettinen Finlandia 7 -535
  Nathan Mattoon USA 7 -535
163 Jonne Veteläinen Finlandia 6 -536
  Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -536
165 Jostein Loe Norwegia 5 -537
  Kristian Stensgard Norwegia 5 -537
  Nikita Sykchin Rosja 5 -537
  Mika Schwann Austria 5 -537
169 Urban Rogelj Słowenia 4 -538
  Kevin Maltsev Estonia 4 -538
  Olli Muotka Finlandia 4 -538
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -538
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -538
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -538
  Kenno Ruukel Estonia 4 -538
  Jan Maylaender Niemcy 4 -538
177 Antti Aalto Finlandia 3 -539
  Matias Braathen Norwegia 3 -539
  Paul Winter Niemcy 3 -539
180 Ivan Lanin Rosja 2 -540
  Alexander Hayboeck Austria 2 -540
  Noah Valtiner Austria 2 -540
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -540
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -540
  Are Sumstad Norwegia 2 -540
186 Patryk Hutyra Polska 1 -541
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -541
  Markus Rupitsch Austria 1 -541
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -541
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2665  
2 Polska Polska 2365 -300
3 Austria Austria 2145 -520
4 Słowenia Słowenia 2099 -566
5 Japonia Japonia 1581 -1084
6 Włochy Włochy 1056 -1609
7 Finlandia Finlandia 784 -1881
8 Norwegia Norwegia 534 -2131
9 Szwajcaria Szwajcaria 531 -2134
10 Kazachstan Kazachstan 221 -2444
11 Rosja Rosja 184 -2481
12 Ukraina Ukraina 139 -2526
13 USA USA 92 -2573
14 Kanada Kanada 53 -2612
15 Rumunia Rumunia 32 -2633
16 Estonia Estonia 24 -2641
17 Czechy Czechy 15 -2650
Wyniki konkursów
02.07.2016 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
03.07.2016 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Sebastian Colloredo (Włochy)
09.07.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
10.07.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
18.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
19.08.2016 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
03.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
04.09.2016 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
17.09.2016 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Aljaz Osterc (Słowenia)
18.09.2016 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
01.10.2016 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
02.10.2016 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
15.12.2016 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
16.12.2016 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
07.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
08.01.2017 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
27.01.2017 Eau Claire USA K-85
Zwycięzca: Moritz Baer (Niemcy)
28.01.2017 Eau Claire USA K-85
Zwycięzca: Eetu Nousiainen (Finlandia)
04.03.2017 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Yuken Iwasa (Japonia)
05.03.2017 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich