Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
15.12.2016 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 98.5 96.0 260.0
2 Sebastian Bradatsch Niemcy 95.0 95.5 250.5
3 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 94.5 95.0 248.5
4 Paweł W±sek Polska 93.5 95.0 247.5
5 Matjaz Pungertar Słowenia 93.5 96.0 247.0
6 Clemens Leitner Austria 93.5 96.0 246.5
7 Thomas Lackner Austria 93.5 93.0 243.5
8 Sergey Tkachenko Kazachstan 92.5 95.5 243.0
9 Petrick Hammann Niemcy 92.5 94.0 240.5
10 Andraz Modic Słowenia 92.5 93.0 240.0
11 Dominik Kastelik Polska 94.0 92.5 239.5
12 Thomas Diethart Austria 93.5 90.5 238.0
13 Marius Lindvik Norwegia 90.0 94.5 237.0
  Espen Roee Norwegia 91.5 93.0 237.0
15 Mats Bjerke Myhren Norwegia 91.5 92.5 236.5
16 Lars Brodshaug Berger Norwegia 93.0 90.0 235.5
17 Jesper Oedegaard Norwegia 92.5 91.0 233.5
18 Ilmir Hazetdinov Rosja 90.5 93.0 233.0
19 Thomas Hofer Austria 89.5 92.5 231.5
20 Tim Heinrich Niemcy 93.5 88.5 231.0
21 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 91.0 90.5 230.5
22 Robin Pedersen Norwegia 89.5 92.0 229.0
23 Roberto Dellasega Włochy 90.5 90.5 228.0
24 Dominik Maylaender Niemcy 89.0 90.5 226.5
25 Dawid Jarz±bek Polska 89.0 90.0 225.0
26 Sebastian Rombach Niemcy 87.5 91.5 224.5
27 Sondre Ringen Norwegia 90.0 89.0 224.0
  Tomasz Pilch Polska 91.0 89.0 224.0
29 Are Sumstad Norwegia 91.0 89.0 220.5
  Mikhail Nazarov Rosja 89.5 88.5 220.5
31 Federico Cecon Włochy 88.5   107.5
32 Fredrik Villumstad Norwegia 88.5   107.0
33 Vadim Shishkin Rosja 87.0   106.5
  AJ Brown USA 88.0   106.5
35 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 87.0   105.5
  Maksim Sergeev Rosja 87.5   105.5
  Bartosz Czyż Polska 86.5   105.5
38 Andreas Varsi Breivik Norwegia 86.0   104.5
  Espen Jacobsen Norwegia 88.0   104.5
40 Łukasz Bukowski Polska 87.0   103.5
41 Mats K. Sagbakken Norwegia 85.0   102.5
42 Artur Sultangulov Rosja 85.5   102.0
43 Zeno di Lenardo Włochy 84.5   100.0
44 Anders Ladehaug Norwegia 84.0   99.5
45 Ilya Kratov Kazachstan 84.0   99.0
  Matias Braathen Norwegia 84.5   99.0
  Joshua Maurer Kanada 84.5   99.0
48 Konstantin Sokolenko Kazachstan 84.5   97.5
49 Alexey Korolev Kazachstan 82.0   94.5
50 Oliver Dahl Norwegia 82.5   94.0
51 Rogan Reid Kanada 81.5   93.0
52 Rishi Saether Norwegia 81.0   92.5
53 Kiril Kotik Rosja 81.5   91.5
  Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 81.0   91.5
55 Andrei Feldorean Rumunia 79.5   89.5
56 Roman Nogin Kazachstan 79.5   88.0
57 Kenno Ruukel Estonia 79.0   86.5
  Nicholas Mattoon USA 78.5   86.5
59 Brian Wallace USA 78.0   86.0
60 Christian Inngjerdingen Szwecja 78.0   85.5
61 Nikita Tovkes Rosja 78.0   84.5
62 Nikolay Karpenko Kazachstan 77.5   83.5
63 Fedor Chizhov Rosja 75.5   80.0
64 Robert Lock Wielka Brytania 75.5   79.5
65 Zhandong Tian Chiny 75.5   79.0
  Mico Ahonen Finlandia 75.0   79.0
  Vladislav Kokrin Rosja 75.0   79.0
  Hunor Farkas Rumunia 75.5   79.0
69 Nikita Kudriavtsev Rosja 75.0   78.5
70 Sebastian Devall Szwecja 75.0   78.0
71 Ju-Chan Lee Korea Pd. 75.5   77.5
72 Marcus Flemstroem Szwecja 74.5   75.5
73 Akram Adilov Kazachstan 74.5   73.5
74 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 72.0   71.0
75 Taavi Pappel Estonia 70.5   68.0
76 Sung-Woo Cho Korea Pd. 72.0   66.5
77 Nigel Lauchlan Kanada 71.5   66.0
78 Ibraim Abduhalilov Kazachstan 73.0   65.5
  Olof Lundgren Szwecja 71.5   65.5
80 Petteri Forsstroem Finlandia 68.5   61.5
81 Zhe Chen Chiny 67.0   55.0
82 Danil Vassilyev Kazachstan 64.0   52.5
83 Jianping Sun Chiny 65.0   51.5
  Chao Li Chiny 65.5   51.5
85 Ilshat Kadyrov Kazachstan 54.5   28.0
86 Guang Yang Chiny DSQ   DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich