Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 18.08.2016, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Davide Bresadola Włochy 285  
2 Sebastian Colloredo Włochy 195 -90
3 Yuken Iwasa Japonia 180 -105
4 Janni Reisenauer Austria 175 -110
5 Jan Ziobro Polska 169 -116
6 Thomas Diethart Austria 160 -125
7 Daniel Huber Austria 132 -153
8 Aleksander Zniszczoł Polska 115 -170
9 Andreas Alamommo Finlandia 107 -178
  Krzysztof Miętus Polska 107 -178
11 Dominik Maylaender Niemcy 94 -191
12 Niko Kytosaho Finlandia 89 -196
  Maximilian Steiner Austria 89 -196
14 Lukas Wagner Niemcy 86 -199
15 Alex Insam Włochy 85 -200
16 Gabriel Karlen Szwajcaria 76 -209
17 Stanisław Biela Polska 66 -219
18 Jonathan Siegel Niemcy 60 -225
  Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -225
  Stefan Huber Austria 60 -225
21 Bartłomiej Kłusek Polska 58 -227
22 David Krapez Słowenia 54 -231
23 Dominik Kastelik Polska 53 -232
24 Simon Greiderer Austria 51 -234
25 Daniele Varesco Włochy 49 -236
26 Andraz Modic Słowenia 45 -240
  Eetu Nousiainen Finlandia 45 -240
28 Riki Kurita Japonia 44 -241
29 Ziga Jelar Słowenia 42 -243
30 Przemysław Kantyka Polska 41 -244
31 Andrzej Zapotoczny Polska 37 -248
32 Luca Egloff Szwajcaria 34 -251
  Łukasz Rutkowski Polska 34 -251
34 Jan Kus Słowenia 29 -256
  Miha Kveder Słowenia 29 -256
36 Aljaz Osterc Słowenia 26 -259
  Masamitsu Ito Japonia 26 -259
38 Felix Hoffmann Niemcy 25 -260
39 Janne Korhonen Finlandia 24 -261
  Adrian Sell Niemcy 24 -261
41 Andreas Schuler Szwajcaria 22 -263
  Tim Fuchs Niemcy 22 -263
43 Anze Lavtizar Słowenia 20 -265
  Moritz Baer Niemcy 20 -265
  Fabian Seidl Niemcy 20 -265
  Cedrik Weigel Niemcy 20 -265
  Thomas Lackner Austria 20 -265
48 Lucas Schaffer Austria 19 -266
49 Elias Vaenskae Finlandia 18 -267
  Bartosz Czyż Polska 18 -267
  Marat Zhaparov Kazachstan 18 -267
  Sebastian Bradatsch Niemcy 18 -267
  Timi Zajc Słowenia 18 -267
54 Artur Kukuła Polska 16 -269
55 Ernest Prislic Słowenia 14 -271
  Philipp Haagen Austria 14 -271
57 Johannes Schubert Niemcy 12 -273
  Alexey Romashov Rosja 12 -273
  Frans Taehkaevuori Finlandia 12 -273
60 Roberto Dellasega Włochy 11 -274
61 Federico Cecon Włochy 10 -275
  Julian Hahn Niemcy 10 -275
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -275
64 Martin Diess Austria 9 -276
  Casey Larson USA 9 -276
66 Felix Greber Austria 8 -277
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -277
68 Nathan Mattoon USA 7 -278
  Artur Sultangulov Rosja 7 -278
70 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -279
  Tobias Birchler Szwajcaria 6 -279
  Krzysztof Leja Polska 6 -279
73 Mika Schwann Austria 5 -280
74 Olli Muotka Finlandia 4 -281
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -281
  Kevin Maltsev Estonia 4 -281
77 Mikhail Nazarov Rosja 3 -282
78 Ivan Lanin Rosja 2 -283
79 Markus Rupitsch Austria 1 -284
  Patryk Hutyra Polska 1 -284
  Sondre Ringen Norwegia 1 -284
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 753  
2 Polska Polska 721 -32
3 Włochy Włochy 639 -114
4 Niemcy Niemcy 411 -342
5 Finlandia Finlandia 299 -454
6 Słowenia Słowenia 277 -476
7 Japonia Japonia 250 -503
8 Szwajcaria Szwajcaria 138 -615
9 Norwegia Norwegia 69 -684
10 Rosja Rosja 30 -723
11 Kazachstan Kazachstan 18 -735
12 USA USA 16 -737
13 Estonia Estonia 4 -749

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich