Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
18.09.2016 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Yuken Iwasa Japonia 104.5 104.0 266.0
2 Stefan Huber Austria 103.0 105.5 265.5
3 Timi Zajc Słowenia 102.5 105.0 256.0
  Felix Hoffmann Niemcy 102.0 103.0 256.0
  Aljaz Osterc Słowenia 101.0 103.0 256.0
6 Julian Hahn Niemcy 102.0 103.0 254.0
7 Johannes Schubert Niemcy 102.5 99.0 248.5
  Sebastian Bradatsch Niemcy 102.5 99.5 248.5
9 Dominik Maylaender Niemcy 99.0 102.0 247.5
10 Justin Lisso Niemcy 101.5 99.5 246.0
11 Bor Pavlovcic Słowenia 98.0 102.0 245.5
12 Fabian Seidl Niemcy 100.0 101.5 245.0
13 Tim Heinrich Niemcy 99.5 100.0 243.5
14 Anze Lavtizar Słowenia 100.0 99.0 243.0
15 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 100.0 99.0 241.5
16 Martin Diess Austria 99.5 101.5 241.0
17 Luca Roth Niemcy 97.0 100.0 238.5
  Pius Paschke Niemcy 96.5 101.0 238.5
19 Federico Cecon Włochy 99.0 99.0 238.0
  Rok Tarman Słowenia 97.0 100.5 238.0
21 Moritz Baer Niemcy 95.5 101.0 237.0
  Paweł W±sek Polska 99.5 97.0 237.0
23 Krzysztof Leja Polska 98.0 98.5 236.5
  Daniele Varesco Włochy 99.0 98.0 236.5
25 Andraz Modic Słowenia 96.5 100.0 236.0
26 Cedrik Weigel Niemcy 98.5 97.0 235.0
27 David Krapez Słowenia 98.0 97.5 233.0
  Stanisław Biela Polska 96.0 99.0 233.0
29 Paul Winter Niemcy 96.0 97.5 229.5
30 Dominik Peter Szwajcaria 98.0 92.0 222.0
31 Sandro Hauswirth Szwajcaria 95.5 93.0 219.0
32 Roberto Dellasega Włochy 96.0   111.5
  Jonathan Siegel Niemcy 95.0   111.5
34 Ziga Jelar Słowenia 95.0   111.0
35 Felix Althaus Niemcy 95.5   110.5
36 Andrzej Zapotoczny Polska 94.5   109.5
37 Sebastian Rombach Niemcy 94.0   108.0
  Matija Stemberger Słowenia 94.0   108.0
39 Patrick Kogler Austria 93.5   107.0
  Filip Sakala Czechy 93.5   107.0
41 Frantisek Holik Czechy 92.5   106.0
42 Jan Maylaender Niemcy 93.0   105.5
  Ren Nikaido Japonia 93.0   105.5
44 Tomasz Pilch Polska 93.0   105.0
45 Sergey Tkachenko Kazachstan 92.5   104.5
46 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 92.0   103.5
47 Michael Falkensteiner Austria 91.5   103.0
  Bartosz Czyż Polska 92.5   103.0
49 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 91.5   102.5
50 AJ Brown USA 91.5   102.0
  Zeno di Lenardo Włochy 91.5   102.0
52 Łukasz Bukowski Polska 92.5   101.5
53 Jakob Kosak Niemcy 90.5   100.0
54 Axel Maylaender Niemcy 90.5   99.5
  Philipp Haagen Austria 90.5   99.5
56 Matias Braathen Norwegia 90.0   99.0
  Jan Kus Słowenia 90.0   99.0
58 Jostein Loe Norwegia 89.5   98.0
59 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 89.5   97.5
  Ayberk Demir Turcja 89.5   97.5
61 Petrick Hammann Niemcy 89.0   97.0
  Riki Kurita Japonia 89.0   97.0
63 Nikolay Karpenko Kazachstan 88.5   94.5
  Nathan Mattoon USA 88.0   94.5
65 Alexey Korolev Kazachstan 87.5   93.5
66 Damian Lasota Czechy 87.0   92.5
67 Trevor Edlund USA 87.0   92.0
68 Muhammet Ali Bedir Turcja 86.5   91.5
69 Luca von Gruenigen Szwajcaria 86.0   90.0
70 Hunor Farkas Rumunia 84.5   86.5
71 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 84.0   86.0
72 Anders Ladehaug Norwegia 84.0   85.0
73 Adrian Soerensen Livelten Norwegia 84.5   84.5
74 Nicholas Mattoon USA 83.0   84.0
75 Radek Selcer Czechy 83.0   82.0
76 Mats Bjerke Myhren Norwegia 83.5   79.5
77 Robert Lock Wielka Brytania 82.5   77.0
78 Fedor Chizhov Rosja 80.0   75.5
79 Radu Mihai Pacurar Rumunia 79.0   74.5
  Olan Lacroix Szwajcaria 79.0   74.5
81 Joy Senoner Włochy 80.0   73.0
  Lukas Kubena Czechy 78.5   73.0
83 Daniel Andrei Cacina Rumunia 77.0   67.0
  Alexander Tigin Rosja 77.0   67.0
85 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 75.0   66.5
86 Benedikt Holub Czechy 76.0   66.0
87 Rishi Saether Norwegia 74.0   64.5
88 Muhammed Munir Gungen Turcja 75.0   63.5
89 Damian Skupień Polska 73.5   59.5
90 Roman Nogin Kazachstan 73.0   59.0
91 Andrei Feldorean Rumunia 71.5   55.5
92 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 66.0   43.0
93 Soohyeon Yim Korea Pd. 64.5   40.0
94 Seokjae Hwang Korea Pd. 61.5   33.0
95 Jake Lock Wielka Brytania DNS   DNS
96 Dominik Kastelik Polska   DSQ DSQ
97 Lars Antonissen Holandia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich