Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 05.03.2017, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 542  
2 Yuken Iwasa Japonia 529 -13
3 Aljaz Osterc Słowenia 472 -70
4 Stefan Huber Austria 430 -112
5 Davide Bresadola Włochy 365 -177
6 Felix Hoffmann Niemcy 351 -191
7 Dominik Kastelik Polska 349 -193
8 Moritz Baer Niemcy 325 -217
9 Julian Hahn Niemcy 314 -228
10 Maximilian Steiner Austria 289 -253
11 Jan Ziobro Polska 269 -273
12 Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -282
  Alex Insam Włochy 260 -282
14 Pius Paschke Niemcy 257 -285
15 Timi Zajc Słowenia 223 -319
16 Sebastian Colloredo Włochy 221 -321
17 Thomas Lackner Austria 220 -322
18 Andreas Alamommo Finlandia 215 -327
  Eetu Nousiainen Finlandia 215 -327
20 Andraz Modic Słowenia 213 -329
21 Matjaz Pungertar Słowenia 207 -335
22 Thomas Diethart Austria 205 -337
23 Ulrich Wohlgenannt Austria 200 -342
24 Janni Reisenauer Austria 197 -345
25 Dominik Maylaender Niemcy 192 -350
26 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -367
27 Daniel Huber Austria 172 -370
28 Lukas Wagner Niemcy 159 -383
29 Krzysztof Miętus Polska 155 -387
30 Tim Heinrich Niemcy 154 -388
31 Stanisław Biela Polska 152 -390
32 Riki Kurita Japonia 144 -398
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -402
34 Ziga Jelar Słowenia 139 -403
35 Bartosz Czyż Polska 128 -414
36 Sergey Tkachenko Kazachstan 122 -420
37 Ren Nikaido Japonia 119 -423
38 Anze Lavtizar Słowenia 116 -426
  Daniele Varesco Włochy 116 -426
40 Jan Kus Słowenia 114 -428
41 Niko Kytosaho Finlandia 113 -429
42 Sebastian Rombach Niemcy 110 -432
43 Rok Tarman Słowenia 109 -433
  Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -433
  Killian Peier Szwajcaria 109 -433
46 Patrick Kogler Austria 103 -439
47 Krzysztof Leja Polska 102 -440
48 Masamitsu Ito Japonia 97 -445
49 Kenta Takehana Japonia 93 -449
50 David Krapez Słowenia 92 -450
51 Jaka Hvala Słowenia 86 -456
52 Clemens Leitner Austria 85 -457
53 Andrzej Stękała Polska 84 -458
54 Rok Justin Słowenia 81 -461
55 Fabian Seidl Niemcy 78 -464
  Tomasz Pilch Polska 78 -464
57 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -466
  Shinya Komaba Japonia 76 -466
59 Dawid Jarz±bek Polska 75 -467
60 Luca Egloff Szwajcaria 74 -468
61 Tim Fuchs Niemcy 72 -470
62 Przemysław Kantyka Polska 70 -472
  Takehiro Nagai Japonia 70 -472
  Yuya Yamada Japonia 70 -472
65 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -473
  Simon Greiderer Austria 69 -473
67 Jonathan Siegel Niemcy 65 -477
  Tobias Birchler Szwajcaria 65 -477
  Marius Lindvik Norwegia 65 -477
70 Cedrik Weigel Niemcy 62 -480
71 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -482
72 Petrick Hammann Niemcy 58 -484
73 Espen Roee Norwegia 56 -486
74 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -488
75 Joshua Maurer Kanada 53 -489
76 Yevgen Marusyak Ukraina 52 -490
77 Elias Vaenskae Finlandia 51 -491
78 Gregor Deschwanden Szwajcaria 50 -492
  Maksim Sergeev Rosja 50 -492
80 Andreas Schuler Szwajcaria 49 -493
  Casey Larson USA 49 -493
82 Johannes Schubert Niemcy 48 -494
  Henri Kavilo Finlandia 48 -494
84 Kalle Heikkinen Finlandia 47 -495
85 Makkusu Koga Japonia 43 -499
  Taro Yamakawa Japonia 43 -499
87 Nik Fabijan Słowenia 42 -500
  Andrzej Zapotoczny Polska 42 -500
89 Frans Taehkaevuori Finlandia 41 -501
90 Martin Diess Austria 40 -502
91 Justin Lisso Niemcy 39 -503
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -503
93 Kosuke Osanai Japonia 38 -504
  Martin Capuder Słowenia 38 -504
95 Keiichi Sato Japonia 37 -505
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -505
  Giovanni Bresadola Włochy 37 -505
98 Rikuta Watanabe Japonia 36 -506
  Shoichi Anzawa Japonia 36 -506
  Philipp Raimund Niemcy 36 -506
101 Sandro Hauswirth Szwajcaria 35 -507
  Tine Bogataj Słowenia 35 -507
103 Jesper Oedegaard Norwegia 34 -508
  Łukasz Rutkowski Polska 34 -508
105 Janne Korhonen Finlandia 33 -509
106 Constantin Schmid Niemcy 32 -510
107 Roberto Dellasega Włochy 31 -511
  Tomoya Watanabe Japonia 31 -511
109 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -512
110 Miha Kveder Słowenia 29 -513
111 Philipp Haagen Austria 28 -514
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 28 -514
113 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -516
114 Brian Wallace USA 25 -517
115 Ilya Baskakov Rosja 24 -518
  Alexey Romashov Rosja 24 -518
  Tomoru Mabuchi Japonia 24 -518
  Adrian Sell Niemcy 24 -518
119 Thomas Hofer Austria 23 -519
120 Federico Cecon Włochy 22 -520
  Daimatsu Takehana Japonia 22 -520
  Luca Roth Niemcy 22 -520
123 Tomofumi Naito Japonia 21 -521
  Kaito Nishimori Japonia 21 -521
125 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -522
126 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -523
  Lucas Schaffer Austria 19 -523
  Dominik Peter Szwajcaria 19 -523
129 Maximilian Lienher Austria 18 -524
130 Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -525
  Ilya Kratov Kazachstan 17 -525
  Sondre Ringen Norwegia 17 -525
  Łukasz Bukowski Polska 17 -525
134 Artur Kukuła Polska 16 -526
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -526
  Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -526
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -526
  Artti Aigro Estonia 16 -526
139 Fredrik Villumstad Norwegia 15 -527
  Damian Lasota Czechy 15 -527
  Artem Yudin Rosja 15 -527
142 Ernest Prislic Słowenia 14 -528
143 Tomokatsu Wada Japonia 13 -529
  Espen Jacobsen Norwegia 13 -529
145 Florian Gugg Austria 11 -531
  Artem Utev Rosja 11 -531
  AJ Brown USA 11 -531
  Olan Lacroix Szwajcaria 11 -531
149 Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -532
  Yuto Kinoshita Japonia 10 -532
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -532
  Hunor Farkas Rumunia 10 -532
153 Artur Sultangulov Rosja 9 -533
  Robin Pedersen Norwegia 9 -533
  Matija Stemberger Słowenia 9 -533
156 Ryota Yokokawa Japonia 8 -534
  Felix Greber Austria 8 -534
  Mario Mendel Austria 8 -534
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -534
160 Nathan Mattoon USA 7 -535
  Urban Susnik Słowenia 7 -535
  Juha Miettinen Finlandia 7 -535
163 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -536
  Jonne Veteläinen Finlandia 6 -536
165 Kristian Stensgard Norwegia 5 -537
  Mika Schwann Austria 5 -537
  Nikita Sykchin Rosja 5 -537
  Jostein Loe Norwegia 5 -537
169 Olli Muotka Finlandia 4 -538
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -538
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -538
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -538
  Kenno Ruukel Estonia 4 -538
  Jan Maylaender Niemcy 4 -538
  Urban Rogelj Słowenia 4 -538
  Kevin Maltsev Estonia 4 -538
177 Matias Braathen Norwegia 3 -539
  Paul Winter Niemcy 3 -539
  Antti Aalto Finlandia 3 -539
180 Noah Valtiner Austria 2 -540
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -540
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -540
  Are Sumstad Norwegia 2 -540
  Ivan Lanin Rosja 2 -540
  Alexander Hayboeck Austria 2 -540
186 Markus Rupitsch Austria 1 -541
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -541
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -541
  Patryk Hutyra Polska 1 -541
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2665  
2 Polska Polska 2365 -300
3 Austria Austria 2145 -520
4 Słowenia Słowenia 2099 -566
5 Japonia Japonia 1581 -1084
6 Włochy Włochy 1056 -1609
7 Finlandia Finlandia 784 -1881
8 Norwegia Norwegia 534 -2131
9 Szwajcaria Szwajcaria 531 -2134
10 Kazachstan Kazachstan 221 -2444
11 Rosja Rosja 184 -2481
12 Ukraina Ukraina 139 -2526
13 USA USA 92 -2573
14 Kanada Kanada 53 -2612
15 Rumunia Rumunia 32 -2633
16 Estonia Estonia 24 -2641
17 Czechy Czechy 15 -2650

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich