Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
17.09.2016 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aljaz Osterc Słowenia 108.0 102.0 271.0
2 Julian Hahn Niemcy 104.0 103.5 264.5
3 Paweł W±sek Polska 104.0 102.5 262.0
4 Stefan Huber Austria 103.0 99.0 252.0
5 Bor Pavlovcic Słowenia 102.5 100.0 251.5
6 Moritz Baer Niemcy 98.0 104.5 250.5
7 Fabian Seidl Niemcy 101.0 100.5 249.0
8 Yuken Iwasa Japonia 98.5 106.0 246.5
9 Tomasz Pilch Polska 98.0 102.5 246.0
  Timi Zajc Słowenia 101.5 99.5 246.0
  Daniele Varesco Włochy 98.5 102.5 246.0
  Dominik Kastelik Polska 103.0 96.5 246.0
13 Sebastian Bradatsch Niemcy 97.5 100.5 241.5
14 Anze Lavtizar Słowenia 99.0 99.0 241.0
15 Martin Diess Austria 101.0 98.5 239.5
16 Sergey Tkachenko Kazachstan 99.5 98.5 239.0
17 Andraz Modic Słowenia 99.0 98.0 238.5
18 Justin Lisso Niemcy 98.5 98.5 238.0
19 Stanisław Biela Polska 101.0 96.0 237.0
20 Łukasz Bukowski Polska 99.0 98.0 236.5
  Pius Paschke Niemcy 101.0 97.0 236.5
  Dominik Maylaender Niemcy 100.5 95.5 236.5
23 Luca Roth Niemcy 98.5 96.5 235.0
  Felix Hoffmann Niemcy 101.5 100.5 235.0
25 David Krapez Słowenia 97.0 99.0 234.0
26 Cedrik Weigel Niemcy 97.0 97.5 232.5
27 Roberto Dellasega Włochy 97.5 98.0 232.0
28 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 99.0 95.5 231.5
29 Krzysztof Leja Polska 96.5 97.0 231.0
30 Paul Winter Niemcy 97.5 96.0 230.5
31 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 99.0 95.5 230.0
32 Federico Cecon Włochy 97.5 95.0 224.5
33 Frantisek Holik Czechy 96.0   114.5
34 Axel Maylaender Niemcy 96.5   114.0
  Zeno di Lenardo Włochy 96.5   114.0
  Johannes Schubert Niemcy 96.5   114.0
  Tim Heinrich Niemcy 97.0   114.0
38 Sebastian Rombach Niemcy 96.0   113.5
39 Jan Maylaender Niemcy 96.0   113.0
40 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 95.0   110.5
  Patrick Kogler Austria 95.0   110.5
42 Jakob Kosak Niemcy 95.0   110.0
  AJ Brown USA 95.5   110.0
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 94.5   110.0
  Bartosz Czyż Polska 95.0   110.0
  Jonathan Siegel Niemcy 94.5   110.0
47 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 94.0   108.5
48 Matias Braathen Norwegia 93.5   108.0
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 94.0   108.0
50 Ziga Jelar Słowenia 93.5   107.5
51 Ayberk Demir Turcja 94.0   106.5
  Jan Kus Słowenia 93.5   106.5
53 Andrzej Zapotoczny Polska 93.0   106.0
54 Matija Stemberger Słowenia 92.5   104.5
55 Rok Tarman Słowenia 92.0   104.0
  Dominik Peter Szwajcaria 92.5   104.0
57 Michael Falkensteiner Austria 92.0   103.5
58 Felix Althaus Niemcy 91.5   102.5
59 Filip Sakala Czechy 91.5   102.0
60 Jostein Loe Norwegia 90.5   101.0
  Riki Kurita Japonia 91.0   101.0
62 Ren Nikaido Japonia 89.5   98.0
  Fedor Chizhov Rosja 90.5   98.0
  Damian Lasota Czechy 89.5   98.0
65 Anders Ladehaug Norwegia 89.0   97.5
66 Lars Antonissen Holandia 88.5   96.0
  Alexey Korolev Kazachstan 88.5   96.0
68 Max Schaale Niemcy 88.5   95.5
69 Trevor Edlund USA 88.0   95.0
  Muhammet Ali Bedir Turcja 88.0   95.0
71 Nikolay Karpenko Kazachstan 88.0   94.0
  Rishi Saether Norwegia 87.5   94.0
73 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 87.5   93.0
74 Andrei Feldorean Rumunia 86.5   91.5
  Luca von Gruenigen Szwajcaria 86.5   91.5
76 Olan Lacroix Szwajcaria 86.0   89.0
  Nicholas Mattoon USA 85.0   89.0
78 Nathan Mattoon USA 85.0   87.5
79 Roman Nogin Kazachstan 84.5   86.0
80 Hunor Farkas Rumunia 83.5   85.0
81 Alexander Tigin Rosja 82.0   80.5
82 Robert Lock Wielka Brytania 81.0   79.5
83 Radek Selcer Czechy 81.0   78.5
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 80.5   78.5
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 80.5   78.5
86 Daniel Andrei Cacina Rumunia 80.0   77.0
87 Lukas Kubena Czechy 78.5   75.0
  Joy Senoner Włochy 79.5   75.0
89 Jake Lock Wielka Brytania 77.0   71.0
90 Benedikt Holub Czechy 77.0   70.0
91 Muhammed Munir Gungen Turcja 77.5   67.5
92 Soohyeon Yim Korea Pd. 66.5   44.0
93 Seokjae Hwang Korea Pd. 65.0   41.0
94 Paul Gabriel Ardelean Rumunia DNS   DNS
95 Philipp Haagen Austria   DSQ DSQ
96 Damian Skupień Polska   DSQ DSQ
97 Mats Bjerke Myhren Norwegia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich