Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
01.10.2016 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Huber Austria 97.5 98.0 263.5
2 Paweł W±sek Polska 97.5 98.0 262.0
3 Felix Hoffmann Niemcy 96.0 96.0 253.5
4 Tim Heinrich Niemcy 94.0 94.5 247.0
5 Kenta Takehana Japonia 94.5 93.0 244.0
6 Julian Hahn Niemcy 91.5 93.0 238.0
7 Bartosz Czyż Polska 89.5 93.5 231.0
8 Krzysztof Leja Polska 94.0 87.0 228.5
9 Martin Capuder Słowenia 92.0 88.5 227.0
10 Dawid Jarz±bek Polska 87.5 91.0 220.5
11 Stepan Pasichnyk Ukraina 90.0 88.5 218.5
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 89.0 89.0 218.5
13 Henri Kavilo Finlandia 85.5 92.0 217.5
14 Andraz Modic Słowenia 88.0 88.5 216.5
15 Yevhen Marusiak Ukraina 87.0 89.5 216.0
16 Artti Aigro Estonia 89.5 85.5 213.5
  Dominik Kastelik Polska 86.0 88.5 213.5
18 Lukas Wagner Niemcy 84.5 89.0 211.5
19 Kalle Heikkinen Finlandia 86.0 87.5 210.5
20 Damian Lasota Czechy 88.5 85.0 210.0
21 Stefan Valentin Blega Rumunia 89.0 84.0 207.5
22 Ilya Baskakov Rosja 85.0 88.0 206.0
23 Tomasz Pilch Polska 87.0 85.0 205.0
24 Hunor Farkas Rumunia 85.0 85.0 202.0
25 Łukasz Bukowski Polska 86.0 85.0 201.5
26 Artem Yudin Rosja 87.5 81.0 197.0
27 Radu Mihai Pacurar Rumunia 84.5 83.0 196.0
  Urban Rogelj Słowenia 83.5 86.0 196.0
29 Aleksandr Marchukov Rosja 83.5 83.5 194.5
30 Matija Stemberger Słowenia 83.5 83.0 192.5
31 Kenno Ruukel Estonia 82.5 80.5 185.0
32 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 81.5   92.0
33 Dmytro Mazurchuk Ukraina 81.0   91.5
  Benedikt Holub Czechy 81.0   91.5
35 Artem Utev Rosja 80.5   90.5
  Nikita Sykchin Rosja 80.5   90.5
  Stepan Pasichnyk Ukraina 81.0   90.5
38 Ilya Kratov Kazachstan 80.0   88.5
  Sebastian Rombach Niemcy 80.0   88.5
40 Muhammet Ali Bedir Turcja 79.5   86.5
41 Taavi Pappel Estonia 79.0   86.0
42 Andrei Feldorean Rumunia 78.5   85.0
43 Alexey Korolev Kazachstan 78.0   84.5
44 Nikolay Karpenko Kazachstan 87.0   84.0
45 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76.0   80.0
46 Muhammed Munir Gungen Turcja 75.5   79.0
47 Roman Nogin Kazachstan 75.0   77.5
48 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 73.0   74.0
49 Akram Adilov Kazachstan 73.0   73.0
50 Markkus Alter Estonia 72.0   71.5
51 Andrii Vaskul Ukraina 72.5   71.0
52 Frantisek Lejsek Czechy 71.0   69.5
  Radek Selcer Czechy 71.0   69.5
54 Ivan Mekhonoshin Rosja 72.5   68.0
55 Kristaps Nezhborts Łotwa 69.0   63.5
56 Matija Vidic Słowenia 68.5   63.0
57 Mikulas Sluka Czechy 68.5   60.5
58 Florin Feroiu Rumunia 67.5   60.0
59 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 68.0   58.5
60 Sergey Zyryanov Kazachstan 61.5   48.0
61 Viktor Hristov Bułgaria 61.0   41.5
62 Robert Supola Czechy 60.0   40.0
63 Martins Cirulis Łotwa 54.0   28.5
64 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia DNS   DNS
65 Florian Molnar Węgry DNS   DNS

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich