Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 01.10.2016, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Aljaz Osterc Słowenia 386  
2 Stefan Huber Austria 380 -6
3 Davide Bresadola Włochy 365 -21
4 Yuken Iwasa Japonia 312 -74
5 Felix Hoffmann Niemcy 291 -95
6 Jan Ziobro Polska 269 -117
7 Paweł W±sek Polska 266 -120
8 Dominik Kastelik Polska 237 -149
9 Julian Hahn Niemcy 234 -152
10 Sebastian Colloredo Włochy 221 -165
11 Janni Reisenauer Austria 197 -189
12 Dominik Maylaender Niemcy 183 -203
13 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -211
14 Daniel Huber Austria 172 -214
15 Thomas Diethart Austria 160 -226
16 Timi Zajc Słowenia 154 -232
17 Stanisław Biela Polska 151 -235
18 Andreas Alamommo Finlandia 136 -250
19 Alex Insam Włochy 130 -256
20 Krzysztof Miętus Polska 123 -263
21 Sebastian Bradatsch Niemcy 120 -266
22 Daniele Varesco Włochy 116 -270
23 Anze Lavtizar Słowenia 112 -274
24 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -277
25 Lukas Wagner Niemcy 107 -279
26 Tim Heinrich Niemcy 105 -281
27 Andraz Modic Słowenia 104 -282
28 Maximilian Steiner Austria 89 -297
  Niko Kytoesaho Finlandia 89 -297
30 David Krapez Słowenia 80 -306
31 Fabian Seidl Niemcy 78 -308
  Bartosz Czyż Polska 78 -308
33 Pius Paschke Niemcy 77 -309
34 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -310
35 Luca Egloff Szwajcaria 74 -312
36 Krzysztof Leja Polska 73 -313
37 Tim Fuchs Niemcy 72 -314
38 Moritz Baer Niemcy 70 -316
39 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -317
40 Eetu Nousiainen Finlandia 65 -321
  Jonathan Siegel Niemcy 65 -321
42 Ziga Jelar Słowenia 62 -324
43 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -326
44 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -332
  Jan Kus Słowenia 54 -332
  Przemysław Kantyka Polska 54 -332
47 Joshua Maurer Kanada 53 -333
48 Simon Greiderer Austria 51 -335
49 Tomasz Pilch Polska 50 -336
  Masamitsu Ito Japonia 50 -336
51 Johannes Schubert Niemcy 48 -338
52 Kenta Takehana Japonia 45 -341
53 Riki Kurita Japonia 44 -342
54 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -344
55 Andreas Schuler Szwajcaria 41 -345
56 Martin Diess Austria 40 -346
57 Justin Lisso Niemcy 39 -347
58 Łukasz Rutkowski Polska 34 -352
  Cedrik Weigel Niemcy 34 -352
60 Janne Korhonen Finlandia 33 -353
61 Constantin Schmid Niemcy 32 -354
62 Martin Capuder Słowenia 29 -357
  Miha Kveder Słowenia 29 -357
64 Dawid Jarz±bek Polska 26 -360
65 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 24 -362
  Adrian Sell Niemcy 24 -362
  Alexey Romashov Rosja 24 -362
  Rok Tarman Słowenia 24 -362
  Stepan Pasichnyk Ukraina 24 -362
70 Luca Roth Niemcy 22 -364
  Federico Cecon Włochy 22 -364
72 Thomas Lackner Austria 20 -366
  Henri Kavilo Finlandia 20 -366
74 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -367
  Lucas Schaffer Austria 19 -367
76 Elias Vaenskae Finlandia 18 -368
77 Dominik Peter Szwajcaria 17 -369
  Łukasz Bukowski Polska 17 -369
79 Yevgen Marusyak Ukraina 16 -370
  Artur Kukuła Polska 16 -370
  Sergey Tkachenko Kazachstan 16 -370
82 Artti Aigro Estonia 15 -371
  Roberto Dellasega Włochy 15 -371
  Keiichi Sato Japonia 15 -371
85 Ernest Prislic Słowenia 14 -372
  Philipp Haagen Austria 14 -372
  Mikhail Nazarov Rosja 14 -372
88 Kalle Heikkinen Finlandia 12 -374
  Frans Taehkaevuori Finlandia 12 -374
90 Florian Gugg Austria 11 -375
  Tobias Birchler Szwajcaria 11 -375
  Damian Lasota Czechy 11 -375
93 Maximilian Schmalnauer Austria 10 -376
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -376
  Stefan Valentin Blega Rumunia 10 -376
96 Artur Sultangulov Rosja 9 -377
  Casey Larson USA 9 -377
  Ilya Baskakov Rosja 9 -377
99 Felix Greber Austria 8 -378
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -378
101 Hunor Farkas Rumunia 7 -379
  Juha Miettinen Finlandia 7 -379
  Nathan Mattoon USA 7 -379
104 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -380
105 Artem Yudin Rosja 5 -381
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 5 -381
  Mika Schwann Austria 5 -381
108 Urban Rogelj Słowenia 4 -382
  Kevin Maltsev Estonia 4 -382
  Olli Muotka Finlandia 4 -382
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -382
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -382
113 Antti Aalto Finlandia 3 -383
  Paul Winter Niemcy 3 -383
115 Ivan Lanin Rosja 2 -384
  Alexander Hayboeck Austria 2 -384
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -384
118 Patryk Hutyra Polska 1 -385
  Sondre Ringen Norwegia 1 -385
  Matija Stemberger Słowenia 1 -385
  Markus Rupitsch Austria 1 -385
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -385
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1688  
2 Niemcy Niemcy 1604 -84
3 Austria Austria 1179 -509
4 Słowenia Słowenia 1122 -566
5 Włochy Włochy 873 -815
6 Japonia Japonia 466 -1222
7 Finlandia Finlandia 400 -1288
8 Szwajcaria Szwajcaria 267 -1421
9 Norwegia Norwegia 88 -1600
10 Rosja Rosja 71 -1617
11 Kazachstan Kazachstan 70 -1618
12 Ukraina Ukraina 64 -1624
13 Kanada Kanada 53 -1635
14 Rumunia Rumunia 21 -1667
15 Estonia Estonia 19 -1669
16 USA USA 16 -1672
17 Czechy Czechy 11 -1677

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich