Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
10.07.2016 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Davide Bresadola Włochy 99.5 106.0 260.5
2 Krzysztof Miętus Polska 106.0 98.0 255.5
3 Janni Reisenauer Austria 97.0 106.0 255.0
4 Yuken Iwasa Japonia 99.0 101.0 249.5
5 Maximilian Steiner Austria 102.5 98.5 249.0
  Aleksander Zniszczoł Polska 103.5 98.5 249.0
7 Andreas Alamommo Finlandia 101.5 98.5 247.5
8 Przemysław Kantyka Polska 102.0 97.0 244.5
9 Miha Kveder Słowenia 99.0 99.5 243.0
  David Krapez Słowenia 102.5 96.5 243.0
11 Łukasz Rutkowski Polska 102.0 96.0 242.0
  Jan Ziobro Polska 100.5 97.5 242.0
13 Andraz Modic Słowenia 101.5 95.5 241.0
  Daniel Huber Austria 102.5 96.5 241.0
15 Artur Kukuła Polska 95.5 99.5 235.5
  Eetu Nousiainen Finlandia 98.5 96.0 235.5
17 Simon Greiderer Austria 101.5 93.5 234.0
18 Daniele Varesco Włochy 101.0 93.0 233.5
  Niko Kytosaho Finlandia 95.5 98.5 233.5
20 Anze Lavtizar Słowenia 95.5 98.0 232.5
21 Felix Hoffmann Niemcy 93.5 99.5 231.0
  Roberto Dellasega Włochy 97.0 96.5 231.0
23 Bartłomiej Kłusek Polska 94.0 99.5 230.0
24 Julian Hahn Niemcy 96.0 95.0 227.0
25 Andrzej Zapotoczny Polska 94.5 96.5 226.0
26 Riki Kurita Japonia 94.5 94.5 223.0
27 Kevin Maltsev Estonia 103.0 89.0 220.5
28 Federico Cecon Włochy 96.5 90.5 217.5
29 Lucas Schaffer Austria 94.5 89.0 207.0
30 Sondre Ringen Norwegia 95.5 86.0 205.5
31 Hunor Farkas Rumunia 93.5   107.5
  Sebastian Colloredo Włochy 92.5   107.5
33 Matija Stemberger Słowenia 92.5   106.5
  Dominik Maylaender Niemcy 93.0   106.5
35 Joy Senoner Włochy 92.5   106.0
36 Nik Fabijan Słowenia 91.5   104.5
37 Sergey Tkachenko Kazachstan 91.5   104.0
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 91.5   104.0
39 Justin Lisso Niemcy 91.0   103.0
40 Dawid Jarz±bek Polska 90.5   102.5
41 Krzysztof Biegun Polska 90.5   102.0
42 Viktor Pasichnyk Ukraina 90.5   101.5
43 Sebastian Bradatsch Niemcy 90.0   101.0
44 Sebastian Rombach Niemcy 89.5   99.5
45 Patryk Hutyra Polska 89.0   97.5
  Ziga Jelar Słowenia 89.0   97.5
  Lukas Wagner Niemcy 89.5   97.5
48 Mitja Meznar Słowenia 88.5   96.5
  Cedrik Weigel Niemcy 88.5   96.5
  Zeno di Lenardo Włochy 88.5   96.5
  Bartosz Czyż Polska 88.0   96.5
52 Yevhen Marusiak Ukraina 88.5   95.5
53 Stefan Huber Austria 87.5   94.5
  Stanisław Biela Polska 87.5   94.5
55 Artti Aigro Estonia 87.0   94.0
  Thomas Lackner Austria 87.0   94.0
57 Filip Sakala Czechy 87.0   93.5
58 Krzysztof Leja Polska 86.5   92.5
59 Łukasz Bukowski Polska 87.5   91.5
60 Andrii Klymchuk Ukraina 85.5   90.0
61 Paweł W±sek Polska 84.5   88.5
62 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 84.5   87.0
63 Damian Lasota Czechy 84.0   86.5
64 Thomas Diethart Austria 84.0   86.0
65 Kenno Ruukel Estonia 83.0   84.5
  Max Schaale Niemcy 83.0   84.5
  Alexey Korolev Kazachstan 82.5   84.5
68 Rogan Reid Kanada 82.5   82.5
69 Petrick Hammann Niemcy 81.5   81.5
70 Damian Skupień Polska 81.5   81.0
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 81.0   81.0
72 Timi Zajc Słowenia 82.5   80.0
73 Karl-August Tiirmaa Estonia 81.0   79.5
74 Dusan Dolezel Czechy 80.0   78.5
75 Markkus Alter Estonia 80.0   77.5
76 Lars Antonissen Holandia 79.5   77.0
77 Stepan Pasichnyk Ukraina 80.5   75.5
78 Filip Cerny Czechy 79.0   75.0
79 Nicholas Mattoon USA 81.0   74.0
80 Benedikt Holub Czechy 77.5   69.5
81 Dawid Krupa Polska 76.0   67.0
82 Dmytro Mazurchuk Ukraina 75.0   66.5
83 Nigel Lauchlan Kanada 75.5   66.0
84 Taavi Pappel Estonia 74.5   65.5
85 Kristaps Nezhborts Łotwa 73.5   63.5
  Nathan Mattoon USA 74.5   63.5
87 Roman Nogin Kazachstan 72.5   59.0
88 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 72.5   58.5
  Andrei Feldorean Rumunia 71.0   58.5
90 Radek Selcer Czechy 71.5   57.5
91 Daniel Andrei Cacina Rumunia 70.0   56.0
92 Sam Bolton Wielka Brytania 69.0   52.5
93 Jakub Dohnal Czechy 69.0   50.5
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 67.5   50.5
95 Frantisek Lejsek Czechy 65.5   46.5
96 Ilya Kratov Kazachstan 65.5   43.0
97 Soohyeon Yim Korea Pd. 60.5   35.0
98 Radek Rydl Czechy 40.0   0.0
99 Dominik Kastelik Polska DNS   DNS
100 Markuss Vinogradovs Łotwa DNS   DNS
101 Andrii Vaskul Ukraina DNS   DNS
102 Zak Silih Słowenia DSQ   DSQ
103 Lukas Kubena Czechy DSQ   DSQ
104 Carl Henning Lippestad Norwegia DSQ   DSQ
105 Tomasz Pilch Polska DSQ   DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich