Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
18.08.2016 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Ziobro Polska 127.5 123.5 240.4
2 Daniel Huber Austria 126.0 117.5 221.6
3 Jarl Magnus Riiber Norwegia 119.5 122.0 211.3
4 Aleksander Zniszczoł Polska 115.5 119.0 202.8
5 Andreas Alamommo Finlandia 114.0 120.0 198.8
6 Davide Bresadola Włochy 119.5 107.5 192.5
7 Gabriel Karlen Szwajcaria 112.5 114.5 191.4
8 Bartłomiej Kłusek Polska 116.5 112.5 190.9
9 Maximilian Steiner Austria 113.5 108.5 181.3
10 Masamitsu Ito Japonia 114.0 108.5 179.2
11 Janne Korhonen Finlandia 114.5 110.0 178.2
12 Tim Fuchs Niemcy 114.0 108.0 178.0
13 Cedrik Weigel Niemcy 111.5 109.5 175.0
14 Elias Vaenskae Finlandia 116.0 106.0 174.2
  Marat Zhaparov Kazachstan 115.0 107.5 174.2
16 Felix Hoffmann Niemcy 107.5 109.5 173.6
  Sebastian Colloredo Włochy 105.5 107.5 173.6
18 Krzysztof Miętus Polska 110.0 107.5 172.0
19 Alexey Romashov Rosja 115.0 105.5 171.5
20 Eetu Nousiainen Finlandia 113.5 105.0 171.1
21 Niko Kytoesaho Finlandia 112.0 107.5 170.4
22 Casey Larson USA 115.5 98.0 161.3
23 Christian Ingebrigtsen Norwegia 116.0 99.0 157.7
24 Artur Sultangulov Rosja 112.5 94.5 151.0
25 Aleksandr Bazhenov Rosja 110.5 93.5 150.4
  Tobias Birchler Szwajcaria 111.0 97.5 150.4
27 Olli Muotka Finlandia 114.0 92.5 146.9
28 Mikhail Nazarov Rosja 112.5 91.0 142.5
29 Ivan Lanin Rosja 109.5 89.0 137.8
30 Johannes Schubert Niemcy 108.0 89.0 132.3
31 Janni Reisenauer Austria 105.5   83.9
32 Keiichi Sato Japonia 110.5   82.3
33 Alex Insam Włochy 108.5   81.7
34 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0   77.6
35 Juha Miettinen Finlandia 107.0   77.5
36 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 107.5   76.4
37 Joshua Maurer Kanada 104.0   76.1
38 Constantin Schmid Niemcy 102.5   75.5
39 Yuken Iwasa Japonia 104.0   74.8
40 Przemysław Kantyka Polska 103.5   72.6
41 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 102.5   71.2
42 Pascal Kaelin Szwajcaria 102.0   69.6
43 Adrian Sell Niemcy 101.0   69.4
44 Kalle Heikkinen Finlandia 101.5   69.3
45 Kevin Maltsev Estonia 104.5   67.9
46 Frans Taehkaevuori Finlandia 101.5   64.6
47 Artti Aigro Estonia 98.0   63.5
48 Zeno di Lenardo Włochy 97.0   60.0
49 Dominik Peter Szwajcaria 95.0   59.9
50 Sabirzhan Muminov Kazachstan 97.5   58.2
51 Vadim Shishkin Rosja 96.5   58.0
52 Antti Aalto Finlandia 97.0   57.9
  Jonathan Siegel Niemcy 92.0   57.9
54 Daniele Varesco Włochy 94.0   57.5
55 Henri Kavilo Finlandia 94.5   57.2
56 Konstantin Sokolenko Kazachstan 97.5   57.0
57 Sergey Pyzhov Rosja 92.5   50.9
58 Niko Loeytaeinen Finlandia 89.0   50.8
59 Sandro Hauswirth Szwajcaria 94.5   50.0
60 Ayberk Demir Turcja 88.5   48.1
61 Anselmi Ilola Finlandia 89.5   46.2
62 Jonne Veteläinen Finlandia 90.5   42.8
63 Riku Taehkaevuori Finlandia 90.5   42.7
64 Andreas Schuler Szwajcaria 89.0   42.6
65 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 88.5   42.2
66 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 88.5   40.3
67 Damian Lasota Czechy 84.5   37.4
  Matias Braathen Norwegia 87.5   37.4
69 Bartosz Czyż Polska 83.5   35.8
70 Nicholas Mattoon USA 85.5   35.6
71 Martti Nomme Estonia 88.0   35.4
72 Lars Antonissen Holandia 84.0   33.7
73 Juho Ojala Finlandia 83.0   31.4
74 Roman Nogin Kazachstan 74.5   27.2
75 Erkin Allamuratov Rosja 76.0   25.7
76 Mico Ahonen Finlandia 76.0   22.6
77 AJ Brown USA 80.5   20.6
78 Muhammet Ali Bedir Turcja 74.5   17.9
79 Ville Korhonen Finlandia 74.0   17.2
80 Ben Kaiser USA 69.0   4.5
81 Andrew Urlaub USA 69.0   1.3
82 Trevor Edlund USA 67.0   0.0
83 Yevgen Marusyak Ukraina DNS   DNS
84 Stepan Pasichnyk Ukraina DNS   DNS
85 Vitaliy Kalinichenko Ukraina DNS   DNS
86 Kiril Kotik Rosja   DSQ DSQ
87 Soo-Hyeon Yim Korea Pd.   DSQ DSQ
88 Are Sumstad Norwegia   DSQ DSQ
89 Nathaniel Mah Kanada   DSQ DSQ
90 Fedor Chizhov Rosja   DSQ DSQ
91 Hunter Gibson USA   DSQ DSQ
92 Kenno Ruukel Estonia   DSQ DSQ
93 Markus Virrantalo Finlandia   DSQ DSQ
94 Wili Loukasmaeki Finlandia   DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Anders Bardal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicholas Alexander (1988)
Najbliższe zawody
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich