Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 18.08.2016, Kuopio K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Davide Bresadola Włochy 285  
2 Sebastian Colloredo Włochy 195 -90
3 Yuken Iwasa Japonia 180 -105
4 Janni Reisenauer Austria 175 -110
5 Jan Ziobro Polska 169 -116
6 Thomas Diethart Austria 160 -125
7 Daniel Huber Austria 132 -153
8 Aleksander Zniszczoł Polska 115 -170
9 Krzysztof Miętus Polska 107 -178
  Andreas Alamommo Finlandia 107 -178
11 Dominik Maylaender Niemcy 94 -191
12 Maximilian Steiner Austria 89 -196
  Niko Kytoesaho Finlandia 89 -196
14 Lukas Wagner Niemcy 86 -199
15 Alex Insam Włochy 85 -200
16 Gabriel Karlen Szwajcaria 76 -209
17 Stanisław Biela Polska 66 -219
18 Stefan Huber Austria 60 -225
  Jonathan Siegel Niemcy 60 -225
  Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -225
21 Bartłomiej Kłusek Polska 58 -227
22 David Krapez Słowenia 54 -231
23 Dominik Kastelik Polska 53 -232
24 Simon Greiderer Austria 51 -234
25 Daniele Varesco Włochy 49 -236
26 Eetu Nousiainen Finlandia 45 -240
  Andraz Modic Słowenia 45 -240
28 Riki Kurita Japonia 44 -241
29 Ziga Jelar Słowenia 42 -243
30 Przemysław Kantyka Polska 41 -244
31 Andrzej Zapotoczny Polska 37 -248
32 Łukasz Rutkowski Polska 34 -251
  Luca Egloff Szwajcaria 34 -251
34 Jan Kus Słowenia 29 -256
  Miha Kveder Słowenia 29 -256
36 Aljaz Osterc Słowenia 26 -259
  Masamitsu Ito Japonia 26 -259
38 Felix Hoffmann Niemcy 25 -260
39 Adrian Sell Niemcy 24 -261
  Janne Korhonen Finlandia 24 -261
41 Andreas Schuler Szwajcaria 22 -263
  Tim Fuchs Niemcy 22 -263
43 Cedrik Weigel Niemcy 20 -265
  Thomas Lackner Austria 20 -265
  Anze Lavtizar Słowenia 20 -265
  Moritz Baer Niemcy 20 -265
  Fabian Seidl Niemcy 20 -265
48 Lucas Schaffer Austria 19 -266
49 Marat Zhaparov Kazachstan 18 -267
  Sebastian Bradatsch Niemcy 18 -267
  Timi Zajc Słowenia 18 -267
  Elias Vaenskae Finlandia 18 -267
  Bartosz Czyż Polska 18 -267
54 Artur Kukuła Polska 16 -269
55 Ernest Prislic Słowenia 14 -271
  Philipp Haagen Austria 14 -271
57 Johannes Schubert Niemcy 12 -273
  Alexey Romashov Rosja 12 -273
  Frans Taehkaevuori Finlandia 12 -273
60 Roberto Dellasega Włochy 11 -274
61 Julian Hahn Niemcy 10 -275
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -275
  Federico Cecon Włochy 10 -275
64 Martin Diess Austria 9 -276
  Casey Larson USA 9 -276
66 Felix Greber Austria 8 -277
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -277
68 Artur Sultangulov Rosja 7 -278
  Nathan Mattoon USA 7 -278
70 Krzysztof Leja Polska 6 -279
  Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -279
  Tobias Birchler Szwajcaria 6 -279
73 Mika Schwann Austria 5 -280
74 Kevin Maltsev Estonia 4 -281
  Olli Muotka Finlandia 4 -281
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -281
77 Mikhail Nazarov Rosja 3 -282
78 Ivan Lanin Rosja 2 -283
79 Patryk Hutyra Polska 1 -284
  Sondre Ringen Norwegia 1 -284
  Markus Rupitsch Austria 1 -284
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 753  
2 Polska Polska 721 -32
3 Włochy Włochy 639 -114
4 Niemcy Niemcy 411 -342
5 Finlandia Finlandia 299 -454
6 Słowenia Słowenia 277 -476
7 Japonia Japonia 250 -503
8 Szwajcaria Szwajcaria 138 -615
9 Norwegia Norwegia 69 -684
10 Rosja Rosja 30 -723
11 Kazachstan Kazachstan 18 -735
12 USA USA 16 -737
13 Estonia Estonia 4 -749

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich