Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
03.07.2016 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sebastian Colloredo Włochy 97.5 97.5 259.5
2 Thomas Diethart Austria 95.0 98.5 255.5
3 Stefan Huber Austria 93.0 95.5 246.0
4 Dominik Maylaender Niemcy 95.0 94.0 244.0
5 Davide Bresadola Włochy 97.0 92.5 243.5
6 Alex Insam Włochy 93.5 93.0 240.0
7 Lukas Wagner Niemcy 95.5 90.0 239.0
8 Simon Greiderer Austria 94.5 91.0 237.5
9 Janni Reisenauer Austria 90.5 94.0 237.0
10 Niko Kytosaho Finlandia 93.0 92.0 236.0
11 Dominik Kastelik Polska 93.0 91.0 233.0
12 David Krapez Słowenia 93.0 90.5 232.5
13 Aljaz Osterc Słowenia 91.0 92.5 231.5
14 Timi Zajc Słowenia 93.0 89.0 231.0
  Eetu Nousiainen Finlandia 90.5 92.5 231.0
16 Thomas Lackner Austria 93.0 89.0 229.0
17 Ernest Prislic Słowenia 91.5 89.5 227.0
18 Andreas Alamommo Finlandia 91.0 90.0 226.0
19 Stanisław Biela Polska 93.5 87.5 225.5
  Yuken Iwasa Japonia 90.0 89.5 225.5
21 Frans Taehkaevuori Finlandia 90.5 89.5 223.5
22 Martin Diess Austria 93.0 86.5 220.5
  Anze Lavtizar Słowenia 89.5 89.0 220.5
24 Andrzej Zapotoczny Polska 91.5 86.5 219.5
25 Lucas Schaffer Austria 90.0 87.0 218.0
26 Mika Schwann Austria 91.0 85.0 216.5
27 Zeno di Lenardo Włochy 89.5 87.0 215.5
28 Bartosz Czyż Polska 89.5 85.5 213.5
29 Luca Egloff Szwajcaria 89.5 85.5 211.0
30 Markus Rupitsch Austria 92.5 80.5 209.5
31 Philipp Haagen Austria 89.0 83.0 206.0
32 Roberto Dellasega Włochy 89.5 80.5 200.5
33 Sebastian Bradatsch Niemcy 89.0   110.0
34 Ziga Jelar Słowenia 88.0   109.0
35 Dominik Schwei Austria 88.5   108.5
  Nik Fabijan Słowenia 88.5   108.5
37 Moritz Echsler Niemcy 88.0   107.5
38 Andraz Modic Słowenia 88.0   106.5
39 Daniele Varesco Włochy 88.0   105.5
  Gabriel Karlen Szwajcaria 87.0   105.5
  Jonathan Siegel Niemcy 87.0   105.5
42 Filip Sakala Czechy 87.0   105.0
  Andreas Schuler Szwajcaria 87.0   105.0
44 Krzysztof Leja Polska 86.5   104.5
45 Julian Hahn Niemcy 86.0   103.0
  Łukasz Rutkowski Polska 86.0   103.0
  Johannes Schubert Niemcy 86.0   103.0
48 Clemens Leitner Austria 86.0   102.5
  Tomasz Pilch Polska 87.0   102.5
  Riki Kurita Japonia 86.0   102.5
51 Dominik Peter Szwajcaria 85.0   101.5
52 Patrick Kogler Austria 86.0   101.0
53 Paweł W±sek Polska 84.5   100.0
  Antti Aalto Finlandia 85.0   100.0
  Fabian Seidl Niemcy 85.0   100.0
  Jan Kus Słowenia 84.5   100.0
57 Rogan Reid Kanada 84.0   98.5
58 Jan Michalek Czechy 84.0   98.0
59 Michael Falkensteiner Austria 84.0   97.5
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 84.0   97.5
  Maximilian Schmalnauer Austria 84.0   97.5
62 Federico Cecon Włochy 84.0   97.0
  Damian Lasota Czechy 83.5   97.0
64 Juho Ojala Finlandia 83.0   95.5
  Sebastian Klinga Finlandia 83.0   95.5
  Aljaz Vodan Słowenia 83.0   95.5
67 Sandro Hauswirth Szwajcaria 82.5   95.0
68 Moritz Baer Niemcy 82.5   94.5
69 Adrian Sell Niemcy 83.0   94.0
70 Julian Wienerroither Austria 82.0   93.5
  Kenno Ruukel Estonia 82.0   93.5
  Artti Aigro Estonia 82.0   93.5
  Felix Greber Austria 82.0   93.5
74 Kevin Maltsev Estonia 81.5   92.0
75 Damian Skupień Polska 80.0   89.5
76 Maximilian Lienher Austria 79.5   88.5
  Nicholas Mattoon USA 79.5   88.5
78 Nathan Mattoon USA 80.5   87.0
79 Lars Antonissen Holandia 78.5   86.0
80 Sergey Tkachenko Kazachstan 80.0   85.5
81 Konstantin Sokolenko Kazachstan 78.5   85.0
82 Florian Mittendorfer Austria 77.5   84.0
  Alexey Korolev Kazachstan 78.0   84.0
84 Alessio Longo Włochy 77.0   81.5
85 Karl-August Tiirmaa Estonia 76.5   81.0
86 Frantisek Holik Czechy 76.5   80.5
87 Taavi Pappel Estonia 75.0   77.0
88 Mario Anderegg Szwajcaria 75.5   76.5
89 Markkus Alter Estonia 74.5   75.5
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 74.0   75.5
91 Janne Korhonen Finlandia 77.5   75.0
92 Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.5   72.5
93 Andrei Feldorean Rumunia 75.5   72.0
94 Roman Nogin Kazachstan 72.5   71.5
95 Nigel Lauchlan Kanada 73.0   71.0
96 Ilya Kratov Kazachstan 71.5   69.5
97 Hunor Farkas Rumunia 72.5   69.0
98 Benedikt Holub Czechy 67.5   61.0
99 Daniel Andrei Cacina Rumunia 68.0   60.5
100 Sam Bolton Wielka Brytania 67.0   59.0
  Jakub Dohnal Czechy 66.5   59.0
102 Frantisek Lejsek Czechy 62.5   49.5
103 Soohyeon Yim Korea Pd. 61.5   48.0
104 Radek Rydl Czechy 55.5   36.5
105 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria DNS   DNS
106 Marat Zhaparov Kazachstan DNS   DNS
107 Paul Gabriel Ardelean Rumunia DNS   DNS
108 Łukasz Bukowski Polska   DSQ DSQ
109 Noah Valtiner Austria   DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich