Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
16.12.2016 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 97.5 100.0 269.0
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 98.0 99.0 265.5
3 Matjaz Pungertar Słowenia 95.5 98.5 258.5
  Sebastian Bradatsch Niemcy 97.0 96.5 258.5
5 Marius Lindvik Norwegia 94.5 96.5 250.0
  Clemens Leitner Austria 93.0 97.5 250.0
7 Espen Roee Norwegia 93.0 96.0 249.5
8 Sergey Tkachenko Kazachstan 92.0 97.5 247.0
9 Petrick Hammann Niemcy 95.0 92.5 244.0
  Andraz Modic Słowenia 93.5 94.0 244.0
11 Thomas Lackner Austria 91.0 96.0 243.5
12 Lars Brodshaug Berger Norwegia 91.5 96.0 243.0
13 Jesper Oedegaard Norwegia 91.5 95.0 242.0
14 Tim Heinrich Niemcy 90.5 96.0 241.5
15 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 92.0 93.0 238.5
16 Fredrik Villumstad Norwegia 92.5 93.5 238.0
  Paweł W±sek Polska 93.5 91.5 238.0
18 Espen Jacobsen Norwegia 90.0 94.5 237.0
19 Sondre Ringen Norwegia 90.0 93.5 235.5
20 AJ Brown USA 92.0 93.0 234.5
  Thomas Hofer Austria 89.5 95.0 234.5
  Thomas Diethart Austria 88.5 94.5 234.5
23 Roberto Dellasega Włochy 90.5 92.5 232.5
24 Ilmir Hazetdinov Rosja 90.0 92.5 230.5
25 Sebastian Rombach Niemcy 89.5 91.0 229.0
26 Ilya Kratov Kazachstan 90.5 90.0 228.0
27 Andreas Varsi Breivik Norwegia 92.5 88.0 226.0
28 Matias Braathen Norwegia 89.0 91.0 225.0
29 Dominik Maylaender Niemcy 88.5 90.0 223.0
30 Dawid Jarz±bek Polska 89.5 88.5 221.0
31 Mats Bjerke Myhren Norwegia 89.5 88.5 220.5
32 Dominik Kastelik Polska 89.0   110.0
33 Oliver Dahl Norwegia 89.0   109.0
34 Mikhail Nazarov Rosja 88.5   108.5
  Federico Cecon Włochy 88.5   108.5
36 Maksim Sergeev Rosja 88.5   108.0
37 Robin Pedersen Norwegia 87.5   107.0
38 Vadim Shishkin Rosja 87.5   106.0
39 Artur Sultangulov Rosja 86.5   104.0
  Tomasz Pilch Polska 87.0   104.0
41 Joshua Maurer Kanada 86.0   103.5
42 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 85.5   102.5
  Mats K. Sagbakken Norwegia 85.5   102.5
  Alexey Korolev Kazachstan 85.0   102.5
  Are Sumstad Norwegia 86.0   102.5
46 Anders Ladehaug Norwegia 84.5   101.5
47 Konstantin Sokolenko Kazachstan 87.0   100.5
48 Łukasz Bukowski Polska 85.5   100.0
49 Rogan Reid Kanada 84.0   99.5
50 Zeno di Lenardo Włochy 83.0   97.0
51 Nicholas Mattoon USA 83.0   96.5
52 Akram Adilov Kazachstan 83.5   96.0
53 Rishi Saether Norwegia 82.0   95.0
  Christian Inngjerdingen Szwecja 82.5   95.0
55 Nikita Sykchin Rosja 81.0   91.5
56 Nigel Lauchlan Kanada 81.0   91.0
  Kenno Ruukel Estonia 80.5   91.0
58 Andrei Feldorean Rumunia 80.0   90.0
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 80.0   90.0
60 Nikolay Karpenko Kazachstan 80.5   89.5
61 Kiril Kotik Rosja 80.5   88.5
  Roman Nogin Kazachstan 80.5   88.5
63 Zhandong Tian Chiny 80.0   88.0
64 Aleksandr Loginov Rosja 79.0   87.5
65 Ibraim Abduhalilov Kazachstan 79.5   84.5
66 Guang Yang Chiny 79.5   83.5
  Mico Ahonen Finlandia 77.0   83.5
68 Ju-Chan Lee Korea Pd. 76.0   82.0
69 Nikita Tovkes Rosja 76.5   81.5
  Bartosz Czyż Polska 79.0   81.5
71 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 76.0   81.0
72 Sung-Woo Cho Korea Pd. 77.0   80.0
73 Marcus Flemstroem Szwecja 75.5   79.5
  Hunor Farkas Rumunia 75.5   79.5
75 Robert Lock Wielka Brytania 74.0   76.0
76 Taavi Pappel Estonia 74.5   75.5
77 Ruslan Akchurin Rosja 81.0   74.5
78 Olof Lundgren Szwecja 73.0   73.5
79 Brian Wallace USA 73.5   70.5
80 Sebastian Devall Szwecja 71.0   70.0
81 Danil Vassilyev Kazachstan 70.5   66.0
82 Zhe Chen Chiny 69.0   60.0
83 Petteri Forsstroem Finlandia 65.5   55.5
84 Chao Li Chiny 66.0   53.5
85 Jianping Sun Chiny 66.0   53.0
86 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan DSQ   DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich