TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
08.01.2017 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 132.0 129.5 270.2
2 Matjaz Pungertar Słowenia 132.0 131.0 266.4
3 Timi Zajc Słowenia 132.5 127.0 262.6
4 Maksim Sergeev Rosja 126.5 132.5 261.7
5 Ziga Jelar Słowenia 131.0 127.5 260.8
6 Rok Tarman Słowenia 126.0 133.0 256.2
7 Jaka Hvala Słowenia 124.5 128.5 254.4
8 Krzysztof Miętus Polska 124.5 126.5 249.3
9 Killian Peier Szwajcaria 130.0 128.5 248.3
10 Paweł W±sek Polska 123.5 125.0 244.3
11 Andrzej Stękała Polska 121.0 126.5 241.5
  Dominik Kastelik Polska 123.0 124.5 241.5
13 Andraz Modic Słowenia 122.0 125.5 241.0
14 Dawid Jarz±bek Polska 125.0 122.0 240.6
15 Lukas Wagner Niemcy 129.0 119.0 240.4
16 Maximilian Lienher Austria 121.5 125.5 239.1
17 Andreas Alamommo Finlandia 124.0 122.0 237.8
18 Elias Vaenskae Finlandia 122.5 122.5 237.0
19 David Krapez Słowenia 123.0 122.0 236.5
20 Frans Taehkaevuori Finlandia 121.5 124.5 234.3
21 Gregor Deschwanden Szwajcaria 122.5 123.5 233.3
  Riki Kurita Japonia 121.5 122.0 233.3
23 Jan Kus Słowenia 123.0 121.0 233.2
24 Simon Greiderer Austria 123.0 119.5 231.0
25 Sergey Tkachenko Kazachstan 123.5 121.0 228.6
26 Kalle Heikkinen Finlandia 121.0 120.0 228.3
27 Anze Lavtizar Słowenia 122.5 118.5 227.8
28 Eetu Nousiainen Finlandia 121.0 119.5 227.4
29 Mario Mendel Austria 122.0 118.5 226.4
30 Stanisław Biela Polska 123.5 112.0 210.9
31 Sebastian Rombach Niemcy 120.0   113.0
32 Andreas Schuler Szwajcaria 121.0   112.8
33 Yuken Iwasa Japonia 122.0   112.6
34 Patrick Kogler Austria 119.5   111.6
  Philipp Raimund Niemcy 119.5   111.6
36 Niko Kytoesaho Finlandia 119.0   110.7
  Thomas Diethart Austria 119.0   110.7
38 Krzysztof Leja Polska 117.5   108.0
39 Jakub Kot Polska 117.0   107.1
  Przemysław Kantyka Polska 117.0   107.1
41 Philipp Haagen Austria 118.0   106.9
42 Henri Kavilo Finlandia 117.0   106.1
43 Giovanni Bresadola Włochy 116.0   104.3
44 Artti Aigro Estonia 115.0   103.5
45 Jan Maylaender Niemcy 115.5   103.4
46 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 117.0   102.6
47 Dominik Maylaender Niemcy 114.5   102.1
48 Dusan Dolezel Czechy 113.0   98.4
49 Stepan Pasichnyk Ukraina 113.0   97.4
50 Tomasz Pilch Polska 111.0   94.8
  Tim Heinrich Niemcy 111.0   94.8
52 Artur Kukuła Polska 110.5   93.9
53 Alexander Hayboeck Austria 111.0   93.8
54 Brian Wallace USA 110.0   92.0
55 Nik Fabijan Słowenia 109.0   91.2
56 Łukasz Rutkowski Polska 109.0   90.7
57 Federico Cecon Włochy 109.0   90.2
  Yevgen Marusyak Ukraina 109.0   90.2
  Bartosz Czyż Polska 109.0   90.2
60 Damian Skupień Polska 108.0   88.9
61 Wili Loukasmaeki Finlandia 107.5   87.5
62 Kacper Juroszek Polska 109.0   86.7
63 Jan Hoerl Austria 107.5   86.0
64 Sabirzhan Muminov Kazachstan 107.0   85.1
65 Viktor Pasichnyk Ukraina 106.0   81.8
66 Dawid Krupa Polska 104.5   81.1
67 Nicholas Mattoon USA 104.0   80.7
68 Ren Nikaido Japonia 103.5   76.8
69 Andrei Feldorean Rumunia 102.5   76.5
70 Zeno di Lenardo Włochy 102.0   75.6
71 Noah Valtiner Austria 103.5   74.8
72 Andrii Vaskul Ukraina 103.5   74.3
73 Hunor Farkas Rumunia 101.0   73.8
74 Alexey Korolev Kazachstan 100.5   72.9
75 Kiril Kotik Rosja 100.0   71.5
76 Rogan Reid Kanada 101.0   70.8
77 Łukasz Bukowski Polska 100.0   70.5
78 Matthew Soukup Kanada 100.0   69.5
79 Niko Loeytaeinen Finlandia 98.5   69.3
80 Taavi Pappel Estonia 99.0   69.2
81 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 97.5   68.0
82 Lukas Kubena Czechy 97.5   67.5
83 Jan Michalek Czechy 97.5   66.5
84 Nigel Lauchlan Kanada 98.0   66.4
85 Jakub Jurosz Polska 97.0   66.1
86 Radek Selcer Czechy 96.5   61.7
87 Sorin Iulian Pitea Rumunia 96.0   61.3
88 Radu Mihai Pacurar Rumunia 94.5   61.1
89 Marcel Vyvial Czechy 94.0   59.7
90 Jeong-Heon Si Korea Pd. 95.5   59.4
91 Sung-Woo Cho Korea Pd. 93.5   58.8
92 Roman Nogin Kazachstan 94.5   58.1
93 David Jirotka Czechy 95.0   58.0
94 Daniel Andrei Cacina Rumunia 93.0   57.9
95 Szymon Jojko Polska 89.0   50.2
96 Mateusz Staszel Polska 89.5   49.1
97 Kenno Ruukel Estonia 88.5   47.3
98 Benedikt Holub Czechy 88.0   46.4
99 Ju-Chan Lee Korea Pd. 85.0   40.0
100 Robert Supola Czechy 79.0   27.7
101 Sergey Zyryanov Kazachstan 74.0   18.7
102 Akram Adilov Kazachstan DNS   DNS
103 Oleg Pavlenko Rosja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Lydie Bernard (1984)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich